Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na ferie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • matylda80
    replied
    Odp: Gdzie na ferie

    Do ferii zostało jeszcze trochę czasu ale warto zacząć już cos organizować bo potem może być kłopot z noclegami. Szkoda tylko, że jest sporo rodzin, które nie mają dość pieniędzy na wysłanie dzieci na zimowy wypoczynek. W klasie mojego syna jest przynajmniej kilka dzieciaków z takich rodzin ;( Zastanawiałyśmy się z innymi mamami jak im pomóc. Chciałybyśmy zwrócić się do fundacji Onico po dofinansowanie dla tych dzieciaków. Onico organizuje pomoc ubogim rodzinom, dzieciom niepełnosprawnym a także różnym instytucjom. Myślicie, że to dobry pomysł? Sami na pewno nie sfinansują dzieciom wypoczynku a taka fundacja mogła by wspomóc w wysłaniu dzieci na ferie.

    Leave a comment:

  •    
       

  • block22
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    My byliśmy w Świeradowie bo mały uczy się jeździć na nartach. Fajnie mu to idzie, to dopiero drugi wyjazd a młody śmiga jak Alberto Tomba

    Leave a comment:


  • adorianu1
    replied
    Odp: Gdzie na ferie

    Nie rozumiem takich pytań. Są gusta i guściki.

    Leave a comment:


  • madureczka
    replied
    Odp: Gdzie na ferie

    W zimie, na ferie najlepiej pojechać w góry.

    Leave a comment:


  • henril
    replied
    Odp: Gdzie na ferie

    Dzięki za polecenie. Na pewno skorzystam.

    Leave a comment:


  • mloda25mama
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    My z mężem i naszym Wojtusiem spędziliśmy ferie w domu. Na szczęście w okolicy były organizowane różne zajęcia dla dzieci, także wydaje mi się, że nasza mała pociecha nie nudziła się. Poza tym my też jak mieliśmy więcej wolnego czasu to chodziliśmy na sanki czy na lodowisko. Takie ferie też mogą być fajne i można więcej czasu spędzić ze swoim potomstwem

    Leave a comment:


  • toma001
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    Nie wiedzieliśmy za co się zdecydować: Teneryfa czy Fuertevuntura, ale w końcu wygrała opcja aktywnego wypoczynku i uczyliśmy się pływać na kite na Fuercie

    Leave a comment:

  •    
       

  • mama-mia
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    Tak jak ktoś już wspominał, Szczwnica to rewelacyjne miejsce, zwłaszcza w zimie! Jest co robić, sceneria po prostu powala z nóg, baza noclegowa bardzo dobra - Szczawnica noclegi - jezeli szukacie konkretnych noclegów w tej okolicy, to koniecznie rzućcie okiem antę stronę, ja tam zawsze szukam i uda mi sie znaleźć opcję optymalną

    Leave a comment:


  • michu87
    replied
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    Ja przed komputerem...

    Leave a comment:


  • klaudiamm
    replied
    Odp: Gdzie na ferie

    do babci

    Leave a comment:

  •    
       

  • maksiu432
    replied
    Odp: Gdzie na ferie

    No jak to gdzie ? W góry, rok temu byliśmy w Czarnej Górze i było meega fajnie, tanie noclegi i wiele atrakcji. Nie tylko mówię o nartach ale o basenach
    Zwyżki Tychy

    Leave a comment:


  • gaga11
    replied
    Odp: Gdzie na ferie

    z racji tego że mam malutkie dziecko ,a mąż pracuje w ferie starszaka to spedzamy ferie w miescie, staram się go brać chociaż raz w tygodniu gdzieś. W tym tygodniu byliśmy tutaj http://www.incaplay.pl/pl/atrakcje-dla-dzieci i powiem wam Franek był oszołomiony, nie chciał wychodzić, poznał tam nawet kolegę z naszego osiedla. Bawili się super, fajne miejsce takie sale zabaw.

    Leave a comment:


  • balowapani
    replied
    Odp: Gdzie na ferie

    Masz zdecydowanie racje, miasto jest tajemnicze i dlatego też warte odwiedzenia. Chcemy jeszcze w tym roku złapać kilka dni bez deszczu i pojechać właśnie na zwiedzanie Szczecina. Aktualnie szukamy noclegi Szczecin by mieć gdzie spać. Wstępnie znalazłem tutaj http://lmapartamenty.pl/ apartamenty do wynajęcia i pewnie na to się zdecydujemy.

    Leave a comment:


  • bodzio88a
    replied
    Odp: Gdzie na ferie

    Polecam wszystkim Krynicę Górksą. Fantastyczne miejsce i wspaniali ludzie.

    Leave a comment:


  • kiniaczek992
    replied
    Odp: Gdzie na ferie

    ja też mogę polecić narty we Wloszech. Byłam w Livigno, w hotelu Baita del Temp. Miałam tam bezpłatny skibus, który dowoziła nas na wyciągi i do centrum. Leciałam tam z biurem volare i miałam zniżki na wypożyczenie sprzętu i karnety. byliśmy tam razem ze znajomymi i bardzo nam się podobało. Ciągle świeciło tam słońce, a wszystko było ośnieżone więc dzieci tez były zadowolone

    Leave a comment:

       
Working...
X