Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawy z naszego dzieciństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    To prawda ze teraz dostępność wszystkiego zabija dziecięcą wyobraźnię i strasznie jest to smutne że kiedyś starczał do zabawy patyk który był różdżką, pistoletem, wykrywaczem metalu i tysiącem innych rzeczy a teraz patyk to patyk-nic ciekawego...
    mają uwielbiają patyki ! Zbierają za każdym razem jak idziemy do lasu a potem gdy tylko nie widzą wtedy wyrzucam ale to jest tak za każdym razem Moje nie mają telefonów tabletów to bawią się tym co mają pod ręką Nawet zbierają klocki z warsztatu i je później kolorują albo coś budują

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
      mają uwielbiają patyki ! Zbierają za każdym razem jak idziemy do lasu a potem gdy tylko nie widzą wtedy wyrzucam ale to jest tak za każdym razem Moje nie mają telefonów tabletów to bawią się tym co mają pod ręką Nawet zbierają klocki z warsztatu i je później kolorują albo coś budują
      Przywracasz mi wiarę w dzisiejsze dzieci i dajesz nadzieję że mój też pozostanie dzieckiem jak najdłużej a w ogóle to a każdym razem jak piszesz o swoich dzieciaczkach to mam uśmiech na twarzy :*

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

        pradip - ja czasem myślę że są bardzo dziecinni chociaż i czasem poważni
        Do mnie wczoraj Kuba mówił Madam czy pomoże mi Pani zrobić ...
        Jęśli rodzice dadzą dziecku tablet żeby było cicho to później będą tego efekty a tak to dziecko się bawi czym popadnie

        Skomentuj


          #19
          Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

          Lara dokladnie moja sie nie bawi ani komorka, ani tabletem ani nie oglada bajek tak by ja byle czym zajac - w oczach co poniektorych z rodziny B. jestem dziwna ze Zosia nie bawi sie tabletem, nie gra w jakies gry - ale ja nie widze potrzeby by miala dostep do tych rzeczy - w moim odczuciu tablet i gry na nim po czesci zabija kreatywnosc dziecka - a ona jest wazna, a Twoj Kuba Lara jest uroczy z tym Madam

          Skomentuj


            #20
            Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

            Wczoraj w wiadomościach na którymś to programie mówili że chcą wprowadzić aby nie było wifi w niektórych miejscach bo wszędzie np w kawiarni siedzi para i zamiast ROZMAWIAĆ oni siedzą i klikają w telefon
            Bardzo się cieszę że nie mam internetu w telefonie a mam tablet a też go nie używam Bo jakoś nie widzę potrzeby i nie chcę żeby dzieci zaglądąły i brały przykład z tego Takie teraz pokolenie niestety
            a kiedyś żyło się bez tego i też było ciekawie

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

              nio z tymi telefonami to tak jest ze zamiast ludzie normalnie rozmawiac siedzac przy stole to klikaja w ekrany ;/, ja wie ze Zosia nieuchronie przed tymi rzeczami ale uwazam ze im poźniej tym lepiej, a lubie patrzec jak ona wymysla sobie jakas zabawe - ostatnio poprosila o blaszke do muffinek - dałam jej - poszla do szuflady gdzie sa foremki do babeczk - wziela sobie pare - pobiegla do pokoju gdzie ma garniki, łyzki i tlumaczy mi po swojemu ze piecze muffiny z dzemem - poukladala foremi do blaszki, nalała muffiny i cio aby sie piekło mojej dziedzie wlozylo balszke pod lozko tak był jej piekarnik - ehh Zosia i jej pomysły

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                nio z tymi telefonami to tak jest ze zamiast ludzie normalnie rozmawiac siedzac przy stole to klikaja w ekrany ;/, ja wie ze Zosia nieuchronie przed tymi rzeczami ale uwazam ze im poźniej tym lepiej, a lubie patrzec jak ona wymysla sobie jakas zabawe - ostatnio poprosila o blaszke do muffinek - dałam jej - poszla do szuflady gdzie sa foremki do babeczk - wziela sobie pare - pobiegla do pokoju gdzie ma garniki, łyzki i tlumaczy mi po swojemu ze piecze muffiny z dzemem - poukladala foremi do blaszki, nalała muffiny i cio aby sie piekło mojej dziedzie wlozylo balszke pod lozko tak był jej piekarnik - ehh Zosia i jej pomysły
                Moje mają piekarnik z paczki po butach Dziecku dużo do zabawy nie trzeba bo i z czegoś zrobi coś Wtedy dziecku pobudza się wyobraźnia i jeszcze manualne ćwiczenia sobie wykonuje a klikaniem w telefon czegoż się nauczy Niestety dzisiejsze czasy są tak nastawione na taką technologię że nadązyć nie można

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                  Ja bardzo lubiłam baba jaga patrzy

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                    Ja najbardziej lubiłam grę w zbijaka, w kapsle, w gumę, a jak się zmęczyliśmy, to godzinne partyjki w Eurobiznes i pocinanie na Pegasusie, a później w pikselowe gry na kompie podobało mi się, że nikt nie wymyślał coraz to dziwniejszych zabaw na urodziny dla dzieci, nikt nas nie pilnował, a bawiliśmy się grzecznie, kończyło się ewentualnie na kilku siniakach

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                      Ja lubiłam zabawę w chowanego i grę w klasy, moje dziecko też w to sie bawi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                        Ja większość czasu w dzieciństwie spędzałam na dworze. Czasami mama zabierała nas na sale zabaw ale nie było tylu sal co teraz. Ja staram się by moje dzieci też miały jakieś zajęcie. Chodzimy na place zabaw, czasami na sale zabaw. Ostatnio odkryliśmy http://www.incaplay.pl/ i to nasz cel na najbliższy czas. Takiej wielkiej sali jeszcze nie widzieliśmy

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                          Ja uwielbiałam wyciętą z tekturki laleczkę. Razem z mamą rysowałam dla niej ubrania, wycinałam je i w nieskończoność mogłam ją przebierać w coraz to nowe stroje. I marzyłam o zostanie projektantką mody.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                            Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                            Ja uwielbiałam wyciętą z tekturki laleczkę. Razem z mamą rysowałam dla niej ubrania, wycinałam je i w nieskończoność mogłam ją przebierać w coraz to nowe stroje. I marzyłam o zostanie projektantką mody.
                            Takie zabawy najlepsze z lalkami i przebieranie i to się nigdy nie nudziło a teraz Nie wiem czy dziewczynki to się teraz bawią skakanką czy w gumę jak to za naszych czasów bywało
                            A co z twoimi marzeniami o zostaniu projektantką ? Moja siostra też o tym marzyła lecz poszła na inny kierunek :/

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                              Takie zabawy najlepsze z lalkami i przebieranie i to się nigdy nie nudziło a teraz Nie wiem czy dziewczynki to się teraz bawią skakanką czy w gumę jak to za naszych czasów bywało
                              A co z twoimi marzeniami o zostaniu projektantką ? Moja siostra też o tym marzyła lecz poszła na inny kierunek :/
                              Cóż, projektantką mody nigdy nie zostałam . Skończyło się na projektowaniu domów, w szkole budowlanej. A teraz już tylko dla córki i dziewczynek z zerówki, w której uczę czasem zaprojektuję sukienkę księżniczki do pokolorowania

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Zabawy z naszego dzieciństwa

                                Ja pamiętam jazdy na rowerze, najlepiej w lesie po ścieżkach, między drzewami, poza tym były bitwy na szyszki, oraz domek na drzewie. Po tym co napisałem pewnie pomyślicie że mieszkam w lesie
                                www.ajk-opakowania.eu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X