Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Książki z cyklu "czytaj i słuchaj"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Książki z cyklu "czytaj i słuchaj"

    Księżaki z tej serii np. "Księżniczka i żaba" to bajki dla dzieci zawierające płytę na której są ciekawe efekty dźwiękowe np. dźwięk podpowiadający kiedy dziecko ma przewrócić stronę. Słyszałam o nich same dobre rzeczy. Czy macie takie Księżaki czy dzieciom podobają się takie innowacje? Czy chętniej sięgają po te bajki?
  •    
       

    #2
    Odp: Książki z cyklu "czytaj i słuchaj"

    Moja córeczka uwielbia książeczki z tej serii. Mamy w domu trzy: "Dzwoneczek", "Królewna Śnieżka" i właśnie "Księżniczka i żaba". Wieczorem oprócz czytania tradycyjnej książeczki zawsze włączamy płytę CD i słuchamy przewracając strony książeczki. Malwinka najbardziej lubi "Księżniczkę i żabę", bo była na tym filmie w kinie. Zna ją praktycznie na pamięć i ciągle domaga się by ją "poczytać". Polecam bardzo.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Książki z cyklu "czytaj i słuchaj"

      My czytamy kilka książeczek,w chwili obecnej są to "Baśnie Andersena",ale Bartuś lubi też serie "Kubusia Puchatka",które również mogę polecic każdemu rodzicowi,staram sie aby dziecko zawsze wyciągało jakieś wnioski oraz morał z bajek.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Książki z cyklu "czytaj i słuchaj"

        polecam audiobooki Jungowskiej, oto wywiad:
        http://www.mini-kultura.pl/325-ide_za_ciosem.html

        Skomentuj


          #5
          Odp: Książki z cyklu "czytaj i słuchaj"

          świetne książeczki, mamy taką jedną, dostaliśmy ją na prezent. mała uwielbia ją, każe sięgać po książeczkę kilka razy w tygodniu

          Skomentuj


            #6
            Odp: Książki z cyklu "czytaj i słuchaj"

            My mamy takie książeczki o Kubusiu PuchatkuPolecam




            Skomentuj


              #7
              Odp: Książki z cyklu "czytaj i słuchaj"

              ja bardzo lubię te książki bo na maxa przykuwają uwage dziecka, można sobie nacisnąć guziczek i są dźwięki zwierzątek, to jest super

              Skomentuj

                     
              Working...
              X