Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wieczorna histeria przed snem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wieczorna histeria przed snem

    Mój synek teraz ma problem,zawsze kładliśmy go o 19 i zasypiał ale miał smoczka, a odkąd oduczamy go od smoka to póki sam nie padnie w salonie to nie ma opcji by poszedł spać bo wpada w furię.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wieczorna histeria przed snem

      czasem dzieci po prostu chcą zostać z rodzicami i nie chcą iść spać dlatego zachowują sie w taki właśnie sposób według mnie

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wieczorna histeria przed snem

        Mój młodszy synuś jest na etapie ząbkowania i ostatnio budzi się w nocy, uspokaja go tylko pierś. Starszy zawsze nad ranem wędruje do naszego łóżka


        Skomentuj


          #19
          Odp: Wieczorna histeria przed snem

          U nas też w podobnym wieku pojawiły się problemy z kładzeniem spać. Stwierdziliśmy razem z mężem, że córka tym gorzej się zachowywała im bardziej była zmęczona. Właśnie zmęczenie objawiało się u niej ogromną energią i wybrykami. Zaczęliśmy kłaść córkę wcześniej spać... nawet ok 17-18 i to pomogło.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wieczorna histeria przed snem

            Oj pamiętam te wieczorne płakanie córki przed snem aż często kończyły się wymiotami na początku...jak już wiedziałam do czego taki płacz możne doprowadzić baaaardzo szybko reagowaliśmy Trwało to dość długo aż o dziwo pewnego razu samo minęło...Nie wiem czym to było spowodowane do dnia dzisiejszego, skoki rozwojowe mają to do siebie, ze zmienia się dzziecko o 180 C może to to?!

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wieczorna histeria przed snem

              U nas własnie taki płacz zaczyna się pojawiać przed snem. Wydaje mi się, ze spowodowane jest to tym, że synek jest tak śpiący, że nie może sobie z tym poradzić i płacze. Wtedy zabieram go do siebie do łóżeczka i wspólnie zasypiamy, a jak zaśnie to wędruje do siebie do łóżeczka. W naszym łóżku przestaje płakać.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wieczorna histeria przed snem

                Dzieci wieczorem własnie płaczem odreagowują cały dzień, inaczej nie potrafią. Często jest to też kwestia zmęczenia i przegapienia własnie tego momentu akurat na położenie się spać.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X