Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak rozwijać kreatywność u dziecka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jak rozwijać kreatywność u dziecka?

    Polecam rysowanie z dzieckiem. Fajną zabawą jest kalkowanie postaci z jakiś ulubionych kreskówek Jak dziecko nabierze już trochę wprawy to wtedy można spróbować narysować coś ze wzroku.
    00

    Skomentuj


      #62
      Odp: Jak rozwijać kreatywność u dziecka?

      Polecam MANDELA są specjalne linijki do rysowania przeróżnych wzorów. Fajne i rozwijajace

      Skomentuj


        #63
        Przede wszystkim czytanie! Sama jestem fanka literatury, więc czytałam cały czas jak byłam w ciąży i dużo audiobooków słuchałam. Synkowi czytam sama lub właśnie puszczam mu fajne słuchowiska i audiobooki. Poza tym wymyślałam różne zajęcia plastyczne, syn chyba najbardziej lubi lepić z masy solnej, a zrobienie jej jest banalnie proste, więc polecam Zapisałam tez syna na zajęcia programowania do xxx, bo też mocno wpływają na rozwój - przede wszystkim logicznego i kreatywnego myślenia.
        Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:53. Powód: link

        Skomentuj


          #64
          Myślę że zagadki logiczne to idealny sposób na rozwijanie wyobraźni u dziecka. Sama stosuję tą metodę i moje dziecko się wręcz uzależniło. Problem w tym że brakuje mi zagadek więc jak macie jakieś to podeslijcie tutaj prosze
          Last edited by gagatka; 11-01-2021, 18:05. Powód: link

          Skomentuj

                 
          Working...
          X