Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Franklin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Franklin

    Czy czytacie swoim pociechom przygody zielonego żółwika?

    Lubicie oglądać tę bajkę?
  •    
       

    #2
    Odp: Franklin

    moje 14 miesieczne dziecko jest zakochane we franklinie lubi za rowno kreskowke jak i ksiazke niestety nie jest jeszcze na etapie zzeby jej czytac woli to robic sama niestety




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj


      #3
      Odp: Franklin

      Moja córeczka również uwielbia franklina, ogląda go codziennie wieczorem przed snem.
      A kiedy zbliża się pora bajki, ja i mąż mówimy: och córciu! a co to za bajka teraz będzie, zaraz zaraz, to chyba żółw fred, nie! to żółw frykas!, a córcia: nie no coś wam się pomyliło, przecież on się nazywa franklin!
      Mamy przy tym kupę śmiechu



      Skomentuj


        #4
        Odp: Franklin

        U nas Franklin to hiiiciooor

        Początkowo książeczki, całą kolekcję mamy, a teraz też serial animowany

        Skomentuj


          #5
          Odp: Franklin

          Mój maluch uwielbia Franklina!!Jak tylko zobaczy że się bajka zaczyna jest w niebo wzięty.Najbardziej lubi Swiąteczną przygode
          ANIA I RAFAŁ

          Skomentuj


            #6
            Odp: Franklin

            U mnie w domu Franklin jest bohaterem. Książeczki z serii Franklina są często czytane. Pod tym linkiem jest strona Franklina, można poczytać o żółwiku, zagrać w grę itp
            Last edited by disne; 10-06-2020, 15:25. Powód: reklama

            Skomentuj


              #7
              Odp: Franklin

              Mój synek ma 1 miesięcy Franklina zna od urodzenia, to pierwsza bajka jaką mu czytałam. To jego ulubiony bohater.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Franklin

                nam franklin sie przydaje w różnych sytuacjach. Przed narodzeniem się drugiego dziecka czytaliśmy "Franklin czeka na siostrzyczkę", a jak uczyliśmy się grać w piłkę, na topie była książeczka o tym właśnie...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Franklin

                  U nas opowiadania o Franklinie ostatnio sa najskuteczniejszą bajka na dobranoc. Zanim doczytam do końca, przewaznie śpi.
                  Na razie mamy dwie książeczki, ale zamówiłam dwie następne, Które Łukasz sam sobie wybrał.
                  Uważam, ze to świetna seria, bo porusza problemy bliskie maluchom i pomaga uporać sie z nimi. A przy tym to po prostu bardzo fajne historyjki i sliczne obrazki.
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Franklin

                    A u nas opowieści o Franklinie nei spodobały się synkowi.. Póki co musimy jeszcze odłożyć książeczkę na półkę i poczekać aż troche podrośnie.

                    Pozdrawiam
                    Last edited by disne; 10-06-2020, 15:25. Powód: reklama

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Franklin

                      kochamy te bajke szkoda ze nie pokazuja jej juz w TV

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X