Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwarantanna a dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kwarantanna a dziecko

    Cześć wszystkim! Pomyślałam sobie, że fajnie stworzyć miejsce, w którym będziemy gromadzić ciekawe, mniej lub bardziej ambitne, sposoby na spędzenie z dzieckiem wolnego czasu w domu. Wszyscy wiemy, jaką teraz mamy sytuację - szkoły i przedszkola pozamykane... Co robicie? W co się bawicie? W co gracie? A może się uczycie? Podzielcie się!

    pozdrawiam,
    Marta
  •    
       

    #2
    Odp: Kwarantanna a dziecko

    Hej,

    Ja polecam od siebie filmy i bajki
    Działa na laptopie, telefonie, nawet smart tv.
    Kwarantanna nie jest taka nudna.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kwarantanna a dziecko

      Myślę, że jeżeli dziecko jest trochę starsze to fajnie byłby pograć z nim w gry planszowe. To bardzo pomaga w rozwijaniu kreatywnego myślenia, a przy okazji to wspaniała rozrywka we wspólnym gronie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kwarantanna a dziecko

        Dzieci i kwarantanna to prawdziwe wyzwanie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kwarantanna a dziecko

          No niestety tak. Pół biedy, jeśli ktoś ma ogród.Może w cieplejsze dni zorganizować dzieciom czas w ogrodzie. Tak ze dzieciaki nie będą się nudziły Jednak jeśli ktos mieszka w bloku, jest o wiele trudniej. Trudno jest rozplanować czas w sensowny sposób.

          Staram się je zachęcać jak najwięcej do czytania ksiażek oraz do czytania komiksów. Jesli szukacie dobrych pozycji dla maluchów, polecam tę stronę:


          Aktualnie w Egmoncie mają promocje na wiele książek, między innymi z serii Kaczor Donald.
          Last edited by disne; 08-06-2020, 22:41. Powód: nie opłacona reklama / link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kwarantanna a dziecko

            Mi też brakuje już pomysłów co robić z moimi... kończą się pomysły niestety. W krytycznych momentach po prostu odpalam jakąś bajkę i siedzą z godzinkę cicho a ja mogę ogarnąć swoje rzeczy
            Last edited by disne; 08-06-2020, 22:42. Powód: nie opłacona reklama / link
            Moja Pasja ? Filmy Najlepsze tylko na zalukaj

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kwarantanna a dziecko

              Wspólne oglądanie filmów czy bajek, a nawet seriali jest jakąś formą rozrywki i wspólnego spędzania czasu, a obecnie nie ma problemów, by znaleźć je online, gdzie warto zajrzeć i które strony poleca się do takich seansów familijnych.
              Last edited by disne; 08-06-2020, 22:43. Powód: nie opłacona reklama / link

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kwarantanna a dziecko

                Moja córka zamiast całymi dniami siedzieć i oglądać filmy postawiła na aktywność fizyczną, ćwiczy dwa razy dziennie po 1,5 godziny. Brawo dla niej tylko, że i mnie do tego zmusza ja łagodnie mówiąc nie jestem typem sportowca a raczej kanapowca



                _______________
                Animator na wesele Białystok

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kwarantanna a dziecko

                  Nic tylko pozazdrościć
                  Ja muszę się pochwalić, że przez ten czas nauczyłam moją małą grać na pianinie (na razie tylko podstawy, ale zawsze coś). Teraz w końcu otwarli plac zabaw, więc woli tę opcję od nauki, ale pewnie jeszcze do tego kiedyś wrócimy

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kwarantanna a dziecko

                    Mamuśki, a widziałyście jakie śliczne zwierzątka można malować na kamieniu? Popatrzcie w sieci. fajna frajda dla dziecka a i mnie wciągnęło to malowanie. Mamy niezłą kolekcję

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X