Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    ladybzyk nie jest tak źle, ja jestem po dwóch cesarka i nie wyglądam jak potwór :P Fakt troche zaniedbałam się bo jem słodycze, ale ogólnie jestem drobna, fogurem mam ok i jak przyjdze lato zejdzie wszystko. Po cesarce szybko doszłam do siebie, wszystko zależy jak się psychicznie do tego nastawisz.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

      Psychicznie to raz, ale też czasowo, bo jak Ci taki brzdąc przyjdzie na świat, a Ty nie wiesz w co ręce włożyć to może być ciężko

      Skomentuj


        #48
        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

        E nie jest tak źle Ja przy dwójce i daje rade, że i na relaks znajde czas Gotuje codziennie i sprzątam i dziećmi się zajmuje i tak od samego początku. Biegam po domu cały dzień wiec w miare wyglądam Zobaczysz nie jest tak źle i na ćwiczenia znajdziesz czas

        Skomentuj


          #49
          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

          Ja bym bardzo chciała wrócić do pracy i obawiam się, że mi doby może braknąć na to wszystko co bym chciała zrobić po ciąży, dom, dziecko, dbanie o siebie, praca...

          Skomentuj


            #50
            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

            Dasz radę, początki sa trudne, ale później idzie jak wejdziesz w trans to jeszcze za dużo czasu będziesz miała Wtedy youtube i ćwiczenia na poprawe figurki

            Skomentuj


              #51
              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

              Ha ha na YT mam swój profil gdzie mam zebrane już swoje ulubione zestawy, bo przed ciążą dość intensywnie ćwiczyłam

              Skomentuj


                #52
                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                A ja widzę po koleżankach które karmia piersia jak bardzo szybko wracaja do figury sprzed ciąży, niejednokrotnie robia sie nawet szczuplejsze , zmieniaja swoja diete dodatkowo i naprawde- tez tak chce

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                  Tez słyszałam o tym, że dzięki karmieni się bardzo chudnie, ale co do skóry rozciągniętej, to żadna dieta nie pomoże, tylko ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                    Ja bym bardzo chciała wrócić do pracy i obawiam się, że mi doby może braknąć na to wszystko co bym chciała zrobić po ciąży, dom, dziecko, dbanie o siebie, praca...
                    Ladybzyk Ja przy dwójce dzieci jestem lepiej zorganizowana niż miałam jedno dziecko Powoli dojdziesz do tego że będziesz miała czas na wszystko

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                      Ladybzyk Ja przy dwójce dzieci jestem lepiej zorganizowana niż miałam jedno dziecko Powoli dojdziesz do tego że będziesz miała czas na wszystko
                      No właśnie dość często się to słyszy, że matka bardziej jest zorganizowana niż przeciętna dziewczyna, często na studiach dziekan chwalił sobie matki z dziećmi, miały lepsze oceny, były bardziej zorganizowane a te co nie miały dzieci często na warunkach
                      Coś w tym musi być

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                        O to statystyki nie kłamią Ale rzeczywiście tak jest

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                          Jeśli kwestia jeszcze studiów i wypowiedzi dziekana, może też chodzić o to, że matka jak ogarnie dom i dziecko, to pouczy się w wolnej chwili, a wolna dziewczyna, coś tam ogarnie w domu, niekoniecznie też he he i po prostu w głowie jej imprezowanie, potem kacowe i nie ma się siły na naukę Matka nie pójdzie chlać a potem nie będzie zdychać dwa dni, bo kac morderca

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                            Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                            Jeśli kwestia jeszcze studiów i wypowiedzi dziekana, może też chodzić o to, że matka jak ogarnie dom i dziecko, to pouczy się w wolnej chwili, a wolna dziewczyna, coś tam ogarnie w domu, niekoniecznie też he he i po prostu w głowie jej imprezowanie, potem kacowe i nie ma się siły na naukę Matka nie pójdzie chlać a potem nie będzie zdychać dwa dni, bo kac morderca
                            a ja uważam że kobiety z dzieci sa bardzie ambitniejsze i świadome podjętych decyzji- skoro jestem w szkole to bo to by ją skończyć i poszukać lepszej pracy, dzieci daja nam motywację.
                            I tak samo z figurą, chce aby moje dziecko było dumne ż ema taką zgrabną mamę.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                              I tak samo z figurą, chce aby moje dziecko było dumne ż ema taką zgrabną mamę.
                              I to jest myśl, patrzcie na moja mamusię! Wygląda jak milion dolarów a nie jak za przeproszeniem kaszalot Piszę o sobie, nie chcę tutaj obrażać Pań pulchnych.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                                Dokładnie lady bzyk, j atam chce by moje dzieci były ze mnie dumne i zeby mogły się pochwalić, że po ciążach a jak figurka Oczywiście dla samej siebie też chce, ale dla kogoś bardziej motywuje
                                Ja figurą tak bardzo sie nie przejmuję, bo wiem że tu dużo będzie zależec od mojej pracy. Bardziej boję się ile czasu zajmie mojemu ciału wracanie do formy sprzed ciąży.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X