Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Baśnie Andersena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Baśnie Andersena

    Czyatłam kilka dni temu córce Dziewczynke z zapalłkami i córce się podobała tylko ze mówi ze taka troche smutna ta bajka i mam jej na razie nie czytać wiecej

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Baśnie Andersena

      Wiesz dziecko trzeba pokazywać wszystko i smutek i strach i radość.
      Bo inaczej przyjdzie czas na usamodzielnienie i wychodzi, że sobie nie radzi.

      Bajki są w tym dobre na początek szczególnie właśnie Andersena.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Baśnie Andersena

        Mój synek bardzo się smuci przy Brzydkim Kaczątku, jak ono zostaje samo. Ale potem jest wielka radość, że kaczątko jednak odnalazło mamę. Dobre bajki uczą dzieci radzić sobie z emocjami.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Baśnie Andersena

          Od małego powinniśmy czytać dziecku bajki. Trzeba nauczyć dziecko od małego, że książki to coś dobrego.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Baśnie Andersena

            Czytam te bajki uważam że są bardzo mądre, niosą jakieś przesłanie nie to co te współczesne

            Skomentuj


              #36
              Odp: Baśnie Andersena

              Uwielbiam Baśnie Andersena każda ma w sobie jakąś naukę którą w ciekawy sposób przekazuje dzieciom i dorosłym

              Skomentuj


                #37
                Odp: Baśnie Andersena

                Pamiętam je z dzieciństwa i książkę mam. Póki co moja córeczka nie wykazuje nimi wielkiego zainteresowania (ma 11 miesięcy), ale planuję je czytać jak trochę podrośnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Baśnie Andersena

                  Napisane przez we_kasia Pokaż wiadomość
                  Pamiętam je z dzieciństwa i książkę mam. Póki co moja córeczka nie wykazuje nimi wielkiego zainteresowania (ma 11 miesięcy), ale planuję je czytać jak trochę podrośnie.
                  Nawet jeśli teraz córka nie wykazuje dużego zainteresowania książką to spokojnie możesz zacząć jej już czytać. Moja żona czyta dzieciom od pierwszych chwil w domu różne książki i to nie zawsze krótkie i to jej czytanie bardzo plusuje w rozwoju dzieci i w ich zamiłowaniu do książek

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Baśnie Andersena

                    Masz rację kiedyś było ciężko z książkami, a teraz jest spory wybór. Fajnie że podsunęłaś pomysł z tymi polskimi legendami, bo przyznam szczerze ze nigdy nie pomyślałem żeby kupić dzieciom legendy a może akurat się spodobają

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X