Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bajki na płytach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bajki na płytach

    Co sądzicie na temat bajek, które są czytane przez sławne osoby? Nie pytam o to, czy ich głos wam się podoba czy nie Interesuje mnie raczej to, czy takie książki rozwijają wyobrażnię dziecka. Czy wasze pociechy lubią słuchać takich bajek czy wolą jak wy im czytacie.
  •    
       

    #2
    Odp: Bajki na płytach

    Bajki na płytach jak - najbardziej jestem za Moja mała uwielbia jak czytam jej bajki, ale jak włączam bajkę z płyty nie ma nic przeciwko :> Myślę, że bajka z płyty rozwija także wyobraźnie, kształtuje osobowość, pokazuje co jest dobre a co złe, Ale myslę tu o znanych bajkach czerwony kapturek, kot w butach itp

    Skomentuj


      #3
      Odp: Bajki na płytach

      Ostatnio koleżanka poleciła mi pewną stronę z bajkami audio - www.bajkowa-zatoka.pl. Zastanawiam się nad zakupem. Czy ktoś z was kupił już może te opowiadania? Zapraszam do tego wątku: http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...696#post199696

      Skomentuj


        #4
        Odp: Bajki na płytach

        ja mojemy smykowi duzo czytam, ale do niedawna bajkami czytanymi z plyty sie nie interesowal, bo wolal sluchowiska bajkowe(nie wiem jak to nazwac) bajki-grajki, za piotrusiem panem wrecz przepada inne slyszal ale kroluje piotrus(sam włącza). ja pamietam niektore te bajki z dziecinstwa.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Bajki na płytach

          Uważam, ze to jest bardzo fajna sprawa. Nie zawsze rodzice mają czas na czytanie dziecku (choć tego oczywiście nic nie zastąpi) a w takim przypadku lepiej puścić dziecku audio bajeczkę niż kolejną kreskówkę, tak myślę. A skoro o audiobookach mowa to teraz mają się pojawić czytane przez janusza gajosa kubusie puchatki. Ja na pewno kupię moją ulubioną "Chatkę Puchatka"

          Skomentuj


            #6
            Odp: Bajki na płytach

            Ja też jestem jak najbardziej na tak. Moja córeczka ma książeczki Klasykę Disneya, do których dołączone były płyty. Teraz otwiera książeczkę ogląda ilustracje i słucha opowieści. (Specjalny dźwięk na płycie wskazuje że trzeba zmienić w książeczce stronę.)

            Skomentuj


              #7
              Odp: Bajki na płytach

              Ja także jestem zwolenniczką bajek na cd audio lub mp3,chociaż na płycie jest lepsza jakość. Lubię też jeśli czytają je znane osoby,o miłym i spokojnym głosie. Uważam że to bardzo uspokaja.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Bajki na płytach

                Ja się skusiłam na czytane bajki, ale nie sprawdziły sie, mój starszy synek zdecydowanie woli jak ja mu czytam lub opowiadam bajeczki.Jak mu włańczam z płyty to jest zainteresowany zupełnie czym innym niż słuchaniem bajki, jak tylko ja zaczynam opowiadac synek koncentruje sie i słucha, Nie wiem czym to idzie, ale moze jest jeszcze za mały.
                Ogólnie pomysł jest świetny z tymi płytami.
                Doriaś ur.17.03.2008




                Tristaś ur. 11.03.2010

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Bajki na płytach

                  Mojemu synkowi pierwsze książeczki czytałam jak miał kilka tygodni.Od tamtej pory czytam regularnie i dzięki temu zaszczepiłam w nim miłość do książek.Dziś ma 3 latka i od roku jest zapisany w bibliotece.Sam wybiera bajki dla siebie uczy się też szanowania książeczek.A co do bajek czytanych na płytach to za bardzo go to nie wciąga.Zdecydowanie woli jak ja mu je czytam.
                  Ale myślę,że najważniejszym zadaniem rodzica jest tak pokierować malca,by książki były ważnym elementem jego życia.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Bajki na płytach

                    Jeżeli chodzi o bajki czytane przez sławne osoby,to wszystko zależy od głosy lektora. Oczywiście do bajki również,ale tonacja i odpowiedni dobór głosu na bajkach cd ma ogromne znaczenie.

                    Pozdrawiam www.amko.com.pl

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Bajki na płytach

                      Ja równiez jestem za,choć dużo bardziej wole sama czytac dzieciom.




                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Bajki na płytach

                        A skad bierzecie bajki audio? Sciagacie? Kupujecie? Glownie bajki-grajki (ukochane z mojego dziecinstwa! czy takze inne wydawnictwa / strony?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Bajki na płytach

                          A tu sie pojawila nowa strona z bajkami do sluchania:
                          http://mobajki.pl/

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Bajki na płytach

                            Moze komus sie przyda, nowy sklep z tanimi, krotkimi bajkami dla najmlodszych. http://opowiemcibajke.pl

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Bajki na płytach

                              Lektor ma duże znaczenie. Mojemu dziecku i mnie najbardziej podobają się bajki czytane przez Edytę Jungowską.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X