Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na ferie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • szaumata
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    Gdybyście wyjeżdżali w ciepłe kraje, to pamiętajcie o takiej ochronie przed promieniowaniem http://naobcasach.pl/ochrona-wrazliw...omieniowaniem/ Łatwo o tym zapomnieć, gdy w Polsce zimno i śnieg :P

    Leave a comment:

  •    
       

  • filip-reczek
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    Mi spędziliśmy w Karpaczu

    Leave a comment:


  • mateczka_pol
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    My z rodzinką byliśmy w Nosalowym Dworze w Zakopanem. Naprawdę wysoki standard pokoi, obsługi i pyszne jedzenie - mogliśmy się skupić na wypoczywaniu

    Leave a comment:


  • majka332
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    Mam pytanie do narciarzy- czy takie okulary- https://www.brylano.com/pl/c/Okulary-Oakley/134 są dobre na narty? Czy powinnam szukać czegoś innego?

    Leave a comment:


  • renatnowa123
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    My spędziliśmy ferie zimowe we Włoskich górach. Na narty-wlochy.pl wybraliśmy sobie ośrodek, w którym jest nauka jazdy na nartach dla dzieci od 3 roku życia. Muszę powiedzieć, że miło wspominamy wyjazd.

    Leave a comment:


  • andziarek
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    My te ferie zimowe spędziliśmy w domu. Chłopcy są jeszcze za mali by ruszać w tak daleką podróż. Przyznam, że marzy mi się wyjazd w góry. Mój starszy syn nigdzie nie był i widzę, że chciałby gdzieś pojechać. Mam nadzieję, że w wakacje to nadrobimy

    Leave a comment:


  • ohioo
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    My jak co roku byliśmy w górach na nartach. Moje dzieciaki uwielbiają te sporty.

    Leave a comment:

  •    
       

  • bobusie2
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    Ferie zimowe w domu to nic strasznego i wcale nie musi być nudno. Dla nas był to przede wszystkim czas bycia razem. Mogliśmy więcej chodzić np na spacery czy grać w gry rodzinne.

    Leave a comment:


  • AnnaSun
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    My tak samo, posucha była

    Leave a comment:


  • iamklaudka
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    My nigdzie nie pojechaliśmy... Odbijemy sobie w wakacje.

    Leave a comment:

  •    
       

  • dreptaki
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    Nam udało się wyjechać w góry,pogoda dopisała i spadło trochę śniegu co mnie bardzo cieszy Warto jedynie pamiętać o odpowiednich akcesoriach turystycznych da dziecka,właśnie tym zajmujemy sie na co dzień i chętnie pomożemy

    Leave a comment:


  • komidulka
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    U ns w tym roku był to Wrocław i te noclegi we Wrocławiu. Bawiliśmy się przednio! Dzieciakom bardzo spodobała się trasa krasnali

    Leave a comment:


  • dagmaraak
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    W tym roku niestety nie mieliśmy jak poszaleć z wyjazdami, ale staraliśmy się wymyślić coś, by nasz szkrab się nie nudził i zaznał rozrywki w gronie rodzinnym I takim też sposobem w końcu wybraliśmy się między innymi do Teatru Małego Widza (jakby ktoś był zainteresowany: http://teatrmalegowidza.pl/). Moje dziecko było zachwycone! Ja z mężem w sumie też. Słyszałam wiele dobrego o tym teatrze i z czystym sumieniem moge polecić

    Leave a comment:


  • hubladu
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    Na ferie najlepsze są Karkonosze. Kameralna atmosfera, piękne widoki i możliwość jazdy na nartach!

    Leave a comment:


  • martha_22
    replied
    Odp: Gdzie na ferie

    Sama staram się zachęcić moją córeczkę do wędrówek górskich, w związku z czym zawsze na ferie staram się wybierać miejscowości o takim powiedźmy górskim charakterze. Ostatnio spędziłyśmy miło czas w Dusznikach Zdroju , nocując w skalka.pensjonat.top i godzinami spacerowałyśmy po Parku Zdrojowym i szalałyśmy w tamtejszej sali zabaw. Ukoronowaniem naszego pobytu była wyprawa z Batorowa do Kamiennych Grzybów, a za kilka lat, kto wie, może nawet pokusimy się o Szczeliniec

    Leave a comment:

       
Working...
X