Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawy z naszego dzieciństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zabawy z naszego dzieciństwa

    W co bawiliście się jako małe dzieci? Jaką zabawę wspominacie z uśmiechem na twarzy?
  •    
       

    #2
    Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

    Ja chyba najlepiej(nie licząc wariactw z kuzynami)wspominam bawienie sie z kuzynką w błocie lepienie garnków kubków itp u babci w ogrodzie.Mojej kuzynce zostało do dzisiaj i zajmuje sie ceramiką
    ANIA I RAFAŁ

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

      My się bawiliśmy w namiocie i to nam sie podobało najbardziej, bo budowaliśmy swój własny świat tam










      Skomentuj


        #4
        Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

        też się tak bawiłam heh - placki z błota i wynoszenie z kuchni wszystkiego co przeterminowane. Ale budowanie namiotow z koców w domu też było zabawne.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

          Ja z moja młodszą siostrą miałyśmy mnóstwo pomysłów,to przebierałyśmy się w ciuchy mamy,bawiłyśmy się w sklep,w szkołę,itp,tylko gorzej było ze sprzątaniem pokoju

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

            jak dla mnie to ulubiona byłą gra w gumę no i klasy, biegaliśmy też i się gonililiśmy po korytarzach szkoły, ale najlepsza była guma

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

              odkąd pamiętam zawsze lubiłam układać puzzle i tak mi zostało bo kiedy mój maluch układa puzzle piankowe typu http://www.anluxsklep.pl/maty-i-************..iat-m-007.html zaraz sie do niego dołączam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                podchody na osiedlu i granie w gumę

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                  Ja pamiętam namioty z koca pod stołem i podgryzanie pestek dyni z siostrami ,pamiętam zabawy w gumę a teraz rzadko kiedy widzę aby dziewczynki grały w gumę U mojej babci jeszcze był taki duży piec na który wchodziłyśmy i tam miałyśmy swój "domek"

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    Ja pamiętam namioty z koca pod stołem i podgryzanie pestek dyni z siostrami ,pamiętam zabawy w gumę a teraz rzadko kiedy widzę aby dziewczynki grały w gumę U mojej babci jeszcze był taki duży piec na który wchodziłyśmy i tam miałyśmy swój "domek"
                    Też nie widzę teraz dziewczynek skaczących na gumach czy skakankach, bądź też nawet w klasy. teraz to dziewczynki latają z telefonami i robia słłłitaśne focie. Niestety. takie gry przepadną chyba razem z naszym pokoleniem. choć mam zamiar córce jak podrośnie pokazać takie zabawy, może podłapie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                      Tak za naszych czasów jak telefonów nie było to można było się zabawić czymś innym Teraz to przeraża jak dzieci bez telefonu czy tabletu nie mogą się obejść Mam nadzieję że to tak nasze dzieci nie dotknie Wystarczy im pokazać że można bawić się inaczej niż wpatrywać się w gry w telefonie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                        Mój brzdąc (heh, prawie 5 lat) ma wydzielony czas, 2 x w tygodniu po pół godziny może pograć w gry edukacyjne na tablecie.
                        A co do zabaw z mojego dzieciństwa to gramy w kolory, gąski gąski, zbijaka, dwa ognie, ojca wirgiliusza i miliony innych. Teraz dzieci nie umieją się bawić bo każde albo zostanie puszczone same sobie na plac zabaw albo siedzi przed komputerem/telewizorem.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                          To prawda ze teraz dostępność wszystkiego zabija dziecięcą wyobraźnię i strasznie jest to smutne że kiedyś starczał do zabawy patyk który był różdżką, pistoletem, wykrywaczem metalu i tysiącem innych rzeczy a teraz patyk to patyk-nic ciekawego...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                            Ja najmilej wspominam malowanki o księżniczkach, które skwapliwie i z zaangażowaniem wypełniałam kolorami. Miałam te stare jeszcze bambino i ślęczałam godzinami nad rysunkiem.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                              Napisane przez a_grestowa Pokaż wiadomość
                              Ja najmilej wspominam malowanki o księżniczkach, które skwapliwie i z zaangażowaniem wypełniałam kolorami. Miałam te stare jeszcze bambino i ślęczałam godzinami nad rysunkiem.
                              Kolorowanie może nie było moim ulubionym zajęciem ale pamiętam, że zawsze jak robiłam laurkę to temperowałam kredki i rozcierałam powstały pyłek i tym kolorowałam cały rysunek co trwało wieki

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X