Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Śmieszne historie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Śmieszne historie

    Co ciekawego przytrafiło się wam podczas urlopu?
    U nas masa śmiesznych sytuacji. Nie brakowało też mrożących krew w żyłach.

    Kiedyś poszliśmy na grzyby i tak było fajnie, że straciliśmy orientację w lesie, którego nie znaliśmy. Komórki nie miały zasięgu. Chodziliśmy jak sierotki po dobre 3 godziny już zaczęło się ciemno robić, dobrze, że spotkaliśmy innych grzybiarzy, którzy wyprowadzili nas na znajomą drogę, bo groziło nam nocowanie w lesie

    A czy wam przytrafiło się coś fajnego?
  •    
       

    #2
    Odp: Śmieszne historie

    No to chyba to grzybobranie zapamiętasz na długo

    u nas urlop raczej bez zwariowanych historii ale był bardzo przyjemny i aktywny

    Skomentuj


      #3
      Odp: Śmieszne historie

      kurcze to raczej nie była fajna wyprawka Naprawdę mieliście dużo szczęścia ze kogoś spotkaliście
      Doriaś ur.17.03.2008




      Tristaś ur. 11.03.2010

      Skomentuj


        #4
        Odp: Śmieszne historie

        Zawsze się tego bałam, że zgubie sie w lesie..a jakby się jeszcze ściemniło to chyba bym sie zapłakała.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Śmieszne historie

          Pamiętam jak na Majorce z koleżanką chciałyśmy pojechać w pewne miejsce a nie chciałyśmy za bardzo wydawać kasy. Postanowiłyśmy z samego rana udać się tam autostopem. O dziwo nie było z tym problemu. Zwiedziłyśmy wiele miejsc i dotarłyśmy do celu. Niestety tak się zagapiłyśmy, że jak musieliśmy wracać był już wieczór. Jak na złość nikt się nie chciał zatrzymać. Czekaliśmy idąc autostradą kilka ładnych godzin. W końcu udało nam się wrócić do domu, ale była już noc. Trochę się bałam, że nikt się nie zatrzyma i będziemy całą noc szli na piechotkę. Miałam też stracha bo byłyśmy 2 dziewczyny w nocy na autostradzie. Ale i tak nie zamieniłabym tej przygody na nic innego.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Śmieszne historie

            mi się też historia przydarzyła w lesie tak jak tobie, spotkaliśmy na drodze padalca, całej mojej rodzinie wkręciłam , że to niezwykle jadowity wąż, bali się i piszczeli, dopiero po pół godzinie śmiania się z nich przyznałam im że to beznoga jaszczurka

            Skomentuj

                   
            Working...
            X