Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bolek i Lolek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bolek i Lolek

    Czy dziś można kupić książki o Bolku i Lolku?
    Będę wdzięczna za tytuły ciekawych bajek z serii Bolek i Lolek dostępnych na polskim rynku.
    Czy wasze dzieci lubią te bajki?
  •    
       

    #2
    Odp: Bolek i Lolek

    Ja osobiście nie przepadałam za tą bajką, bo pamiętam, że irytowało mnie, że prawie nic tam nie mówią. Ale teraz z perspektywy czasu widzę, że to dobra bajka. Moje dzieci w późniejszym czasie postaram się nią zainteresować. Pamiętam, jak moi kuzyni z Kanady byli małymi chłopcami, to byłą to ich ulubiona bajka żadna amerykańska jej podobno nie dorównywała!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Bolek i Lolek

      Ja sama będąc mała często oglądałam tą bajkę ,mój mały też ją ogląda

      Skomentuj


        #4
        Odp: Bolek i Lolek

        Nie za bardzo za nimi przebywałam. teraz już chyba w tv nie ma bolka i lolka...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Bolek i Lolek

          Na rynku jest wiele książek o przygodach Bolka i Lolka. Pod tym linkiem znajdziesz kilka pozycji
          http://www.bookmaster.pl/dla-dzieci-...k/ksiazki/698/

          Skomentuj


            #6
            Odp: Bolek i Lolek

            Mi jakoś ta bajka nie podchodzi do gustu i wolę Kubusia Puchatka niż Bolka i Lolka. A szukać możesz w dziecięcych sklepach internetowych,tam na pewno wybór będzie o wiele większy.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Bolek i Lolek

              Są nowe przygody Bolka i Lolka wydane zdaje się przez znak rok albo dwa lata temu, pisane przez różnych autorów, ale w sumie takie sobie i raczej dla starszych dzieci (to znaczy starszych niż trzylatek)

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Bolek i Lolek

                To bardzo dobry pomysł, żeby przedstawić też naszym dzieciomn te postacie, w trochę uwspółcześnionej wersji będę musiała to sprawdzić

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Bolek i Lolek

                  bolek i lolek to kultowa bajka, wszystkie dzieci ją lubią nawet moje, ale ja nie przepadam, zawsze była dla mnie nudna nawet jak byłam mała

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X