Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sadzimy truskawki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sadzimy truskawki

    Wiecie, że truskawki mogą rosnąc w doniczce? Chyba sobie takie wsadzę będą pod ręką i co ważne zdrowe Czy ktoś z was ma doniczkowe truskawki?
  •    
       

    #2
    Odp: Sadzimy truskawki

    ja kupiłam nasionka truskawek pnący do doniczek ale jeszcze mi nie wzeszły... ciekawe co bedzie z tego

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sadzimy truskawki

      Czy ktoś mógłby w końcu napisać jak te truskawki się sprawują? - temat już ma przecież rok.

      Skomentuj


        #4
        Truskawki pnące

        Truskawki pnące są bardzo fajne w lecie, ale co zrobić z nimi na zimę, ja zakopałam w ziemi na podwórku pod drzewem i zasypałam liśćmi jak myślicie przetrwają mi do wiosny?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Truskawki pnące

          Chcę w tym roku zasadzić truskawki pnące na balkonie... jak je się pielęgnuje? Andziaa23 daj znać czy przeżyły po zimie...



          Skomentuj


            #6
            Odp: Sadzimy truskawki

            ja w tym roku chce posadzic truskawki u siebie w ogrodku. Czy rosna one z roku na rok?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sadzimy truskawki

              Napisane przez agniecha1793 Pokaż wiadomość
              ja w tym roku chce posadzic truskawki u siebie w ogrodku. Czy rosna one z roku na rok?
              a pnące już kiedyś sadziłaś? ja bym chciała takie na balkonie ale nie wiem jaką odmianę kupić i jak się je pielęgnuje?



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Sadzimy truskawki

                truskawki ogrodowe rosną z roku na rok ale trzeba o nie dbać i najlepiej na jesieni pod ziemie nawieść gnoju i w tak sprawionym gruncie je sadzić.
                A jezeli agniecha planujesz na wiosne to musisz je podsypac odpowiednim nawozem.Nie bedą owocować w tym roku moze sporadycznie.Ale musisz o nie dbać okopywac ,plewić a na jesieni jak będą miec odrosty takie wąsy to oberwać pierwsze sadzonki i zaplantować( wykopac dołek i posadzić aby dostały korzeni) przetrzymac ze 2 tygodnie a potem posadzić do gruntu,beda na wiosne juz zdrowo rosnac i napewno zaowocują.


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Sadzimy truskawki

                  koliberek71 Dzieki za cenne rady na pewno skorzystam My ubostwiamy truskawki
                  Nie slyszalam o pnacych....
                  musze cos poszperac w necie na ten temat

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Truskawki pnące

                    nawet znalazlam gdzie moge kupic
                    http://allegro.pl/truskawka-zwisajac...103146723.html
                    myslicie ze warto?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Sadzimy truskawki

                      Tez fajne tyko jak u mnie strasznie wieje i na balkonie mogę miec tyko pelargonie one wszystko wtrzymają.


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Sadzimy truskawki

                        tak, tak one sa wytrzymale rowniez je sadze

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Sadzimy truskawki

                          uwielbiam truskawki!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Sadzimy truskawki

                            Próbowałam sądzić truskawki w doniczkach. Nie za bardzo mi owocowały. Za to mam poziomki w gruncie i radzą sobie bardzo dobrze.

                            Skomentuj


                              #15
                              Truskawki w doniczce

                              Witam
                              Mam pytanie dotyczące uprawiania truskawek w doniczce. Kilka razy próbowałam uprawiać truskawki, takie zwisające doniczkowe i zwykłe sadzonki, które są przeznaczone do uprawy w gruncie uprawiać, w doniczce. Za każdym razem słabo rosły i wcale nie owocowały.
                              Last edited by martabielka; 01-05-2014, 20:29.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X