Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

rozpuszczenie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: rozpuszczenie

    mój synek także ma taki etap że chce aby było na jego. czasem mam wrazenie że nie potrafię go ułozyc

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: rozpuszczenie

      Mój synuś ma 2,5 roku i cały czas testuje moją cierpliwość. Robi wszystko na przekór, obserwując przy tym moją reakcję. Jest dość upartym dzieckiem, ale myślę, że ten etap niedługo się skończy


      Skomentuj


        #18
        Odp: rozpuszczenie

        dużo od dziecka zależy, mój w tym roku 4 latka bedzie miał to już nie taki mały

        Skomentuj


          #19
          Odp: rozpuszczenie

          Czekladka24, mój we wrześniu skończy 3 latka Jest bardzo żywiołowym dzieckiem. Gdy tylko wychodzimy na spacer synuś biega jak szalony po podwórku, ucieka w drugą stronę. Trudno Go poskromić :P


          Skomentuj


            #20
            Odp: rozpuszczenie

            mam dokłądnie to samo, czasem mam wrażenie że zachowuje się tak jakbym go trzymała w klatce a potem wypuściła. Jest po prostu wszędzie, wszystko go ciekawi i wszędzie zagląda. Z resztą od małego nie potrafił chodzić tylko ciągle biegał

            Skomentuj


              #21
              Odp: rozpuszczenie

              No właśnie mój też cały czas biega jak szalony, czasami się przewraca. A jak wracamy do domu to wygląda jakby z wojny wrócił


              Skomentuj


                #22
                Odp: rozpuszczenie

                takie zachwianie dziecka, ma tym etapie jest raczej rzeczą normalną aczkolwiek córka koleżanki w tym samym wieku była po prostu aniołem..zero płaczu, krzyku ani wymuszania! To dużo zależy od charakteru dziecka My akurat nie ulegaliśmy na jej krzyki i w końcu zrozumiała, że płaczem nic nie zyska a jako pierwsza wnuczka w rodzinie tak wszystkich oczkiem w głowie jest...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: rozpuszczenie

                  Charakter i temperament dziecka, a nie zawsze to oznacza, że dziecko jest rozpuszczone. Ostatnio też często na zbyt żywiołowe dzieci wynaleźli słowo adhd.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: rozpuszczenie

                    Często powtarzają, że jaka matka tata córka i jaki ojciec taki syn może w tym przypadku charakter po rodzicach dziecko odziedziczyło. Nie ma co zamartwiać się na zapas.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X