Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Jak oszczędzacie na przyszłość swoich dzieci?

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    kiedyś miałam na myśli założyć konto dla dzieci ale niestety jak pieniądze szybko się rozchodziły i wciąż idą w budowę tak się nie mogę na to zdobyć ale dobrze mieć takie zapewnienie dla dzieci
    Również nie potrafię zaoszczędzić. Jak łatwo się domyślić powód jest ten sam.
    Niszczenie jest znacznie łatwiejsze od tworzenia

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Jak oszczędzacie na przyszłość swoich dzieci?

      Niestety my też odkładamy co miesiąc na razie na inne cele choć planowałam wszystko inaczej. Mimo to mam u synka w pokoju skarbonkę do któej wrzucam mu pieniążki co jakiś czas. Nie są to może kwoty na jego przyszłość ale zawsze coś się uzbiera

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jak oszczędzać dla dziecka.Lokata czy coś innego?

        Złoto - zgadzam się. Jest to jeden z lepszych sposobów na przekazanie kapitału na przestrzeni lat. Widać to dobrze na wykresach długoterminowych.
        Dobre są również lokaty. Np przy lokatach długoterminowych można liczyć na wyższe oprocentowanie. Na przestrzeni lat akumulacja kapitału jest znaczna.
        Kilka ciekawych dyskusji na temat oszczędzania na przyszłość znaleźć można na xxx
        Last edited by disne; 24-09-2020, 21:47. Powód: link
        http://forum.mamotoja.pl/

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jak oszczędzać dla dziecka.Lokata czy coś innego?

          MOim zdaniem przy obecnej sytuacji gospodarczej nic nie jest pewne nawet na przestrzeni wielu lat, nie wiem co będzie jutro i czasem może być tak że środki któe odkładamy będą nam potrzebne wcześniej

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jak oszczędzać dla dziecka.Lokata czy coś innego?

            Ja założyłam konto oszczędnościowe córce jak miała dwa miesiące i co miesiąc wpłacam jej 100 zł. Jak się uzbiera jakaś konkretna sumka to rozglądnę się za lokatę i jednocześnie dalej na oszczędnościowe będę wpłacać.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

              cześć wam !!!!!!!!!!!!

              Skomentuj


                #97
                Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                U nas sytuacja wygląda podobnie jak u części z Was.. chcemy odkładać, ale jak co do czego przyjdzie to zawsze znajdą jakieś inne wydatki także na razie mamy założonego dla synka konta, bo tam trzeba wpłacać co miesiąc przez określoną liczbę czasu, tak więc odkładamy jeśli już jakieś niewielkie kwoty do koperty.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                  A ja wolę odkładać pieniądze w skarbonke niż inwestować je w coś.
                  Move here

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                    Ja też boję się programów inwestycyjnych bo sytuacja gospodarcza jest teraz bardzo niepewna. Też mam dla dziecka skarbonkę ale z konkrentym celem, do tej pory zbieraliśmy na urządzenie mu super pokoiku i udało się

                    Skomentuj


                      Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                      My zawsze oszczędzaliśmy, więc te 500+ jakoś nas nie zmobilizowało. Ale sami zobaczcie odkładając 500 zł co miesiąc mamy 6000 rocznie. Dla mnie całkiem fajna suma

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                        Troszeczkę oszczędzamy. ale większym nacisk kładziemy na zakup dzieciaczką złota i mieszkań. Myślę ze nawet gdy nie będą mieszkały w zakupionych przez nas mieszkaniach to w przyszłości i tak im sie przydadzą

                        Skomentuj


                          Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                          A my w nowym roku mamy zamiar zalozyc dziecku konto, czy subkonto do naszego nie wiem jak to sie doklanie nazywa, ale chcemy co miesiac przelewac mu pieniazki i bedzie jak znalazl jak bedzie wkraczal w dorosle zycie

                          Skomentuj


                            Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                            Napisane przez pilarek Pokaż wiadomość
                            A my w nowym roku mamy zamiar zalozyc dziecku konto, czy subkonto do naszego nie wiem jak to sie doklanie nazywa, ale chcemy co miesiac przelewac mu pieniazki i bedzie jak znalazl jak bedzie wkraczal w dorosle zycie
                            My posiadamy takie subkonto. Nie wiem jak inne banki, ale w naszym - Millennium, można sobie takie subkonto prowadzić bezpłatnie i dowolnie edytować - nawet już po założeniu. No i jakieś oprocentowanie też jest

                            Skomentuj


                              Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                              A no to nie wiedziałem że tak można w tym banku.

                              Skomentuj


                                Odp: Oszczędzanie na przyszłość dla dziecka

                                Ano można, można ale pewnie teraz już wszystkie banki mają taką możliwość.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X