Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pół roku starań i nic

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• blawatkowa15
    replied
    Odp: pół roku starań i nic

Moja koleżanka ma PCOS, leczy się latami, bardzo chciałby mieć dzieci, ale ostatnio doszedł Jej problem z endometriozą i jest już podłamana tą całą sytuacją

Leave a comment:

•    

• kasis77
    replied

Tak, ponoć 10 % kobiet ma PCOS, to bardzo dużo. PCOS to nie tylko problemy z zajściem w ciąże ale i nadmierna waga, potliwość, trądzik czy owłosienie. To bardzo przykre dolegliwość, dlatego warto się suplementować chociażby z http://www.inofem.pl/ , chodzi w końcu o nasz komfort . A ponadto każda kobieta z PCOS powinna być pod stała opieką lekarską....

Leave a comment:

• mileymila
    replied

Hmm pół roku to jeszcze nie jest tak dużo. Mój ginekolog z Gdyni mówił, że można zacząć szczegółowe badania jeżeli ma się rok problemów z zajściem w ciąże. Właściwie przez pół roku dopiero można poznać swoje ciało, dni płodne itp.

Leave a comment:

• kasis77
    replied

Ja myślę, że pół roku to jeszcze nie jest żadna tragedia. Trzeba troszeczkę się uspokoić i zmniejszyć tą presję bo ona nikomu nie służy. Może warto skonsultować się z ginekologiem, może przepisze Ci jakieś witaminki albo wspomniany http://www.inofem.pl/ właśnie? Ale to wszystko na spokojnie, bez paniki, wiem, że to się łatwo mówi, ale naprawdę tak trzeba....

Leave a comment:

• Iwonka886
    replied

W takich sytuacjach najlepiej jest odpuścić i nie czekać na dwie kreseczki z utęsknieniem i wtedy na pewno się uda..moja koleżanka starała się 8 miesięcy i gdy już zrezygnowała tzn. nie kochali się na zawołanie zaszła w ciążę i jest szczęśliwą mamą Więc czasem psychika wyrządza nam więcej złego

Leave a comment:

• agrafka13
    replied

Tylko żeby tak sie dało w takiej sytuacji kochac dla przyjemności a nie na siłę. Jak sie chce bardzo dziecka i nie wychodzi to z czasem sex staje się męczarnią. W takiej sytuacji to najlepszy będzie wyjazd, ale polecam tez udać sie do lekarza, zeby zrobić podstawowe badania.

Leave a comment:

• wyakin
    replied

A jeśli dalej nic to warto zrobić badania. Moja przyjaciółka np. miała problemy hormonalne i dopiero biorąc leki udało jej się zajść w ciążę.

Leave a comment:

•    

• teresa211186
    replied

Trzeba troszeczke odpuścić, bo zawsze jak się chce to nie idzie. Proponuję kochać sie dla przyjemności a nie na siłę, a po za tym jakiś romantyczny wyjazd, wspólne wyjścia to pomaga

Leave a comment:

• wyakin
    replied

Nie przejmuj się, przestań myśleć ciągle o tym, że chcesz dzidzię. Wypocznijcie, wyjeźdźcie gdzieś, daj sobie czas na relaks i tylko dla Waszej dwójki.

Leave a comment:

• maziaa2
    replied

No właśnie ale czasem tak sie nie da po prostu, bierzemy różne leki, środki, ja ostatnio czytałam o http://www.inofem.pl/ , myślimy o tym ciągle i trudno to przerwać. Może wtedy by jakiś psycholog pomógł, bo naprawdę to nie jest takie proste gdy zegar tyka...

Leave a comment:

•    

• blawatkowa15
    replied

Trzeba po prostu odblokować nasz mózg i pozwolić Mu prawidłowo działać Kiedy jesteśmy odprężeni wszystkie procesy w naszym organizmie zachodzą w sposób prawidłowy. Stres jest niewskazany

Leave a comment:

• emros
    replied

Bo w staraniach bardzo ważna jest głowa. Trzeba czasami odpuścić, odstresować się i przestać myśleć ciągle o jednym. Tak to już jest, że im bardziej chcemy tym mniej wychodzi.

Leave a comment:

• blawatkowa15
    replied

My staraliśmy się o pierwszego synka prawie pół roku. Myślę, że trwało to tak długo bo za bardzo chciałam zostać mamą i za bardzo się staraliśmy. Gdy odpuściliśmy zaszłam w ciążę

Leave a comment:

• agrafka13
    replied

Wiadomo, ze raczej zrobi tylko nie wszystkim kobietą to wystarcza, bo pewnie chciałyby wiecej badań na początek, po nie chcą czekać.

Leave a comment:

• mikaa997
    replied

Na pewno lekarz może zlecić poziom hirmonów - badanie z krwi - ja takie miałam i miałam brać doustnie luteinę zanim jeszcze zaszłam w ciążę

Leave a comment:

Working...
X