Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ulubione książki naszych dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Ulubione książki naszych dzieci

    U mnie hitem jest ostatnio kupiona na Tublu.pl książeczka pt. Wózek Maksa, jest tego cała seria

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Ulubione książki naszych dzieci

      My narazie mamy ulubione Sniezka i Zapominalska Ala, zobaczymy co dalej bedzie lubiala










      Skomentuj


        #33
        Odp: Ulubione książki naszych dzieci

        Ja i moja dwójka jesteśmy zakochani w książeczkach. Roczny Filip rzecz jasna na razie konsumpcyjnie, choć seria Obrazki dla malucha robi na nim duże wrażenie i pięknie wydane prze Aksjomat Zwierzęta na wsi z serii Maluch poznaje. Za to niespełna 3letnia Hania to już wyrobiony gust literacki Lubi zbiór wierszy Tuwima, Brzechwy, ale jedna z jej ulubionych książeczek to, o zgrozo, O krecie, który chciał wiedzieć, kto mu narobił na głowę. W czołówce jest też Mama niesamowicie zilustrowana przez Dianę Karpowicz publikacja autorstwa Przemysława Wechterowicza. A ja już nie mogę się doczekać, kiedy dorośnie do Rusinkowych Jak robić przekręty. Poradnik dla dzieci i Jak przeklinać. Poza tym nabyłam też serię "nieprzydatną" czyli Młotek, Grzebień. Ostatnio zachwyciła mnie książeczka, bardzo mądra choć trochę smutna A ja czekam. Czasami tak sobie myślę, że mogłabym się uzależnić od kupowania książeczek dla dzieci, są po prostu piękne i często dużo mądrzejsze, niż te dla dorosłych. A dzieciom chciałabym pokazać niestandardowy sposób myślenia o świecie, gdzie jest miejsce i na dystans do siebie i na absurdalny żarcik. Pozdrawiam czytające dzieciom mamy i tatusiów

        Skomentuj


          #34
          Odp: Ulubione książki naszych dzieci

          "Agnieszka Osiecka dzieciom"- coś wspaniałego. Kilka opowiadań a jakże fantastycznych.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Ulubione książki naszych dzieci

            Malwinka ostatnio bardzo lubi serię książeczek "Mali Einstaini" i oczywiście "Kubuś Puchatek", "Królewna Śnieżka" i "Kopciuszek" a także wiersze Pani Danuty Wawiłow - większość zna na pamięć...

            Skomentuj


              #36
              Odp: Ulubione książki naszych dzieci

              O tak, książeczki na podstawie bajek Disneya zawsze były jednymi z tych najbardziej ulubionych. Problemem mogła być jedynie nadmierna chęć do upiększania stron kredkami :-)

              Dlatego przygotowaliśmy dla dzieci książeczki z CzuCzu, na przykład ostatnią: "Zima, 150 kreatywnych zabaw dla przedszkolaka". Zachęcamy w niej dzieci do rysowania i rozwiązywania ciekawych zagadek edukacyjnych.
              Dla nas rodziców najważniejszą sprawą jest dawanie szczęścia dzieciom. Dla dzieci nawet jeśli tego nie wiedzą, najważniejszy jest rozwój. Wspieramy ten rozwój poprzez codzienne wspólne zabawy.
              Gry dla dzieci Angielski dla dzieci Zabawy dla dzieci Bajki dla dzieci

              Skomentuj


                #37
                Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                Z nowości - rozkochaliśmy się ostatnio w niestandardowej publikacji "Gdy zapada mrok. Teatrzyk cieni". Książeczka jest pomyślana nawet dla najmłodszych i zrealizowana z dużą pomysłowością. Składa się z trójwymiarowych wycinanek, które podświetlone specjalną (załączona do książki) latareczką dają efekt teatralnych cieni. Świetna zabawa. Polecam maluszkom od 18-miesiąca

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                  Ja moim maluchom czytam narazie tylko proste książeczki z obrazkami, bo są małe. Ale jak podrosną, to będe chciała, żeby czytały lektury z mojego dzieciństwa, jak Ania z Zielonego Wzgórza czy Dzieci z Bullerbyn

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                    moja córcia uwielbia bajki i wierszyki. Bardzo ją wyciszają przed snem

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                      Moje dzieciaki mają wiele książek i czesto jke czytam szczególnie ze starszą 3,5 letnią córcią,młodszy synek nie bardzo ma czas aby wysłuchać awet krótkiej bajeczki do końca.Póki co ma inne zainteresowania.
                      Ulubione bajeczki córci to szczególnie te o księżniczkach np.Piękna i Bestia,Kopciuszek,;seria o Kubusiu Puchatku,Bajki świata i dużo małych ksiązeczek.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                        Moje dzieciaki ostatnio czytają, a raczej słuchają "OPOWIADANIA O ANIOŁKACH", to nowa książka A. Majchrzak. Są to ciepłe, dobre opowiadania, promujące dobre wartości, ale bez zbędnego moralizowania. Mogę polecić z czystym sumieniem. A i książka ładnie wydana, na prezent tez w sam raz. Czytałam już im kilka razy. Można kupić w księgarniach, albo na allegro w promocji.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                          Moj dzieciak to wszystko lubi i wiersze i bajki,opowiadania,malowanki ..
                          Kocham Cię,SS!!!

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                            U mnie non-stop sa wiersze Tuwima a wszczegolnosci Lokomotywa, Rzepka, Abecadło, Słoń Trabalski i Pan Maluśkiewicz...
                            na drugim miejscu Bolek i Lolek wsrod rycerzy - opowiesc o tym jak chlopaki nieswiadomi wziekli udzial w rekonstrukcji bitwy pod Grunwaldem
                            na trzecim seria Tomek i przyjaciele
                            a cala reszta to raz na czas bo uparciuch rzadko daje sie namowic na inna bajke na dobranoc niz w/w.


                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                              niestety, najwyraźniej żadna z Was nie ma dziecka nieco starszego. Ja chętnie wymieniłabym sie tytułami z przedziału 4-7 i 9-12.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Ulubione książki naszych dzieci

                                Mój ośmiolatek czyta i najbardziej lubi "Mikołajka - przeczytał juz niestety wszytkie przygody, a o nowych raczej może zaponieć . W czasie wakacji czytał Króla Maciusia Pierwszego - też bardzo zżył się z tym bohaterem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X