Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Czas...No tak. To nasz wróg. Bo nie dość małe dziecko, mąż, dom i praca, to fajnie by było znaleźć tą godzinkę tylko dla siebie bez zbędnego gderania babć, że się dziecko zaniedbuje czy dom, że po co mi to i w ogóle bla bla bla...A pewnie tak będzie ...

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

      W tym ciągłym ruchu to już spalamy kalorię

      Skomentuj


        #63
        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

        ja tam ciągle liczę, ze jak juz urodze to będzie łatwejsze spalanie :P przy dziecku i w ogole

        Skomentuj


          #64
          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

          Napisane przez patrycjaa88 Pokaż wiadomość
          ja tam ciągle liczę, ze jak juz urodze to będzie łatwejsze spalanie :P przy dziecku i w ogole
          To już Pati naprawdę indywidualna sprawa, bo wiadomo, przemiana materii każdej z nas jest inna.
          Samo zajmowanie się dzieckiem raczej nic nie da, wiadomo, karmienie piersią sprzyja temu, by lepiej wyglądać, ale moim zdaniem bez diety i ćwiczeń się nie obejdzie, bo schudnąć to na pewno każda po porodzie schudnie, ale żeby napiąć skórę i wyrzeźbić ciało, by mięśnie były widoczne to niestety cudów nie ma, bez ćwiczeń ani rusz kochana

          Skomentuj


            #65
            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

            A ja mam ambitne plany ćwiczenia z dzieckiem ( jak już będzie miało kilka miesiecy ), Połącze moje ćwiczenia z zabawą dla maluszka, myślę że może to być coś wspaniałego o ile małemu też się spodoba

            Skomentuj


              #66
              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
              A ja mam ambitne plany ćwiczenia z dzieckiem ( jak już będzie miało kilka miesiecy ), Połącze moje ćwiczenia z zabawą dla maluszka, myślę że może to być coś wspaniałego o ile małemu też się spodoba
              Ja w pewnym poradniku czy to może w gazetce miałam takie ćwiczenia I ćwiczyłam z dzieckiem ale długo to nie trwało NIe miałam takiej silnej woli co do ćwiczeń

              Skomentuj


                #67
                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                Ja w pewnym poradniku czy to może w gazetce miałam takie ćwiczenia I ćwiczyłam z dzieckiem ale długo to nie trwało NIe miałam takiej silnej woli co do ćwiczeń
                Wiesz co Lara bo to jest tak, że jak już się zacznie to trzeba to robić zawsze kiedy to sobie ustalisz. Nie ma miejsca na wymówki, wiadomo, że czasem wypadnie wyjazd, wizyta, choroba, ale większość sytuacji po prostu nam się nic chce

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                  Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                  Wiesz co Lara bo to jest tak, że jak już się zacznie to trzeba to robić zawsze kiedy to sobie ustalisz. Nie ma miejsca na wymówki, wiadomo, że czasem wypadnie wyjazd, wizyta, choroba, ale większość sytuacji po prostu nam się nic chce
                  Mam coś dla Was, mam nadzieję, że wyświetla się prawidłowo

                  https://www.google.pl/webhp?sourceid...eckiem&tbm=vid

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                    Teraz mam większe dzieci które tak sobie krąża po domu cały czas a ja potrzebowałabym takiej chwili tylko dla siebie aby poćwiczyć

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                      Ja daję sobie pół roku- rok na powrót do figury, a na ćwiczenia będę wykorzystywać wszystko, gotując mogę robić przysiady, rozciagać, czy nawet sprzątając można wyrobić sobie fajny schemat wykonywania ćwiczeń A zamiast auta na zakupy - spacerek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                        mnie tam widoczne mięsnie nie jarają - poprostu chcę sie potem miescić w swoje ubrania i tyle - ale teraz i tak nie martwię sie tym aż tak - co bedzie to bedzie
                        narazie na Szczęśliwej Ciązy lecę - moja herbata ciążowa dobra naprawdęi dbam żeby nie mieć problemów z trawieniem

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                          Ja też tak mówiłam, że chcę sobie dać pół roku, no ale po cesarce te pół roku to będę miała raczej z głowy, gdyż to będzie wszystko zależało, jak mi się ten brzuch będzie goił. Nic, gdybać nie zamierzam, tylko być pod stałą opieką mojego lekarza. Jak udzieli mi pozwolenia na powrót do mojego ukochanego fitness, to jadę z koksem i ciężarami

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                            Dlatego ja już sobie ćwiczę, jakieś skłony, wymachy by jednak te moje mięśnia nie zastały się całkowicie (oczywiscie wszystkie ćiwczenia bezpieczne dla kobiet w ciaży ). Ale tak jak dziewczyną piszą - czasami najlepsze zabiegi nie pomoga i brzuszek jednak nie wróci.Koleżanka, nie przytyła w ciąży za wiele bo jakieś 10 kg, ale brzuszek bardzo urósł, i mimo że całą ciąże chodziła na basen, ćwiczyła , nawilżała, to po pól roku brzuszek jak sfatygowany był tak został (tylko trochę sie wygładził i nabrał ładnego kolorytu). Na tych programach typu klinika urody można czasami popatrzeć na kobiety z brzuszkami po ciąży- trzeba mieć tą świadomość że nasze ciało jednak zmieni się , raz trochę mniej raz trochę więcej.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                              Zazdroszczę Ci Beatrise, że jesteś w tak dobrej formie i lekarz nie ma nic przeciwko temu, byś mogła nadal ćwiczyć. Szkoda, że ja mam nakaz leżenia bo później może mi być trudniej, a wiem, że jak się jest dość aktywnym w ciąży, to szybciej się dochodzi do siebie po ciąży.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                                i tak trzeba ćwiczyc zeby przygotować się do porodu - naturalnego - i oszczędzić sobie dodatkowych cierpień - zawsze to coś da taka gimnastyka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X