Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

plamienie w ciazy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    plamienie w ciazy

    Witam mamusie, z takim pytaniem do Was czy mialyscie jakies plamienia podczas ciazy? Zauwazylam dzis na wkladce, taka gesta mala plamke koloru hmm.. taki bardziej brazowy, czerwony to nie byl napewno (przynajmniej jak dla mnie krwi nie przypominalo). I tak panikuje troche, bo nie wiem czy to cos groznego? A moze wczesniej tez czasem to mialam tylko nigdy sie nie przygladalam.. Tak troche tez poczytalam ale na necie malo cos o tym, doczytalam sie, ze w 35 tyg. ciazy juz ulozenie moze byc bardzo nisko i to moze od tego? Jak sadzicie?

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)
  •    
       

    #2
    jesli dalej plamisz i to sie nasila to najlepiej skontaktuj sie z lekarzem a jesli nie to w kazdym razie napewno powiedz mu o tym przy wizycie nastepnej, ja przeczytalam ze:
    Ponadto krwawienia i plamienia w ciąży mogą być także objawem zaśniadu groniastego, ciąży ektopowej, nieprawidłowym rozwojem i lokalizacją łożyska, zmianami na szyjce macicy, ciąży obumarłej.Nie wolno czekać aż plamienie czy krwawienie ustąpi samo. Każda przyczyna krwawienia powinna być wyjaśniona i nie wolno jej bagatelizować, bowiem konsekwencje dla matki i płodu mogą być bardzo poważne. Należy bezwzględnie zasięgnąć pomocy lekarskiej.

    nie chce cie niczym straszyc bo nie wiem jak intensywne bylo to plamienie najlepiej zadzwon do lekarza jutro albo przejdz sie do niego

    Skomentuj


      #3
      a tak wogole szperajac teraz za tym plamieniem znalazlam
      stronke ktora czytalam z przerazeniem
      http://www.poronienie.pl/poronienie_praktyka.html

      Skomentuj


        #4
        Jesteś już ku końcowi...dlatego powiedz lekarzowi bo może się okazać że urodzisz przed terminem dużo wcześniej...ja miałam takie też niby plamienia(delikatne)jak dostawałam zastrzyki na prowokację i mój lekarz powiedział że to z szyjki macicy i to jest normalne,ALE W MOIM PRZYPADKU bo ja byłam po terminie.

        Skomentuj


          #5
          Na szczescie te plamienie nie jest duze i sie jak narazie nic nie nasila, sama nie wiem juz co robic, wizyte mam za tydzien w poniedzialek (05.01), bo teraz moja gin. na urlopie swiatecznym, ze tak powiem. Bardziej moze bym sie bala, zeby Dzidzius sie nie ruszal czy co, ale on caly czas kopie na szczescie kolo pepka,a teraz wlasnie ma czkawke. Jestem w kropce,nie wiem co robic, jutro jak zobacze jeszcze te plamienie, to pojade na jakies pogotowie.

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            #6
            Ja miałam takie brązowe plamienie w 28 tyg dostałam tabletki duphaston i przeszło.
            Bartuś 26.06.08
            Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

            Skomentuj


              #7


              Ja tak mialam okolo 34 tygodnia ciaży.Okazało sie że to czop śluzowy mi odchodzi i lekarz powiedzial że mogę tak plamić.Jednak wiem też że plamienie może być konsekwencją seksu bo też tak miałam w 29 tygodniu.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Akurat to byl wtedy incydent jednorazowy, ze tak powiem jak do tej pory narazie nic juz nie ma, nie wiem co to bylo. A po stosunku to nie moglo byc bo od ponad miesiaca Kochanie mego nie ma I wraca na termin porodu.

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj


                  #9


                  To dobrze,że było to tylko jednorazowe w takim razie nie powinnaś sie raczej przejmować

                  Skomentuj


                    #10
                    ja rowniez mialam male i jednorazowe plamienie w 9 miesiacu.zadzwonilam do mojej lekarki i kazala mi pojechac do szpitala.tam zbadano mnie dokladnie i okazalo sie ze z dzieciatkiem wszystko ok ale mialam jakas drobna infekcje i zostalam na noc w szpitalu na obserwacji.
                    wszelkie plamienia i krwawienia bym od razu skonsultowala z lekarzem.
                    shannon

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Witam! Ja miałam plamienie w 12 tyg. po panice okazało się że płód się podniusł i ja poprostu się oczyściłam.Następne plamienie zaczeło się w dniu porodu (10 dni przed terminem).A potem krwotoki po porodzie

                      Skomentuj


                        #12
                        Ojej o krwotokach po porodzie to nie slyszalam, a czym to bylo spowodowane? Bo ja rozumiem, ze jak kazda kobieta ktora rodzila naturalnie to, ze w czasie pologu jest takie krwawienie itp itd ale zeby odrazu takie krwotoki

                        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                        Skomentuj


                          #13
                          Do dziś mi niechcą powiedzieć ja przypuszczam że byłam źle nacięta i przez to te krwotoki.A córeczka urodziła się nie duża 2590 waga 50cm długość.Wypuścili mnie z hemoglobiną 6.Gdzie mój lekarz ogólny był zaszokowany.

                          Skomentuj


                            #14
                            ja też maiałam plamienia ale na poczatku ciąży w 6 tygodniu. Lekarz przepisał DUPHASTON i przeszło Mój chłopczyk urodził się z wagą 3500 i 56cm Każde plamienie należy konsultować z lekarzem, nie musi to być nic grożnego ale o tym powinien zadecydować lekarz
                            jagodzianka

                            Skomentuj


                              #15
                              Ciąża a miesiączka

                              Czy zdarzyło się którejś z Was miesiączkować będąc w ciąży?

                              Ja miesiączkowałam aż do 12 tygodnia. Wydawało mi się to szalenie nienaturalne a nawet niebezpieczna dla maleństwa. Dopiero zapewnienia lekarza prowadzącego o prawidłowym przebiegu ciąży uspokoiły mnie i pozwoliły spokojnie oczekiwać na narodziny córeczki...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X