Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

krawawienia w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • marzena_161
    replied
    Odp: krawawienia w ciąży

    Dokładnie, jak już leżysz to jak coś się dzieje to trzeba szybko ich informować. Masz pewną opieke i bezpieczeństwo..

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: krawawienia w ciąży

    Myślę, że jak redakcja widzi, że jesteś w szpitalu pod fachową opieką to nie ma co wzywać specjalistów, bo w szpitalu się Tobą bardzo dobrze zajmą, mam nadzieję.
    Życzę Ci dużo zdrowia i oby wszystko ustało.

    Leave a comment:


  • macdzia
    replied
    Odp: krawawienia w ciąży

    Kochana Redakcjo, kiedy na forum będzie specjalista?

    Leave a comment:


  • macdzia
    started a topic krawawienia w ciąży

    krawawienia w ciąży

    Witam, mam pytanie do specjalisty.
    Jestem w 21 tygodniu..właśnie mnie połozyli na oddział patologii ciąży z powodu krwawienia z dróg rodnych. Nie jest bardzo obfite ale jednak jest. Taka ilość jak przy średniej miesiączce. Krew jest jasno czerwona.
    Lekarze narazie nie wiedzą jaki jest jego powód..albo nie chcą mi narazie powiedzieć.
    Z dzidzią jest wszystko ok. Usg nie wykazało żadnych zmian..podczas ktg tętno płodu jest wyczuwalne..wody płodowe są w normalnych ilosciach..skurczy nie czuję..ogólnie mój stan jest dobry?
    Jakie mogą byc przyczyny takiego krwawienia? Czy to może być konsekwencja wypadku jaki miałam 3 tygodnie temu? Dodam, że byłam w pasach bez przejściówki dla kobiet w ciaży ale pas mialam nisko pod brzuszkiem..
    W szpitalu zaś stwierdzili łóżysko przodujące, którego zaś nie stwierdził mój lekarz prowadzący ciaze tego samego dnia?
    Czy mozliwe są tak różne wyniki i czy to mogłoby być powodem krwawienia?
    Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź,
    Z poważaniem, Magdalena Czuba
       
Working...
X