Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
    Ja mam teraz lepszą figurę niż przed ciażą, tzn może tak jakieś tam rozstępy sa itd ale wagowo 3 kg mniej niż przed ciażą. Aktualnie 47 kg. I mieszcze się w spodenki które nosiłam gdy miałam 16 lat i leża lepiej niż wtedy hehe :P
    Marzenko tylko pozazdrościć idealnej figury Jak Ty to zrobiłaś kochana ??? Ja jestem juz 10 miesięcy po porodzie a jeszcze zostało 7 kg do wagi sprzed ciąży...i ani drgnie. Co prawda zmieniam po mału dietę na warzywną koktajle itd ale na efekty za pewne będę musiała jeszcze poczekać.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

      Ja wreszcie zmobilizowałam się do ćwiczeń na siłowni. Młody poszedł do przedszkola, więc odrobinę więcej czasu się zrobiło :P Muszę tylko jeszcze zaopatrzyć się w takie spodnie, aby nie wyglądać tam jak ostatnie nieszczęście

      Skomentuj


        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

        Jedna osoba wróci szybko druga później, zależy od tego ile będziemy ćwiczyć.
        Move here

        Skomentuj


          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

          wydaje mi się, że bez ćwiczeń to nie ma co marzyć o powrtocie do figury sprzed ciazy czy o jej poprawieniu. te kilka przypadków, co tutaj się dziewczyny pochwaliły - że są chudsze niż przed - to wyjątki, przyznajmy szczerze, że większosć jednak musi walczyć z tymi dodatkowymi kilogramami.a na to najlepsza zdrowa żywność, ruch i żeby wspomóc porozciąganą skórę - dobre kosmetyki nawilżające, jak np. z mama's na rozstępy

          Skomentuj


            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

            patrząc na mój przypadek to baaaaardzo długo... szczerze to już pomału zaczynam tracić nadzieję, że coś się w tej materii zadzieje... wiem, że kluczem do sukcesu będą ćwiczenia, al niestety po całym dniu z Bąblem jestem tak padnięta, że jedyne, o czym marzę to łóżko...

            Skomentuj


              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

              Ja sporo pracy włożyłam już podczas samej ciąży. Zdrowo się odzywiałam, nie pozwalałam sobie na zachcianki, sporo się ruszałam oczywiście konsultując to wszystko z lekarzem. Używałam też kosmetyków z kolagenem z serii mama's żeby skóra była napięta. To wszystko się opłaciło, bo w miarę szybko wróciłam do formy po ciązy, co oczywiście wcale nie znaczy, ze od razu.

              Skomentuj


                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                heh, a niektórym nawet zdrowe odżywianie i unikanie zachcianek nie pomogło :/ jednak organizm organizmowi nie równy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                  Wracanie do formy zajelo mi jakies 11 miesiecy. Do czasu pelnego karmienia praktycznie nic nie robilam. Nawet nie wyobrazalam sobie cwiczyc z pelnymi piersiami. Od 6 mca zaczelam cwiczyc, wtedy dziecko juz mialo rozszerzana diete. Teraz cwicze regularnie, dosyc intensywnie + zdrowsze odzywanie i juz jestem w formie sprzed ciazy

                  Skomentuj


                    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                    Warto jest biegać. Można biegać również w zimie ( wystarczy jedynie kupić sobie bielizne termoaktywną).
                    Powinniście zwrócić uwagę na kilka czynników przed wyborem odpowiedniej bielizny tego typu. Na tej stronie jest artykuł na co sie patrzeć oraz jakie są ważne w tym przypadku właściwości bielizny:
                    http://sklepgwinner.pl/blog/jak-dobr...-termoaktywna/

                    Tak naprawdę nie jest ważne to gdize kupujesz bieliznę ale jakiej jakości oraz jakiej firmy. Dla własnego komfortu jeśli już decydujesz sie na uprawianie sportu w zimie to nie ma co oszczędzać oraz warto jest sprawić sobie coś porządnego.

                    Skomentuj


                      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                      wlasnie zdrowe odzywianie, unikanie zachcianek czy tez ruch nie zawsze pomagaja, czasem mimo to w ciazy przybywa za duzo kilogramow, a po ciazy niby karmienie piersia pomaga schudnac, ja w pierwszym miesiecu zrzucilam 10kg, w nastepnych dwoch 6kg i na tym sie skonczylo, jestem 9 miesiecy po porodzie, karmie piersia i dalej mam 3 kg na plusie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                        Napisane przez pilarek Pokaż wiadomość
                        wlasnie zdrowe odzywianie, unikanie zachcianek czy tez ruch nie zawsze pomagaja, czasem mimo to w ciazy przybywa za duzo kilogramow, a po ciazy niby karmienie piersia pomaga schudnac, ja w pierwszym miesiecu zrzucilam 10kg, w nastepnych dwoch 6kg i na tym sie skonczylo, jestem 9 miesiecy po porodzie, karmie piersia i dalej mam 3 kg na plusie
                        Pomagają pomagają Te 3 kg to pewnie siedzi w cyckach, hehe. A poza tym, żeby schudnąć to też musi byc deficyt kalorii. Nawet przy zdrowym odżywianiu można dostarczać organizmowi zbyt wiele kcal i nie chudnąć

                        Skomentuj


                          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                          a ja czytałam, ze karmienie noworodka pozwala schudnąć - mam nadzieję, ze to prawda, bo 8miesiąc a ja już 16kg na plusie

                          Skomentuj


                            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                            Odpowiednia dieta, ruch i kosmetyki, które znajdziesz tutaj: https://rabatka-sklep.pl/ no i cierpliwość! A wszystko z czasem wróci do normy

                            Skomentuj


                              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                              To też zależy od naszych nawyków. Ja np. po urodzeniu dziecka byłam przez kilka tygodni poddenerwowana, zaniepokojona, a w takim stanie zwykle mało jem. Też wydaje mi się, że jeśli dziecko "da popalić", to po prostu jesteśmy tak zmęczone, że nawet nie chce nam się jeść. I utrata wagi sama z siebie przychodzi.
                              gg2010

                              Skomentuj


                                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                                Dużo zależy od organizmu. W moim przypadku trwało to około 10 miesięcy przy pomaganiu sobie ćwiczeniami

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X