Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fotelik samochodowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Fotelik samochodowy

    Na forum jest już kilka wątków dotyczących wyboru fotelika dla dziecka,więc możesz zajrzeć,poszukać i wybrać kilka. Oczywiście bardzo istotną rolę odgrywa tutaj także budżet jaki posiadasz na ten cel.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Fotelik samochodowy

      Na dobrą sprawę nigdy nie wiesz kiedy może Ci się przydać,więc ja także bym je zostawiła,tym bardziej jeżeli jest w bardzo dobrym stanie.

      Skomentuj


        Odp: Fotelik samochodowy

        Miałam nadzieję, że usłyszę tez opinie osób mających doświadczenie z tego typu fotelikiem... Chyba jednak zostanę przy firmie Britax - od lat sa najlepsi w produkcji tego typu rzeczy wiec tandety mam nadzieje nie wydają na rynek. Zastanawiam się jeszcze nda Axkid, ale sa różne opinie.

        Skomentuj


          Odp: Fotelik samochodowy

          Kupiłam fotelik Concord Ultimax 2 isofix ze względu na niemiecka precyzję, wysoką ocenę w testach bezpieczeństwa i dobre opinie na temat produktów tej marki - a opinie doświadczonych koleżanek są chyba najbardziej wiarygodne

          Skomentuj


            Odp: Fotelik samochodowy

            Do mnie najbardziej przemawia argument o wysokim wyniku w testach bezpieczeństwa,a to jakiej firmy jest dany fotelik ma drugorzędne znaczenie,równie dobrze może być on polskiego producenta

            Skomentuj


              Odp: Fotelik samochodowy

              Napisane przez lululaj_pl Pokaż wiadomość
              Do mnie najbardziej przemawia argument o wysokim wyniku w testach bezpieczeństwa,a to jakiej firmy jest dany fotelik ma drugorzędne znaczenie,równie dobrze może być on polskiego producenta
              Od jakiegoś czasu szukam fotelika samochodowego dla naszego małego podróżnika w przedziale 9-18 kg i czym więcej czytam o tych testach ADAC to mam do nich więcej wątpliwości :/

              Skomentuj


                Odp: Fotelik samochodowy

                Tzn w jakim sensie masz wątpliwości,chodzi Ci o ich wiarygodność? Ja też sugerowałam się właśnie nimi podczas zakupu,ale było to już jakiś czas temu i nie zwiodłam się,akurat też trafiliśmy na kompetentną obsługę w sklepie która bardzo pomogła w podjęciu decyzji.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Fotelik samochodowy

                  Napisane przez dreptaki Pokaż wiadomość
                  Tzn w jakim sensie masz wątpliwości,chodzi Ci o ich wiarygodność? Ja też sugerowałam się właśnie nimi podczas zakupu,ale było to już jakiś czas temu i nie zwiodłam się,akurat też trafiliśmy na kompetentną obsługę w sklepie która bardzo pomogła w podjęciu decyzji.
                  Przede wszystkim te testy wykonywane są na zupełnie innych drogach niż nasze i przy innej średniej prędkości. Wiem, że każda sytuacja jest inna i nic nie zdarza sie tak samo dwa razy ale bardziej bym ufała gdyby ktoś pokazał mi filmik nagrany na Polskich drogach.

                  Skomentuj


                    Odp: fotelik samochodowy dla dziecka

                    fotelik najważniejsze by był bezpieczny, nie można kupować tych najtańszych na odczep , a poczytać trochę i kupić porządny.

                    Skomentuj


                      Odp: fotelik samochodowy dla dziecka

                      Moim zdaniem cena nie jest wyznacznikiem bezpieczeństwa a zamontowanie i zapięcie fotelika. Już lepszy tani fotelik niż wozić dziecko na kolanach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Fotelik samochodowy

                        Po przeczytaniu wielu opinii wybraliśmy MaxiCosi ze sklepu internetowego BabyStore24 i muszę Wam powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona i z ręką na sercu polecam. Jakość jest bezkonkurencyjna, fotelik czeka na następne dziecko

                        Skomentuj


                          Odp: Fotelik samochodowy-jak go dobrze wybrać?

                          ja polecam foteliki nie te najtańsze a te wielofinkcyjne, takie i dla dziecka dziewięciomiesięcznego i dla dziecka paronastoletniego

                          Skomentuj


                            Odp: Fotelik samochodowy

                            My teraz poszukujemy dobrego fotelika dla małej, ponieważ musimy ją już przestawić przodem do kierunku jazdy, po z nosidełka wyrosła Całkiem fajny ten fotelik MaxCosi musze z męzem przeanalizować.

                            Skomentuj


                              Odp: Fotelik samochodowy

                              Ja moge pochwalić się swoim fotelikiem samochodowych maxi cosi cabrio, świetnie przylega do siedzenia i jest bardzo lekki. Posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa a to było dla mnie bardzo ważne przy wyborze fotelika

                              Skomentuj


                                Odp: Fotelik samochodowy

                                Ja również posiadam fotelik Maxi Cosi i bardzo go sobie chwalę - w sumie jest to często polecana i solidna firma, a na foteliku nie warto oszczędzać. Na pewno przed zakupem warto przejrzeć testy bezpieczeństwa i recenzje konkretnych modeli. Duży wybór fotelików - i co ważne w przystępnych cenach znalazłam w sklepie internetowym Atalan. Często zdarzają się też u nich fajne promocje.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X