Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
    Trzymam kciuki za utrzymanie wagi otsifem :-) a ile ma już maluszek ?
    Zosia wczoraj skończyła 20 miesięcy

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

      O to już duża dziewczynka..prawie dwa latka :-) to już mała dama..

      Skomentuj


        #93
        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

        Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
        O to już duża dziewczynka..prawie dwa latka :-) to już mała dama..
        nio - wczoraj z mężem sobie wspominaliśmy wieczorem oglądając zdjęcia jaka była malusieńka i wogóle przypominaliśmy jak to było bez niej - i stwierdziliśmy ze bez Zosienki życie nasze było puste i jakieś takie smutniejsze, a ponadto doszliśmy do wniosku iz dziecko nasze stanowczo za szybko rosnie =]

        Skomentuj


          #94
          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

          Wszystkie dzieci tak szybko rosną, a szkoda. Moja Zuzia uwielbia oglądać album ze swoimi zdjęciami a jak dałam jej nasz z różnych wyjazdów to po kilku stronach mi oddała i powiedziała że woli te zdjęcia co ona jest. Z dziećmi życie jest bardziej kolorowe

          Skomentuj


            #95
            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
            Wszystkie dzieci tak szybko rosną, a szkoda. Moja Zuzia uwielbia oglądać album ze swoimi zdjęciami a jak dałam jej nasz z różnych wyjazdów to po kilku stronach mi oddała i powiedziała że woli te zdjęcia co ona jest. Z dziećmi życie jest bardziej kolorowe
            oj bardzo - ja tez lubie ogladac zdjecia i przypominac sobie rozne rzeczy zwiazane z danym foto - a Zuzia wie co jest najlepsze do ogladania

            Skomentuj


              #96
              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              oj bardzo - ja tez lubie ogladac zdjecia i przypominac sobie rozne rzeczy zwiazane z danym foto - a Zuzia wie co jest najlepsze do ogladania
              Tak uwielbia oglądać i pokazywac zdjęcia i mówić że była taka mała jak Fabianek.
              Od pewnego czasu cały czas męczy teściową o oglądanie zdjęć z Islandii, zawsze zaczyna sie tak;
              Babciu chodź będziemy oglądać zdjęcia
              - a które
              - te co poleciałaś samolotem i mnie nie zabrałaś, ale wiesz ja już mam pełną skarbonkę to polecimy razem?
              i oglądają godzinami te piękne widoki

              Skomentuj


                #97
                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                Tak uwielbia oglądać i pokazywac zdjęcia i mówić że była taka mała jak Fabianek.
                Od pewnego czasu cały czas męczy teściową o oglądanie zdjęć z Islandii, zawsze zaczyna sie tak;
                Babciu chodź będziemy oglądać zdjęcia
                - a które
                - te co poleciałaś samolotem i mnie nie zabrałaś, ale wiesz ja już mam pełną skarbonkę to polecimy razem?
                i oglądają godzinami te piękne widoki
                dziewczyna wie jak sie ustawic i jak podejsc babcie - Zuzia ma też tzn. gadane cio?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                  Oj tak nadaje jak ,, Katarynka" ale tylko jak jest wśród swoich bo obcych sie wstydzi i się nie odzywa. Ale jak kogoś już parę razy widzi to jest śmielsza i potrafi go zadziwić swoimi tekstami. czasem zastanawiam sie skąd ona zna takie słówka.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                    Teraz te dzieci jakieś bardziej rozwinięte i cwane się rodzą he he he ;-) apmiętam jak moja Oliwka, zawsze dostawała to czego chciała tak umiała nas podejsć..teraz to wspominamy z uśmiechem..

                    Skomentuj


                      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                      Tyle sie mówi zeby w ciąży dużo czytać i rozmawiać z brzuszkiem ze chyba to przyczynia się do tego ze te dzieciaczki rodzą się takie mądre i tak dobrze się rozwijają.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                        a gadałyście Dziewczyny do brzuszka, czytalyscie ksiazki - bo ja sie przyznam ze tak Zosi jeszcze w brzuchy czytalam na glos dzieci z Bulerbyn :P i gadalam do niej duzo oj duzo - potem jak sie urodzila to tez ciagle mowiam do niej "teraz się przebierzemy, idziemy się kąpać itd" - jakoś nie tolerowałam ciszy w stosunku do niej

                        Skomentuj


                          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                          Oj ja cały czas gadałam i wiedziałam ze mała mnie słyszy bo jak odzywał sie do brzucha ktoś obcy np. jakaś klientka to mała wogóle nie reagowała a jak ja mówiłam to czasem dała kopniaka. Czytałam również książki zarówno bajki jak i takie dla starszych dzieci. A jak byłam w ciąży z Fabiankiem to najwięcej do brzucha mówiła Zuzia, przychodziła i coś gadała do dzidziusia a ja musiałam zmieniać głos i jej odpowiadać.
                          Jak cały czas gadam do dzieci i czasem dziwnie to wygląda bo idę na spacer z Fabiankiem i mimo tego że on leży i nic nie widzi to ja do niego mówię.
                          A teście to mówią ze nie dziwne ze Zuzia tak szybko zaczęła mówić jak ja od początku caly czas do niej mówię i mówię czasem opowiadałam jej swoje życie tylko po to żeby jej coś poopowiadac nawet gdy mała spała.

                          Skomentuj


                            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                            Oj ja cały czas gadałam i wiedziałam ze mała mnie słyszy bo jak odzywał sie do brzucha ktoś obcy np. jakaś klientka to mała wogóle nie reagowała a jak ja mówiłam to czasem dała kopniaka. Czytałam również książki zarówno bajki jak i takie dla starszych dzieci. A jak byłam w ciąży z Fabiankiem to najwięcej do brzucha mówiła Zuzia, przychodziła i coś gadała do dzidziusia a ja musiałam zmieniać głos i jej odpowiadać.
                            Jak cały czas gadam do dzieci i czasem dziwnie to wygląda bo idę na spacer z Fabiankiem i mimo tego że on leży i nic nie widzi to ja do niego mówię.
                            A teście to mówią ze nie dziwne ze Zuzia tak szybko zaczęła mówić jak ja od początku caly czas do niej mówię i mówię czasem opowiadałam jej swoje życie tylko po to żeby jej coś poopowiadac nawet gdy mała spała.
                            Tak tak..ja też jestem za gadaniem do brzucha..czytaniem książek i opowiadaniem o tym co sie dzieje. I tak sobie myślę, że to faktycznie ma duży wpływ na to jak sie później dzidzia rozwija. Ciekawe czy są na to jakies badania?

                            Skomentuj


                              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                              Tak tak..ja też jestem za gadaniem do brzucha..czytaniem książek i opowiadaniem o tym co sie dzieje. I tak sobie myślę, że to faktycznie ma duży wpływ na to jak sie później dzidzia rozwija. Ciekawe czy są na to jakies badania?
                              Nie spotkałam się z takimi badaniami. Ale ciekawe byłby napisanie takiej pracy: Wpływ komunikowania się matki z dzieckiem w okresie prenatalnym na rozwoju mowy i nabywanie umiejętności komunikacyjnych w wieku niemowlęcym i poniemowlęcym

                              Skomentuj


                                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                                O jaki ciekawy temat. Może jak by tak wszystkie mamy napisały na forum jak wpływało ich gadanie do brzuszka albo nie gadanie na rozwój dziecka udało by sie komuś napisać taką pracę.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X