Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

skalniaki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: skalniaki

    ja zaczynam dopiero urzadzac mój mały raj. kwietniki robie sama i skalniak tez.roslinki rosna w doniczkach na razie bo z nasionek.mam posiane zywe kamieni, niebieska trawe, szarotke, truskawki wiszace i eukalpitusa właściwego, miał być gunni...ale przez pomyłke mam tego.już nawet wykiełkował

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: skalniaki

      Niebieska trawa to jeszcze o takiej nie słyszałam Muszę to sprawdzić na necie Też marzę o takim skalniaczku

      Skomentuj


        #18
        Odp: skalniaki

        Napisane przez iwa643 Pokaż wiadomość
        Bardzo lubię skalniaki .Mam w ogrodzie kilka rabatek z tymi roślinkami .Uwielbiam dobierać kamienie,żwirek i same rośliny .
        Macie w ogrodzie skalniaki co o nich sądzicie ?
        Uwielbiam i na pewno w moim ogrodzie zagoszczą jakieś piękne skalniaczki okrążające oczko wodne, bo na razie to mamy pobojowisko koło budowy

        Skomentuj


          #19
          Odp: skalniaki

          Ja też już się cieszę na samą myśl urządzania

          Skomentuj


            #20
            Odp: skalniaki

            niestety nie mam domu tylko mieszkanie i nie mam działki an której mogła bym mieć piękny skalnik kiedyś próbowałam u rodziców cos tam stworzyć ale brak czasu spowodował ze skalnik znikł

            Skomentuj


              #21
              Odp: skalniaki

              Mam nadzieję że u mnie nie spocznie jedynie na słowach Mi się skalniaki bardzo marzą

              Skomentuj


                #22
                Odp: skalniaki

                też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród, muszę jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: skalniaki

                  Proszę tutaj - https://www.bylinylucyny.pl/pl/c/Na-skalniak/18/2
                  Generalnie akurat skalniak można znakomicie ozdobić i to niewielkim kosztem. Odpowiednie rośliny nie wymagają dużego budżetu, a mogą wyglądać niesamowicie.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: skalniaki

                    Ja zrobiłam sobie trzy skalniaki i nawet fajnie mi wyszły. Nie są jakieś mega duze, ale jak posadzę tam roślinki i zaczynają kwitnąć to cudnie to wygląda. Chociaż pracy przy takich roślinkach też jest.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X