Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ulubione kwiaty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ulubione kwiaty

    Ja uwielbiam róże - zawsze sadzę róże kwitnące jesienią np. "Ingrid Bergman"- jest wielokwiatowa i ma piekny zapach i kolor.

    A wy jakie kwiaty lubicie? Dlaczego wybieracie te a nie inne roslinki?
    Last edited by szyszka110; 29-03-2010, 13:38.
  •    
       

    #2
    Odp: Ulubione kwiaty

    Moje ulubione to majowe konwalie...bo urodziny mam w maju i pięknie pachną I uwieliam szafirki i ogólnie wszystkie wiosenne kwiaty!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ulubione kwiaty

      oo to ja tez w pierwszej kolejnosci konwalie, niestety ciete dlugo nie postoja a ogrodu juz nie mam,
      uwielbiam tez chryzantemy drobnokwiatowych ale w krzaku nie wiem dlaczego
      i piwonie, ale z nimi nie dam sie na dlugo w pokoju zamknac bo mozna sie nacpac

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ulubione kwiaty

        ja bardzo lubie stokrotki i lilie.
        chociaż i różami nie pogardzę.




        Skomentuj


          #5
          Odp: Ulubione kwiaty

          Kocham zapach fiołków!!!
          pamiętam,że jak byłam mała to zawsze z bratem chodziliśmy do parku wczesną wiosną szukac fiołków.Wkładałam je do kieliszka i stały w moim pokoju na biurku a jak pachniały....



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ulubione kwiaty

            Ja tez uwilbiam lilie i ich zapach, no i stokroteczki

            No i jak monia B napisała rórami tez nie pogardze, no a z moich dziecinnych lat najbardziej tez mi utkwiły fiołki


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ulubione kwiaty

              Ja uwielbiam fiołki, ich cudowny zapach fiołki alpejskie, tulipany i róże...





              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ulubione kwiaty

                Ja też uwielbiam lilie, ale tez róże. W tym roku kupiłam 3 rożne odmiany do ogródka i zobaczymy ja się będą prezentować jak zaczną kwitnąc
                Poza nimi uwielbiam wszelkiego rodzaju krzaczory . W ogródku mogę spędzić cały dzień na sadzeniu przesadzaniu podlewaniu

                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ulubione kwiaty

                  konwalie za ich przepiekny zapach , tulipany żółte i oczywicie czerwone róze

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ulubione kwiaty

                    Ja uwielbiam róże- zwłaszcza za to, że tak długo kwitną. Po za tym lilie i liliowce, bo maja swój urok. Frezje za swój zapach, oraz tulipany za bogata paletę barw. Co prawda magnolie, azalie i różaneczniki to krzewy, ale też kwitną i bardzo je lubię.


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ulubione kwiaty

                      Nie będę zbytnio oryginalna i też napiszę że uwielbiam róże, ale podobają mi się także tulipany, żonkile, piwonie oraz jaśmin.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ulubione kwiaty

                        A ja jako ogrodnik z zamiłowania i z zawodu uwielbiam wszystkie rośliny ale chyba najbardziej byliny. Za iglakami nie przepadam chociaż też mają swój urok i można z nich tworzyć przepiękne kompozycje. I dołączam się do miłośników konwalii i fiołków, to zapachy z mojego dzieciństwa...

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ulubione kwiaty

                          Ja jak wiekszość z Was równiez bardzo lubie różeSzczególnie czerwone!
                          Poza nimi równiez konwalie i stokrotki..




                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ulubione kwiaty

                            A ja uważam, że pięknym i być może trochę niedocenianym kwiatem jest słonecznik. Szczególnie pięknie wyglądają słonecznikowe wianki, no i słonecznik oczywiście dodaje przytulności np. pokoju. Piękny kwiat!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ulubione kwiaty

                              róże, konwalie, fiołki,niezapominajki, stokrotki...lubię wszystkie kwiaty.
                              Ale również bukiecik polnych kwiatków zerwanych przez np. córeczkę sprawia mi dużo radości ( mimo że mieszczą się także jakieś chwasty)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X