Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Shrek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • perpetua88
    replied
    Odp: Shrek

    Nasza piecha dopiero ten etap będzie miala za jakiś czas dopiero powtarzania wszystkiego. Etap papugi jest bardzo ciekawy;-) dzieci takie niesamowite rzeczy potrafią wyłowić i potem dalej powtórzyc że strach się bać:-D

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Shrek

    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
    My z mężem oglądaliśmy jak urzeczeni shreka jak leciał na dniach, a nasze potomstwo w liczbie sztuk jeden- zero zaintesreowania i się bawiło samo grzecznie na podłodze;P
    ale jak to dzieci jednym okiem na pewno podglądało i jednym uchem podsłuchiwało
    TTak jak to jest niby dziecko się bawi ale słyszy to co dorośli mówią i później dziecko powtarza

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Shrek

    My z mężem oglądaliśmy jak urzeczeni shreka jak leciał na dniach, a nasze potomstwo w liczbie sztuk jeden- zero zaintesreowania i się bawiło samo grzecznie na podłodze;P

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Shrek

    Ostatnio leciał Shrek w tv i oglądaliśmy właśnie rodzinnie Dzieci lubią shreka ale i dorośli też Fajna bajka Dużo mówi o różnych problemach

    Leave a comment:


  • wroblewskaa
    replied
    Odp: Shrek

    Shrek to naprawdę jedna z lepszych bajek, myślę że można śmiało powiedzieć że jest to klasyka. Myślę, że znaczna część dzieci zna ją niemalże na pamięć. Dzieci ją uwielbiają, chętnie oglądają i właściwie im się nie nudzi. Ale myślę, że najważniejsze jest to, że ta bajka jest też idealna dla dorosłych. Dlatego chętnie oglądają ją całe rodziny, a to naprawdę ważne.

    Leave a comment:


  • werna
    replied
    Odp: Shrek

    mój maluszek niestety trochę się bał szreka, to postanowiłam go nie katować i nie puszczałam mu, ale jak dorósł to mu się szrek spodobał

    Leave a comment:


  • Lobuzka
    replied
    Odp: Shrek

    Shrek jest dobry dla dorosłych, jak i dla dzieci. Często wszyscy oglądamy razem.

    Leave a comment:

  •    
       

  • LazyLady
    replied
    Odp: Shrek

    Shrek to shrek, ale Minionki to jest hit

    Dla zachęty trailer: http://www.youtube.com/watch?v=KD-3PoKJ3rA

    Leave a comment:


  • evelinek13
    replied
    Odp: Shrek

    no ja tez sie zgodze ze dla doroslych i wiekszych dzieci jest ok, ale dla malych nie koniecznie, maluchy wylapuja z niego glupie teksty i chodza i powtarzaja bezsensownie do kazdego....

    Leave a comment:


  • perezosa
    replied
    Odp: Shrek

    Mój Mały za Shrekiem nie przepada, po prostu nie chce go oglądać. Zawsze po okołu 10 minutach się zaczyna nudzić przy Shreku.

    Leave a comment:

  •    
       

  • zielonakama
    replied
    Odp: Shrek

    Lubię go jako film dla dorosłych, ale dla dzieci nie za bardzo.

    Leave a comment:


  • Denis02
    replied
    Odp: Shrek

    Julka pewnego czasu nie chciała nic oglądać prócz shreka to było pierwsze uzależnienie mojego dziecka w jego życiu mam nadzieje że ostatnie xD







    Dbasz o swoje i zdrowie bliskich ? ciśnienie krwi zajrzyj !
    Last edited by Denis02; 24-09-2013, 21:58.

    Leave a comment:


  • loveflow
    replied
    Odp: Shrek

    Najlepszy film dla maluchów

    Leave a comment:


  • werda
    replied
    Odp: Shrek

    Shrek, jest boski. Można powiedzieć, że ta bajka łączy pokolenia. Bo mogą oglądać ją zarówno dzieci jak i dorośli i każdy się śmieje z czegoś innego.

    Leave a comment:


  • agniecha1793
    replied
    Odp: Shrek

    Tyle razy w naszy domu byla wlaczona ta bajka ze znam niektore kwestie na pamiec! to prawdziwa klasyka:P

    Leave a comment:

       
Working...
X