Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

    To zależy od chęci i zacięcia wracającej do formy :P
    Ja przytyłam 13kg i w ciągu pół roku nadprogramowych kilogramów się pozbyłam.
    Ale nie robiłam nie wiadomo jakich ćwiczeń, zwykłe brzuszki + ogólna aktywność.
    Nie pozbyłam się niestety nadmiaru skóry z brzucha i zmagam się z nią do dziś
    Oprócz skóry zostały też rozstępy, więc to już w ogóle podwójny zonk.
    Próbuję na nowo walczyć, kupiłam na https://importmania.pl/ derma roller, który nakłuwając ma pobudzać skórę do odbudowy. Może to pomoże.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

      Nie ma tak na prawdę złotego środka na powrót do formy z przed ciąży... Według mnie najważniejsza jest dieta i odpowiednia dawka ruchu. Ja po porodzie dużo czytałam takich wpisów jak http://systematyczny.pl/co-jesc-zeby-szybko-schudnac/ i szukałam w necie opisów treningów... na YT też można znaleźć*wiele ciekawych pomysłów

      Skomentuj


        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

        Kazdy organizm jest inny niektorym figura wraca w miesiac innym po roku. U mnie w ciazy +25 kg a doszlam do siebie po pol roku, teraz druga ciąza i kg też bedzie duzo bo widze ze szybko rośnie i zobaczymy ile sie zejdzie. Z drugiej strony jak sie dziecko rodzi to i sie angazuje calym soba to sie nie zwraca uwagi na firgure- ja tak mialam

        Skomentuj


          Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

          Niewiele przytyłam w ciąży więc łatwo mi było wrócić do figury jaką miałam przed ciążą, gorzej było trochę z rozstępami bo nie wszystko sobie smarowałam i pojawiły się między innymi na udach ale to 3 miesiące, olejek bio-oil i prawie ich nie ma

          Skomentuj


            Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

            Powrót do dawnej sylwetki nie jest prosty. Po pierwsze potrzeba trochę czasu i sporo cierpliwości, po drugie warto regularnie ćwiczyć. Wiadomo, że po ciąży jest wiele innych obowiązków, ale 15-20 minut ćwiczeń dziennie już może dać spore efekty.
            Dla pocieszenia, zanim dojdziesz do figury sprzed ciąży, możesz zamaskować swój brzuszek wybierając odpowiednie ubrania dla twojej sylwetki. Wskazówki znajdziesz m.in. na http://planetawenus.pl/jaki-fason-bl...jakiej-figury/

            Skomentuj


              Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

              Każda kobieta jest inna i każdej może to zająć różną długość czasu. Najważniejsze to nie dyskryminować z tego powodu i wspierać. Moje niektóre znajome dały radę wrócić do formy po miesiącu, a innym zajęło to ponad pół roku. I nie ma w tym nic złego.
              https://www.menopauza.pl/vectus-gdyn...ie-owlosienia/ - skuteczna depilacja laserowa Vectus

              Skomentuj


                Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                To zależy od tego co się w tym kierunku robi. Ja po urodzeniu dziecka zaczęłam trenować bieganie. Dzięki temu trzymam formę i muszę przyznać, że wyglądam lepiej niż przed ciążą. Na jogging lubię się zawsze ładnie ubrać. Mam nawet swój ulubiony sklep z odzieżą sportową https://repinpeace.com/pl/ . Oferują polskie produkty, które jak dla mnie są lepsze od jakichś zagranicznych marek. Bieganie w tych kolorowych ciuszkach jest jeszcze przyjemniejsze.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                  Najgorsza jest zwisająca skóra - z tym to po drugiej ciąży nie byłam sobie w stanie poradzić... no po prostu choć waga spadała, skóra wciąż była obwisła. Skorzystałam więc z zabiegu modelowania sylwetki ciała - to w sumie operacja, ale wiem, że już dzieci nie przewiduję, a nie chciałam, aby pod każdą sukienką była fałdka... w sumie polecam różne takie zabiegi chirurgii plastycznej, medycyna poszła do przodu a afekty są super.

                  Skomentuj


                    Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                    Przed powrotem do ćwiczeń lepiej skonsuktować się z lekarzem. Nie ma co ryzykować.

                    Skomentuj


                      Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                      Nie ma co czekać na cuda i trzeba zacząć się więcej ruszać. Ciało samo nie powróci do dawnych kształtów na to trzeba odpowiedniej diety i ćwiczeń. Przydałby się też jakiś naturalny krem ujędrniający
                      00

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: jak szybko wraca się do figury sprzed ciąży?

                        Wydaje mi się że na powrót do figury sprzed ciąży składa się kilka czynników:
                        • aktywność fizyczna
                        • geny
                        • jadłospis
                        • wiek
                        • chor
                        oby
                        U mnie nie było problemu z wagą. Po około roku wróciłam do normy +2 kg więc wynik niezły. Ale po drugiej ciąży wracałam do swojej wagi juz 2 lata.

                        Skomentuj


                          Pas poporodowy?kupiony-ale rzadko go zakladam,hula-hop?jest,ale nie skorzystalam ani razu bo chyba nawet zapomnialam ze je mam,kremy termoaktywne?sa ale tez jakos stosuje "od swieta" bo mi sie nie chce albo zapominam,tabsy na odchudzanie?sa,bo skonczylam karmienie piersia i to lykam bo stara lekomanka ze mnieszorty wyszczuplajace sa?sa,ale zalozylam moze ze 2 razy,nawet dzis zapomnialam.Karnet na basen jest?A jakze,tylko jeszcze tam nie dotarlam.Wiedza na temat zywienia,trybu zycia itp.pomocna w zgubieniu brzucha jest?A jest,bo czytalam troche na ten temat ale gorzej z wcieleniem tej wiedzy w zycie.Wszystko jest,tylko o motywacje najciezej.
                          Sporo dobrych suplementów odchudzajacych ma Aura Herbals https://auraherbals.pl/

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X