Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rozstrzygnięcie konkursu- Internauci czy Jury Portalu MamaCafe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • bochan
    replied
    Odp: Rozstrzygnięcie konkursu- Internauci czy Jury Portalu MamaCafe?

    JURY tylko i wyłącznie. To jest najbardziej sprawiedliwe.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Kira13x
    replied
    Odp: Rozstrzygnięcie konkursu- Internauci czy Jury Portalu MamaCafe?

    Głosowanie internautów to po prostu oszustwo, wole kiedy zwycięzców wybiera Jury. Łatwo można to sprawdzić na konkursach w niektórych portalach, gdzie np. 2 nagrody są od jury, a jedna od internautów. I porównać sobie te prace...

    Leave a comment:


  • becia2201
    replied
    Odp: Rozstrzygnięcie konkursu- Internauci czy Jury Portalu MamaCafe?

    Tak ja też jestem za ... super jeżeli zwycięzców wybiera redakcja, bo to z głosowaniem internautów to jedna wielka ściema, fikcyjne profile i nagle już w pierwszym dniu głosowania taka jedna czy druga osoba ma już tysiące punktów a ty głosujesz już cały tydzień i masz zaledwie kilka ...jak to jest możliwe??? A to przecież konkursy dla dzieci ...zabawa... a nie jakiś wyścig....

    Hmmm z tym że jestem trochę rozczarowana wynikami konkursów tego portalu ...fajny portal jeszcze lepsze konkursy ... a niestety... przejrzałam sobie wyniki ostatnich konkursów (w niektórych brałam udział a w niektórych nie) i z przykrością muszę stwierdzić że niektóre nicki wygranych użytkowników często się powtarzają ;(

    Leave a comment:


  • brzozak
    replied
    Odp: Rozstrzygnięcie konkursu- Internauci czy Jury Portalu MamaCafe?

    Ja też wolę jak redakcja wybiera, wtedy wiadomo że jest sprawiedliwie. Jak będą się liczyły głosy internautów nagle powstanie wiele fikcyjnych profili tylko po to by mieć więcej głosów a przecież nie o to chodzi ...

    Leave a comment:


  • patiska
    replied
    Odp: Rozstrzygnięcie konkursu- Internauci czy Jury Portalu MamaCafe?

    też zgadzam się z wami dziewczyny, najlepiej jest jak wybiera redekcyjne jury

    Leave a comment:


  • sylciar
    replied
    Odp: Rozstrzygnięcie konkursu- Internauci czy Jury Portalu MamaCafe?

    Ja wolę konkursy gdzie jest redakcyjne jury, bynajmniej jest sprawiedliwie dla każdego.

    Leave a comment:


  • ewelka21
    replied
    Odp: Rozstrzygnięcie konkursu- Internauci czy Jury Portalu MamaCafe?

    Dlatego właśnie nigdy nie biorę udziału w takich konkurach...

    Leave a comment:

  •    
       

  • moskala22
    replied
    Odp: Rozstrzygnięcie konkursu- Internauci czy Jury Portalu MamaCafe?

    Ja też uważam, że zwycięzców powinno wybierać redakcyjne jury. Na innym portalu była niedawno afera, bo w konkursie fotograficznym wygrał zdjęcie dziecka nie mające nic wspólnego z tematem konkursu. No ale głosowali internauci

    Leave a comment:


  • kasiakozmin
    replied
    Odp: Rozstrzygnięcie konkursu- Internauci czy Jury Portalu MamaCafe?

    Też uważam, ze powinna decydować specjalna komicja. Nie wiem jak to "działa", ale dobrze by było, gdyby osoby w komisji co jakis czas się zmienialy- zawsze to "świeże spojrzenie na różne sprawy". Bo po przeczytaniu kilku tys odpowiedzi już pewnie nieraz ma sie dość.

    Co do głosów internautów, to uważam, ze to bardzo niesprawiedliwe. Nie biorę udziału w tego typu konkursach. Tam nie liczy się jakość, tylko umiejętność przekonania innych na oddanie głosu

    Leave a comment:


  • Chemical
    replied
    Odp: Rozstrzygnięcie konkursu- Internauci czy Jury Portalu MamaCafe?

    Nigdy nie wygrałam niczego w konkursach z głosowaniem internautów.

    Dlaczego? Bo nie uczestniczę w tej szopce z "klikaniem" która ma miejsce na specjalnych konkursowych forach - tam setki ludzi klikają sobie nawzajem w konkursach tego typu. Kiedyś nie wiedziałam jak to wygląda i zdarzało mi się wysłać pracę na tego typu konkurs - po czym kończyłam z ilością głosów 5, podczas gdy nieuczciwa konkurencja miała po 5-10 tysięcy głosów.

    Kiedyś dla jaj ktoś opublikował w konkursie rysunkowym pusty, biały rysunek, kazał klikać to klikali - był na drugim miejscu (na kilka tysięcy uczestników) gdy ktoś doniósł i pracę usunięto

    Także zdecydowanie wolę się zdać na opinię jury.

    Leave a comment:

  •    
       

  • OlkaG87
    replied
    Odp: Rozstrzygnięcie konkursu- Internauci czy Jury Portalu MamaCafe?

    Ja nie biorę udziału w konkursach z głosowaniem internautów. Po pierwsze potrzeba na zbieranie głosów zbyt wiele czasu, a po drugie uważam, ze takie głosowania sa niesprawiedliwe.
    Zdecydowanie wolę konkursy, w których laureatów wybiera specjalna komisja.
    Te na mamacafe są moim zdaniem oceniane bardzo sprawiedliwie!

    Leave a comment:


  • Rozstrzygnięcie konkursu- Internauci czy Jury Portalu MamaCafe?

    Kochani- tak z ciekawości pytam....
    Czy uważacie ,że laureatów konkursów które są organizowane na ów portalu powinni wybierac Internauci (czyli My) czy Specjalna Komisja Jurorów z MamaCafe ???
       
Working...
X