Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dobranocki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dobranocki

    Czy wasze dzieci oglądają dobranocki? Które lubią?

    Ja pamiętam "Misia uszatka" - to moja ulubione bajka
    nasze dziecko lubi Smerfy i Gumisie
  •    
       

    #2
    Odp: Dobranocki

    Moje jeszcze nie oglądają. Póki co mają 15 mies, a my uważamy,ze są za małe na bajki. Zresztą zawsze o 19 zaczynamy kąpiel- a to czas bajki na 1.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dobranocki

      u mojego synka bezkonkurencyjnie wygrywają Bob Budowniczy i Teletubisie.
      Lubi również Traktora Toma, Tomka i przyjaciół, Autobusy,krecika, Andy Pandy, Kubusia Puchatka, Świnkę Pepę, Strażaka Sama, Noddiego. Ostatnio oglądał dobranocy ogród i mu się podobało.
      Dobranocki rzadko ogląda, bo u nas to jest również już pora kąpania: ale gumisie, smerfy, Muminki, kaczora donalda lubi
      Last edited by Scaarlett; 12-01-2010, 16:59.

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dobranocki

        Mój z bajeczek lubi Tomka i przyjaciół, są piski na sam widok
        Ostatnio zauważyłam, ze podobna reakcja jest na Strażaka Sama i czasem na Noddy'ego.
        Ale to nie dobranocki, bo je to rzadko ogląda i nawet nie wie jaki jest repertuar tygodniowy.
        W niedzielę rano lecą Gumisie i Kaczki po dwa odcinki, też chętnie to ogląda.

        Scaarlett widzę, że nasze smyki ten sam kanał z bajami ogladają
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dobranocki

          Z racji że nie posiadamy telewizora (moim zdaniem telewizja ogłupia zarówno dzieci jak i dorosłych) to żadko cos oglądają. Majka od niedawna oglada Krecika żadna inna bajka ją nie kręci. Julka za to wszystko z Barbi księżniczkami. Choć w ostatni weekend zrobilismy sobie seans filmowy i ogladaliśmy KRÓLA LWA i bardzo jej sie podobał


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dobranocki

            tree u nas w niedzielę jest to samo. Młody wskakuje nam do łóżka i życzy sobie misie i kacki my nie mamy wyboru, oglądamy z nim

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dobranocki

              A u nas z racji tego,że Amesia chodzi spać o 20 króluje Ola i jej Zoo na Minimini,
              a gdy chodziła spać o 21 wtedy oglądała Misia w dużym niebieskim domu.
              A poza tym lubi Noddiego,Stacyjkowo(gdyz Tomek sie skonczyl),Kitka i Pompon,Sezamka -wszystkie bajki które wydają się być ,,żywe''
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dobranocki

                U nas bezkonkurencyjnie króluje Finley,mały zawsze spiewa tytułowa piosenkę

                lubi równiez bardzo Ernie,Tomka wszędzie gdzie sa autka i pojazdy,przepada też za Barneyem i Waybaloo,Teletubisiami


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dobranocki

                  U nas rządzi Brygada RR i Opowieści ze Stumilowego lasu

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dobranocki

                    My telewizji w domu nie mamy bo ona faktycznie ogłupia...oglądamy bajki z serii księżniczek bo dziewczyny są na tym etapie . Aktualnie piękna i bestia. Osobiście najbardziej podobają mi się stare baśnie w wydaniu Disney'a

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dobranocki

                      Colorka Cypul ogląda to samo co Amelka a oprócz tego uwielbia Brygadę RR i Nouky i przylaciele





                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dobranocki

                        Moje dzieciaki przeważnie o godz 19 idą sie kąpać wiec na wieczorynkę przeważnie nie zdąrzą.Mamy za to inne kanały bajkowe wiec tam czasem bajki ogladaja




                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dobranocki

                          krecik krecik) i jeszcze raz krecik , kupiłam tam: http://linkbaby.pl/artykuly/bajki-dla-dzieci/pozdrawiam i polecam

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Dobranocki

                            Jeżeli akurat wrócimy do domu około 19 to oczywiście ogląda.
                            Ostatnio jednak zauważyłam ,że bajki zamiast zaczynać się o 19 zaczynają się albo o 19:10 (przez co bajka jest 10minutowa) - albo jeszcze lepiej ... o 19:15 i bajka jest dosłownie 5 minutowa.
                            Wprawdzie dla mojego 2latka to jest ,,akurat" - ale dla starszych dzieci to moim zdaniem ewidentny brak poszanowania ...

                            Mojemu dziecku jest wszystko jedno jaka to akurat bajka.
                            Nie ma ulubionych dobranocek.
                            Za to ja nie mogę patrzeć na bajkę ,,Baranek Show" (czy jak to tam się zwie) - niesamowicie mnie ta bajka irytuje ,choć sama nie wiem dlaczego.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Dobranocki

                              Oczywiście AUTA 2 i Bob Budowniczy - 3 latka

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X