Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
    Zazdroszczę Ci Beatrise, że jesteś w tak dobrej formie i lekarz nie ma nic przeciwko temu, byś mogła nadal ćwiczyć. Szkoda, że ja mam nakaz leżenia bo później może mi być trudniej, a wiem, że jak się jest dość aktywnym w ciąży, to szybciej się dochodzi do siebie po ciąży.
    na pocieszenie ja leżałam od 20 tygodnia - ze względu na skróconą szyjkę i tak praktycznie do 36 tyg. potem z zalecenia ginekolog mogłam się więcej ruszać - aby choc troszku wzmocnić się na poród, a w kwestii dochodzenia do siebie po ciąży to u mnie nie przytyłam dużo ale karmienie naturalne pozwoliło mi szybko staracić kg

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

      jeśli chodzi o zrzucanie wagi - to wymarzony scenariusz moja teściowa tak miała że zawsze była szczupła - zaszła w ciążę to sobie folgowałą sporo przytyła a po porodzie od razu schudła - jak wychodziła ze szpitala to juz była taka jak przed porodem a w czasie karmienia schudła jeszcze bardziej i była chudsza niż kiedykolwiek, ale wszystko wróciło i zostało z nawiążką bo drugiej ciąży niestety i tak juz jest do dziś

      Skomentuj


        #78
        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

        Napisane przez patrycjaa88 Pokaż wiadomość
        jeśli chodzi o zrzucanie wagi - to wymarzony scenariusz moja teściowa tak miała że zawsze była szczupła - zaszła w ciążę to sobie folgowałą sporo przytyła a po porodzie od razu schudła - jak wychodziła ze szpitala to juz była taka jak przed porodem a w czasie karmienia schudła jeszcze bardziej i była chudsza niż kiedykolwiek, ale wszystko wróciło i zostało z nawiążką bo drugiej ciąży niestety i tak juz jest do dziś
        to ja mam kolezanke ktora z porodowki wychodzila w obcisłych jeansach sprzed ciązy - mi brzuszek po porodzie został ale z czasem jakos udalo sie go zrzucic na szczescie

        Skomentuj


          #79
          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

          U mnie po pierwszej ciązy tez tak było że zaraz po porodzie miałam płaski brzuszek.Pamiętam śmieszną sytuację jak przewieziono mnie na salę rozgladam sie a tam dwie babki z brzuchami myśle sobie gdzie mnie dano przeciez to sala matek a tu przywożą im dzieci hehe a ja myślałam że one jeszcze nie urodziły bo ja od razu miałam płaski brzuch.
          Niestety po nastepnych porodach brzuszek już został na szczęscie niedługo bo teraz znowu jest płaski.


          Skomentuj


            #80
            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

            to zależy od silnej woli jeśli komuś zależy to dieta(mało węglowodanów i cukrów) i niezły zestaw ćwiczeń systematycznie daja bardzo szybkie efekty.

            Skomentuj


              #81
              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

              Myślę że warto wybrać się do dietetyka który dopasuje indywidualną dietę do naszego organizmu. Warto także min 3 razy w tygodniu ćwiczyć.

              Skomentuj


                #82
                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                ana31 - to normalnie szczęściara jesteś mieć taki brzuszek Ja niestety mam do tej pory

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                  To zalezy od kobiety czy wróci do figury czy nie. Znam takie, które mają lepszą figurę niż przed ciążą i takie, które nigdy do tej figury nie wrociły. Sama należę do tych kobiet, które nie wróciły... Cały czas mam te +2 kg, ktore mnie drażnią, no i brzuch juz nie ten, ale trudno. Dla mojego synka nie jest ważne jak wyglądam

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                    Ja też musze brzuszek zgubic i 3 kg które mnie męczy bo mam problem by wejśc na 4 piętro, jak je zgubie to będę jak błyszkwica. Ale zima jest i się zapuściłam by nie zmarznać

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                      każda z nas ma ten sam problem ale po ciąży można szybo zrzucić zbędne kilogramy karmiąc piersią i trzymając dietę lekko strawna

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                        niektóre z moich koleżanek wyglądają jak boginie, jakby nigdy nie urodziły dzieci. Ze mną nie tak łatwo, niby zostało 5 kg ale jakoś brzuszek ciężko mi zrzucić. Trzeba się również przyznać, że gubią mnie słodycze, mimo iż jem je okazyjnie. pracuje nad regularnością spożywanych posiłków i wcale nie jest łatwo.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                          Właśnie, wszystko zależy od tego czy karmimy piersią i co same jemy a także od naszej aktywności przed i po ciąży..oraz od tego ile przytyłyśmy :-/
                          Ja w pierwszej ciąży przytyłam tylko 10 kilo, więc po porodzie odeszło mi od razu 4 kilo bo tyle ważyła córka, potem w ciągu dwóch, trzech miesięcy zgubiłam kolejne kilogramy, właśnie karmiąc piersią i duzo się ruszając.
                          W drugiej ciąży obawiam się, ze nie będzie już tak łatwo, jestem 10 lat starsza i przytyłam już 12 kilo o to dopiero 34 tydzień..ale będę walczyć..

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                            ja swoje nadprogramowe kg zgubiłam dzięki karmieniu - teraz waże kg mniej niz przed ciążą ale nadal karmie mam nadzieje ze utrzymam wage jak skonczy sie mleczna droga

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                              Trzymam kciuki za utrzymanie wagi otsifem :-) a ile ma już maluszek ?

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                ja swoje nadprogramowe kg zgubiłam dzięki karmieniu - teraz waże kg mniej niz przed ciążą ale nadal karmie mam nadzieje ze utrzymam wage jak skonczy sie mleczna droga
                                ja karmiąc też schudłam może nawet aż za bardzo i chciałabym teraz przytyć i to jest chyba jeszcze trudniejsze niż schudnąć. Najgorszy jest flaczuś na brzuchu ,który pozostał a tak najgorsze są ramiona bo w lato w koszulkach na ramiączkach wyglądam okropnie ale jak tu przytyć w ramionach Sylwetka się trochę zmieniła

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X