Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moderatorzy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Moderatorzy

    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
    Tree w tym konkursie dziecko na okładkę zawsze było trzeba wysyłać sms -y z tego co pamietam
    Tak Majek ma rację, zawsze trzeba było głosować sms-a te gwiazdki to tylko ocena internautów bez znaczenia.
    Te gwiazdki są w każdym konkursie czy galerii
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Moderatorzy

      Napisane przez katarzyna1983 Pokaż wiadomość
      Do tej pory można było i wysyłać sms-y i oceniać za pomocą gwiazdek. Proszę zauważyć że moja córcia ma ocenę "5" głosów. Jej zdjęcie wstawiłam 1 lutego rano, pięć osób zdążyło zagłosować, a po południu dostawałam już wiadomości z zapytaniem - "gdzie są gwiazdki?" Może rzeczywiście coś się zmieniło, poczytam ten regulamin. Ale jeżeli to możliwe to proszę się upewnić. Dziękuję za zainteresowanie tą sprawą
      Kasiu gwiazdki nie decydują o wygranej
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #18
        Odp: Moderatorzy

        A wysyłanie sms-ów i przyznawanie gwiazdek to były dwie różne sprawy, nie wiązały się ze sobą. Te gwiazdki to nawet nie jest takie ważne, ale ciekawi mnie to po prostu dlaczego nagle zniknęły.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Moderatorzy

          Napisane przez katarzyna1983 Pokaż wiadomość
          A wysyłanie sms-ów i przyznawanie gwiazdek to były dwie różne sprawy, nie wiązały się ze sobą. Te gwiazdki to nawet nie jest takie ważne, ale ciekawi mnie to po prostu dlaczego nagle zniknęły.
          Moze inni uczestnicy myśleli ze od gwiazdek zalezy wygrana i dlatego zostaly usniete.A moze juz koniec konkursu
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #20
            Odp: Moderatorzy

            Być może jest to wina tego, że niedawno była zmieniana szata graficzna
            i pewne, rzeczy zauważyłam jeszcze nie działają tak jak nalezy
            Skoro gwiazdki i smsy to dwie różne sprawy to na pewno "góra" coś z tym zrobi aby było jak trzeba.
            Napisałam już w tej sprawię, za niedługo się pewnie coś wyjaśni
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #21
              Odp: Moderatorzy

              FamilyTree>> to fajnie, dzięki. Ja wiem że gwiazdki nie decydują o tym kto wygra, bo o tym zdecyduje redakcja czasopisma, ale lubię wiedzieć wszystko w czym biorę udział

              Skomentuj


                #22
                Odp: Moderatorzy

                A te gwiazdki to była fajna zabawa dla mojej małej Rozróżnia już cyferki, wie że 5 to więcej niż 2, i śledziła te swoje ocenki z radością

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Moderatorzy

                  kasiu no niestety, z tego co mi napisano w odpowiedzi gwiazdek już nie będzie przykro mi, tym bardzie, że Twoja córcia je tak lubiła
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Moderatorzy

                    FamilyTree - no trudno Ważne że się dowiedziałam A córcia będzie pisać cyferki w Wordzie Dziękuję Ci bardzo za te informacje i pozdrawiam

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Moderatorzy

                      Witam

                      zalogowalam moja corke na waszej stronie w dziecko na okladke. Niewiem czemu ale zmienila sie kategoria na konkurs karnawalowe zoo. Jak chce zmienic kategorie to nie ma wpisanej dziecko na okladke, prosze mi powiedziec co mam teraz z tym zrobic??

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X