Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Baśnie Andersena

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• saul258
    replied
    Odp: Baśnie Andersena

Masz rację kiedyś było ciężko z książkami, a teraz jest spory wybór. Fajnie że podsunęłaś pomysł z tymi polskimi legendami, bo przyznam szczerze ze nigdy nie pomyślałem żeby kupić dzieciom legendy a może akurat się spodobają

Leave a comment:

•    

• saul258
    replied

Napisane przez we_kasia Pokaż wiadomość
    Pamiętam je z dzieciństwa i książkę mam. Póki co moja córeczka nie wykazuje nimi wielkiego zainteresowania (ma 11 miesięcy), ale planuję je czytać jak trochę podrośnie.
    Nawet jeśli teraz córka nie wykazuje dużego zainteresowania książką to spokojnie możesz zacząć jej już czytać. Moja żona czyta dzieciom od pierwszych chwil w domu różne książki i to nie zawsze krótkie i to jej czytanie bardzo plusuje w rozwoju dzieci i w ich zamiłowaniu do książek

Leave a comment:

• we_kasia
    replied

Pamiętam je z dzieciństwa i książkę mam. Póki co moja córeczka nie wykazuje nimi wielkiego zainteresowania (ma 11 miesięcy), ale planuję je czytać jak trochę podrośnie.

Leave a comment:

• saul258
    replied

Uwielbiam Baśnie Andersena każda ma w sobie jakąś naukę którą w ciekawy sposób przekazuje dzieciom i dorosłym

Leave a comment:

• laura_22
    replied

Czytam te bajki uważam że są bardzo mądre, niosą jakieś przesłanie nie to co te współczesne

Leave a comment:

• ajka34
    replied

Od małego powinniśmy czytać dziecku bajki. Trzeba nauczyć dziecko od małego, że książki to coś dobrego.

Leave a comment:

• bobusie2
    replied

Mój synek bardzo się smuci przy Brzydkim Kaczątku, jak ono zostaje samo. Ale potem jest wielka radość, że kaczątko jednak odnalazło mamę. Dobre bajki uczą dzieci radzić sobie z emocjami.

Leave a comment:

•    

• rejczell
    replied

Wiesz dziecko trzeba pokazywać wszystko i smutek i strach i radość.
    Bo inaczej przyjdzie czas na usamodzielnienie i wychodzi, że sobie nie radzi.

Bajki są w tym dobre na początek szczególnie właśnie Andersena.

Leave a comment:

• teresa211186
    replied

Czyatłam kilka dni temu córce Dziewczynke z zapalłkami i córce się podobała tylko ze mówi ze taka troche smutna ta bajka i mam jej na razie nie czytać wiecej

Leave a comment:

• wyakin
    replied

Zarówno baśnie Andersena jak i braci Grimm to podstawowa lektura w naszym domu. Piękne i pouczające, dzieciaki je bardzo lubią.

Leave a comment:

•    

• mikaa997
    replied

Moim zdaniem baśnie Andersena są trochę przerażające juz o tym wspiminałam w innym wątku ale nie macie wrażenia że faktycznie są to bajki raczej dla starszych dzieci ?

Leave a comment:

• czekladka24
    replied

jakiś czas temu synkowi czytałam :"Nowe szaty cesarza" ta bajka jest najlepsza, mój synek raz mnie pytał czemu ta postać nie ma ubrania i jest naga

Leave a comment:

• czekladka24
    replied

ja czytam wszystkie, chce aby dzieci polubiły literaturę a poza tym dzięki temu zdobywają więcej słówek i rozwijają swoją mowę

Leave a comment:

• zuzannazu
    replied

Przyznam, że kiedy czytałam je maleńkiej córce, modyfikowałam nieco treść Potem ona sama do nich wróciła, chyba w drugiej klasie - jakaś baśń była lekturą, nie pamiętam, jaka - i pochłonęła cały tom (stareńki, jeszcze z mojego dzieciństwa) i bardzo jej się podobało - właśnie dlatego, że niby baśń, a trochę straszna, nie cukierkowa.

Leave a comment:

• Julieee
    replied

Mnie zawsze przerażały te baśnie, więc nie czytam ich moim dzieciom

Leave a comment:

Working...
X