Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maciejka na balkonie?

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• AniaOs
    replied
    Odp: Maciejka na balkonie?

o tak, na balkonie też się maciejka sprawdza, uwielbiam jej zapach

Leave a comment:

•    

• werna
    replied

też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród, muszę jeszcze poczekać na ten wymarzony

Leave a comment:

• cwiklak
    replied

Myślę że na balkon to jest akurat idealna, pięknie pachnie a nie jakoś intensywnie i odurzająco. I ślicznie wygląda, sadze co roku

Leave a comment:

• janiaD
    replied

Kupuj szybko i do dzieła koleżanko.

Leave a comment:

• evcias
    replied

Właśnie takiej informacji szukałam.... też mam nasionka na oku, znaczy na razie w sklepie i ostatnio się zastanawiałam czy wziąść

Leave a comment:

• janiaD
    replied

Ja miałam w poprzednim sezonie maciejkę na balkonie i śpimy w pokoju balkonowym i powiem, żę nie ma nic przyjemniejszego jak spać w takim pięknie pachnącym pokoju. Nam ten zapach nie przeszkadzał, wręcz przeciwnie, bosko pachniało, zarówno wieczorkiem na balkonie jak i w pokoju, a nawet w całym mieszkaniu-BAJKA. W tym roku też je wsieję. Polecam.

Leave a comment:

• magdalenakowalska1982
    replied

Też się nad tym zastanawiam.... ale czytałam kiedyś w gazecie o propozycjach kwiatów na balkon i wymieniona była maciejka. My akurat nie śpimy w pokoju balkonowym, więc nie będzie przeszkadzał nam ten zapach, ale myślę że niewielka donica nie powinna intensywnie pachniec.

Leave a comment:

•    

• koniczynka4
    started a topic Maciejka na balkonie?

Maciejka na balkonie?

jak myślicie czy "maciejkę" można posadzić na balkonie, czy lepiej posadzić ją w odrodzie
    - zastanawiam się czy jej intensywny zapach nie będzie przeszkadzał nam w nocy

Working...
X