Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy sadzić rośliny cebulowe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kiedy sadzić rośliny cebulowe?

    Chciałabym wsadzić na balkonie tulipany i hiacynty...czy mogę to zrobić na początku kwietnia - po świętach wielkanocnych?? Czy to dobry czas na sadzenie roślin cebulowych? Czy lepszym wyjściem będzie np. przesadzenie tych kwiatów z doniczek kupionych w sklepie?
  •    
       

    #2
    Odp: Kiedy sadzić rośliny cebulowe?

    Jeśli chodzi o tulipany to sadzi się je jesienią na zimę wiec lepszym wyjściem będzie kupno w doniczce
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kiedy sadzić rośliny cebulowe?

      Rośliny cebulowe sadzimy jesienia,ja posadziłam chyba z 500 cebulek tulipanów jakimi zakwitną wstawię fotki, narazie wypuściły liście.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Kiedy sadzić rośliny cebulowe?

        Moje wypuściły liście i tyle, liście opadły, a kwiatów nadal nie widać. A cebulki posadziłam wiosną 2 lata temu, nie wykopuję ich latem tylko zostawiam w ziemi. MOze dlatego mam taki problem, nie iwem po co je trzeba wykopywac.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kiedy sadzić rośliny cebulowe?

          też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród, muszę jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kiedy sadzić rośliny cebulowe?

            rośliny cebulowe sadzimy oczywiście jesienią Lubię je tylko zawsze mi szkoda że tak długo trzeba na nie czekać Od jesieni do wiosny lub lata ;(

            Skomentuj

                   
            Working...
            X