Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
    O jaki ciekawy temat. Może jak by tak wszystkie mamy napisały na forum jak wpływało ich gadanie do brzuszka albo nie gadanie na rozwój dziecka udało by sie komuś napisać taką pracę.
    hehe Tylko jakiś student nam jeszcze potrzebny albo doktorant

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

      Z tego co pamiętam to któraś z mam studiuje tylko nie wiem co. Ale zawsze mozemy ogłosić konkurs a w nagrodę dać do pobawienia nasze dzieciaki

      Skomentuj


        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

        ja dużo gadałam i gadam do Zosi - hmm ale za dużo nie mówi - podstawowe słowa tak i po swojemu - ma raczej inny system komunikowania sie na pokazywanie - ale pediatra powiedzial ze sie rozgada z czasem i aby sie nie martwic tym - wiec my bedziemy wyjatkiem Dziewczyny od Waszej reguły

        Skomentuj


          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

          Ja gadałam trochę a czy synek będzie gadułą to się okaże. Za to w ciąży słuchałam non stop muzyki a teraz synek na nią nie reaguje

          Skomentuj


            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

            Mój synek ma już rok i mówi tylko "da" albo prowadzi monolog i całe zdanie brzmi "dadadadada" ;p cały czas powtarzam sobie że każde dziecko rozwija się w swoim tempie

            Skomentuj


              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

              Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
              Mój synek ma już rok i mówi tylko "da" albo prowadzi monolog i całe zdanie brzmi "dadadadada" ;p cały czas powtarzam sobie że każde dziecko rozwija się w swoim tempie
              to moja Zosia ma 20 i "da" nie mówi - wlasciwie nie wiem czemu, nie przechodzi jej to slowo jakos, mowil mama, tata, baba, dziadzia, niema, powtarza odglosy zwierzat pies, kot, krowka, ptaszka, kury, kaczki,mowi ciocia i ciasto tylko po cichutku, najpiekniej jej wychodzi nieee - siostra corki ma 14 miesiecy i mowi wiecej - ja tez porownywalam je i tez martwilam sie ze Zosia mowi malo - ale rzeczywiscie nie ma co dzeciaczkow porownywac

              Skomentuj


                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                to moja Zosia ma 20 i "da" nie mówi - wlasciwie nie wiem czemu, nie przechodzi jej to slowo jakos, mowil mama, tata, baba, dziadzia, niema, powtarza odglosy zwierzat pies, kot, krowka, ptaszka, kury, kaczki,mowi ciocia i ciasto tylko po cichutku, najpiekniej jej wychodzi nieee - siostra corki ma 14 miesiecy i mowi wiecej - ja tez porownywalam je i tez martwilam sie ze Zosia mowi malo - ale rzeczywiscie nie ma co dzeciaczkow porownywac
                Każde dziecko rozwija się inaczej, widzisz nasze córki są w podobnym wieku, a moja gada jak najęta i to całymi zdaniami niekiedy. Ale to chyba też zasługa tego że chodzi do żłobka, tam dzieci zupełnie inaczej się rozwijają.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                  Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                  Każde dziecko rozwija się inaczej, widzisz nasze córki są w podobnym wieku, a moja gada jak najęta i to całymi zdaniami niekiedy. Ale to chyba też zasługa tego że chodzi do żłobka, tam dzieci zupełnie inaczej się rozwijają.
                  zapewne w wiekszej grupie dziecko rozwija sie bądź co bądź troszku szybciej bo podpatroje zachowania innych dzieci, moze ja niedlugo doczekam sie takiej gaduly jak Twoja córa

                  Skomentuj


                    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                    Z mojej to już taka panna rośnie że zaczyna w ciuchach przebierać, ostatnio dwa razy nie chciała założyć spodni, które jej wybrałam tylko inne, a wczoraj zrobiła awanturę o bluzkę, chyba zaczyna się powoli bunt 2latka

                    Skomentuj


                      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                      U nas mama, baba, łoło (piesek), papa jej sie wypsnie i tyle. Tez nie mogę się doczekać rozmów prawdziwych. I prawda, nie ma co porównywać. ja mi teściowa porónuje Ole z 3 miesiące starszym drugim jej wnukiem to mnie coś się robi, Zawsze w tych porównaniach Ola wychodzi na dziecko opóźnione. Gdy słysze: "Bo X to już mówił w wielu Oli 5241654 słów, bo już do nocniczka robi, bo siamto bo tamto" to mi para uszami wychodzi....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                        Z mojej to już taka panna rośnie że zaczyna w ciuchach przebierać, ostatnio dwa razy nie chciała założyć spodni, które jej wybrałam tylko inne, a wczoraj zrobiła awanturę o bluzkę, chyba zaczyna się powoli bunt 2latka
                        nio u nas tez pojawiaja się oznaki buntu, Zosia potrafi sie też poobrażać - szczególnie jak sięrobi cos nie po jej mysli, narazie sobie jakos z tym radzimy ale musze sie zagłebić w temat co i jak z tym buntem :]

                        Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                        U nas mama, baba, łoło (piesek), papa jej sie wypsnie i tyle. Tez nie mogę się doczekać rozmów prawdziwych. I prawda, nie ma co porównywać. ja mi teściowa porónuje Ole z 3 miesiące starszym drugim jej wnukiem to mnie coś się robi, Zawsze w tych porównaniach Ola wychodzi na dziecko opóźnione. Gdy słysze: "Bo X to już mówił w wielu Oli 5241654 słów, bo już do nocniczka robi, bo siamto bo tamto" to mi para uszami wychodzi....
                        Twoja teciowa dosc ze"cenne rady daje" to jeszcze porównuje - moja ma taksamo nie przejmuj sie :P tylko ze ona porownuje z swoimi dziecmi - dorosłymi juz ludzmi ze one w tym wieku jadly to a to, że dawala im mleko krowie przed roczkiem - ja juz tych porownan nie slucham szkoda nerwow

                        Skomentuj


                          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                          ufff to ja mam mega luksus z tego co widzę ani mamuśka ani teściowa nic się nie wtrącają i nawet zbyt wielu rad nie dają

                          Skomentuj


                            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            ufff to ja mam mega luksus z tego co widzę ani mamuśka ani teściowa nic się nie wtrącają i nawet zbyt wielu rad nie dają
                            Ja mam tak jak ty moja mama i teściowa są prawdziwymi babciami które w mądry sposób rozpieszczają wnuki ale nie wtrancają sie w icj wychowanie

                            Skomentuj


                              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                              jedyne z czym my musimy walczyć to aby nie nosiły Szymka stale na rękach. One mówią że muszą się nacieszyć i go trochę poprzytulać ;p

                              Skomentuj


                                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                                ufff to ja mam mega luksus z tego co widzę ani mamuśka ani teściowa nic się nie wtrącają i nawet zbyt wielu rad nie dają
                                to moja mama jest taka nie wtrąca sie, nie narzuca swojego zdania w kwestie Zosia i wogole moojego zycia, ale tesciowa lubi natomiast dorzucic swoje 4 grosze ale lubie ją z jej zaletami i wadami

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X