Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fotelik samochodowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Fotelik samochodowy

    Fotelik powinien być przede wszystkim bezpieczny. Poczytaj jak najwięcej na ten temat.
    Śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Fotelik samochodowy

      Ja przed zakupem chyba trzy miesiące czytałam o różnych fotelikach. Zabrałam sie za to odpowiednio wcześnie, aby potem na szybki nie kupić bubla i nie żałować zakupu.

      Skomentuj


        Odp: Fotelik samochodowy

        Ja jestem szczęśliwą posiadaczka fotelika cabrio z maxi, lekki i ma świetnie wyprofilowane siedzisko. Maluch jest bezpieczny w czasie podróży, a przy okazji jest w komfortowej pozycji

        Skomentuj


          Odp: Fotelik samochodowy

          A możesz pochwalić się ile kosztował fotelik który opisujesz? Bo o Maxi Cosi czyta się dużo pozytywnych opinii,tak samo jest na pewno w Twoim przypadku wiec czekamy na szczegóły

          Skomentuj


            Odp: Fotelik samochodowy

            ja akurat trafiłam na fajną promocję w internecie i dałam coś ok. 400 zł więc to atrakcyjna cena. Fotelik ma nowoczesny design więc za jakiś czas dalej mój cabrio będzie na topie

            Skomentuj


              Odp: Fotelik samochodowy

              Zastanawiam się nad zakupem fotelika Recaro Monza 15-36 kg. Czy któraś z Was ma ten fotelik? Wygląda na solidny i bezpieczny


              Skomentuj


                Odp: Fotelik samochodowy

                ja mam Cabrio z maxi i jak na razie w każdym miejscu w samochodzie można go zainstalować, nie mam dużego samochodu a ten fotelik świetnie mi się do niego wpasowuje

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Fotelik samochodowy

                  My mamy KinderKraft Shell Plus i jest wystarczający i lepiej wykonany niż nie jeden fotelik Maxi Cosi za krocie.

                  Skomentuj


                    Odp: Fotelik samochodowy

                    Grunt to zwracać uwagę na ilość gwiazdek, wg mnie najważniejsze jest, żeby fotelik był bezpieczny, a nie ładny.

                    Skomentuj


                      Dokładnie Bardzo ważne jest to jak dany fotelik sprawdza się w testach bezpieczeństwa. Dla mnie również była to podstawa podczas poszukiwań pierwszego fotelika dla naszego maluszka w zakresie wagi 0-18kg i tutaj wersja M2 i-Size Autumn Gold sprawdzał się świetnie Umożliwia wygodne przewożenie dziecka tyłem do jazdy. Do tego ma zintegrowany system ochrony bocznej (L.S.P. System), czy system modułowy M-LINE. Fajna opcja, która przez pierwsze lata daje radę
                      Last edited by gagatka; 20-10-2020, 10:03. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        My mamy dla dwóch córek Kinderkrafta. Dla młodszej właśnie przyszedł czas wymiany fotelika.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X