Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moderatorzy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • melka11
    replied
    Odp: Moderatorzy

    Witam

    zalogowalam moja corke na waszej stronie w dziecko na okladke. Niewiem czemu ale zmienila sie kategoria na konkurs karnawalowe zoo. Jak chce zmienic kategorie to nie ma wpisanej dziecko na okladke, prosze mi powiedziec co mam teraz z tym zrobic??

    Leave a comment:

  •    
       

  • katarzyna1983
    replied
    Odp: Moderatorzy

    FamilyTree - no trudno Ważne że się dowiedziałam A córcia będzie pisać cyferki w Wordzie Dziękuję Ci bardzo za te informacje i pozdrawiam

    Leave a comment:


  • FamilyTree
    replied
    Odp: Moderatorzy

    kasiu no niestety, z tego co mi napisano w odpowiedzi gwiazdek już nie będzie przykro mi, tym bardzie, że Twoja córcia je tak lubiła

    Leave a comment:


  • katarzyna1983
    replied
    Odp: Moderatorzy

    A te gwiazdki to była fajna zabawa dla mojej małej Rozróżnia już cyferki, wie że 5 to więcej niż 2, i śledziła te swoje ocenki z radością

    Leave a comment:


  • katarzyna1983
    replied
    Odp: Moderatorzy

    FamilyTree>> to fajnie, dzięki. Ja wiem że gwiazdki nie decydują o tym kto wygra, bo o tym zdecyduje redakcja czasopisma, ale lubię wiedzieć wszystko w czym biorę udział

    Leave a comment:


  • FamilyTree
    replied
    Odp: Moderatorzy

    Być może jest to wina tego, że niedawno była zmieniana szata graficzna
    i pewne, rzeczy zauważyłam jeszcze nie działają tak jak nalezy
    Skoro gwiazdki i smsy to dwie różne sprawy to na pewno "góra" coś z tym zrobi aby było jak trzeba.
    Napisałam już w tej sprawię, za niedługo się pewnie coś wyjaśni

    Leave a comment:


  • ColorWomen
    replied
    Odp: Moderatorzy

    Napisane przez katarzyna1983 Pokaż wiadomość
    A wysyłanie sms-ów i przyznawanie gwiazdek to były dwie różne sprawy, nie wiązały się ze sobą. Te gwiazdki to nawet nie jest takie ważne, ale ciekawi mnie to po prostu dlaczego nagle zniknęły.
    Moze inni uczestnicy myśleli ze od gwiazdek zalezy wygrana i dlatego zostaly usniete.A moze juz koniec konkursu

    Leave a comment:

  •    
       

  • katarzyna1983
    replied
    Odp: Moderatorzy

    A wysyłanie sms-ów i przyznawanie gwiazdek to były dwie różne sprawy, nie wiązały się ze sobą. Te gwiazdki to nawet nie jest takie ważne, ale ciekawi mnie to po prostu dlaczego nagle zniknęły.

    Leave a comment:


  • ColorWomen
    replied
    Odp: Moderatorzy

    Napisane przez katarzyna1983 Pokaż wiadomość
    Do tej pory można było i wysyłać sms-y i oceniać za pomocą gwiazdek. Proszę zauważyć że moja córcia ma ocenę "5" głosów. Jej zdjęcie wstawiłam 1 lutego rano, pięć osób zdążyło zagłosować, a po południu dostawałam już wiadomości z zapytaniem - "gdzie są gwiazdki?" Może rzeczywiście coś się zmieniło, poczytam ten regulamin. Ale jeżeli to możliwe to proszę się upewnić. Dziękuję za zainteresowanie tą sprawą
    Kasiu gwiazdki nie decydują o wygranej

    Leave a comment:


  • ColorWomen
    replied
    Odp: Moderatorzy

    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
    Tree w tym konkursie dziecko na okładkę zawsze było trzeba wysyłać sms -y z tego co pamietam
    Tak Majek ma rację, zawsze trzeba było głosować sms-a te gwiazdki to tylko ocena internautów bez znaczenia.
    Te gwiazdki są w każdym konkursie czy galerii

    Leave a comment:

  •    
       

  • katarzyna1983
    replied
    Odp: Moderatorzy

    Do tej pory można było i wysyłać sms-y i oceniać za pomocą gwiazdek. Proszę zauważyć że moja córcia ma ocenę "5" głosów. Jej zdjęcie wstawiłam 1 lutego rano, pięć osób zdążyło zagłosować, a po południu dostawałam już wiadomości z zapytaniem - "gdzie są gwiazdki?" Może rzeczywiście coś się zmieniło, poczytam ten regulamin. Ale jeżeli to możliwe to proszę się upewnić. Dziękuję za zainteresowanie tą sprawą

    Leave a comment:


  • majajula
    replied
    Odp: Moderatorzy

    Tree w tym konkursie dziecko na okładkę zawsze było trzeba wysyłać sms -y z tego co pamietam

    Leave a comment:


  • FamilyTree
    replied
    Odp: Moderatorzy

    katarzyna1983 z tego co widzę to zasady oceniania zdjęć się zmieniły i teraz robi się to za pomocą SMS.

    Tutaj jest regulamin tego konkursu
    http://okladka.mamotoja.pl/DNO_new_r...in_5.11.09.pdf

    ale jeszcze się upewnię tak na wszelki wypadek.

    Leave a comment:


  • katarzyna1983
    replied
    Odp: Moderatorzy

    http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=27236&c=46

    To akurat link do zdjęcia mojej córci które bierze udział w konkursie, ale wiem że inne mamy mają ten sam problem, bo piszą do mnie czy nie wiem o co tu chodzi.

    Leave a comment:


  • FamilyTree
    replied
    Odp: Moderatorzy

    katarzyna1983 mogłabyś wkleić linka do tego zdjęcia ??

    Leave a comment:

       
Working...
X