Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Napisane przez koniczynka Pokaż wiadomość
    Mamusie czy Wasze dzieci miały kolkę? Jak sobie z nią radzić?
    Dzięki Bogu nasz syn nie miał tego dziadostwa
    Podobno mało co pomaga i trzeba przeczekać 3-4 miesiące....

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      U nas najbardziej pomagała gorąca pielucha przykładana na brzuszek oraz Espumisan, poza tym noszenie na rękach też przynosiło małej jakąś ulgę no i dawałam herbatki z kopru i rumiankowej z Hippa

      Skomentuj


        #48
        Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
        Trzeba przeczekac i tyle.
        przyznaję rację. U nas nie pomogły żadne zabiegi, choć pierwsze trzy i pół miesiąca życia spędziłyśmy w szpitalu. Nawet pielęgniarki nie znalazły sposobu. Po ukończeniu czwartego miesiąca, jak ręką odjął.

        Skomentuj


          #49
          Mojemu Krzysiowi nic nie pomagało żadne okłady, krople, masaże tylko zwykły koperek włoski
          robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
          http://beztroskiswiat.otwarte24.pl

          Skomentuj


            #50
            u nas także tak naprawdę nic nie pomogło.Mały miał kolki od 3 tygodnia życia aż do końca 3 meisiąca.próbowalismy także specyfików z apteki typu Infacol,Espumisan itd ale i ta najlepiej sprawdziła się suszarkapoczątkowo śmieszne się to wydawało ale poskutkowało-powiedzmy.także podawaliśmy dużo herbatki z koperku Hippa.no ale sprawdziło się to że czas najlepiej pomaga.powodzenia!!!

            Skomentuj


              #51
              czyli znowu mnie ktoś oszukał i łudził że jak dzidza nie dostanie kolki do 3 tyg. to potem już raczej nie

              Skomentuj


                #52
                Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                czyli znowu mnie ktoś oszukał i łudził że jak dzidza nie dostanie kolki do 3 tyg. to potem już raczej nie

                Właśnie dopiero po 3 tyg dzieci dostają kolki i trwają tak około 3 miesiące.Chociaż moja Milunia miała do 6 m


                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  2 godziny temu Jonatan dostał pierwszego ataku kolki
                  jestem załamana, tak mi go szkoda

                  jest w ogóle sens z nią walczyć specyfikami z apteki - bo za suszarkę chwyciłam od razu, pieluszkę ciepłą i termoforek

                  noszenie na rękach i masaż brzuszka nie pomagał - Mały mnie odpychał

                  w d... sobie można wsadzić te wszystkie butelki antykolkowe

                  a może zmienić mleko, znacie jakieś ANTYKOLKOWE??????????????????????

                  Skomentuj


                    #54
                    Sikornik jest bebilon. Kosztuje chyba 25 zł za 400g, zaraz to jeszcze sprawdzę.Próbuj czegokolwie chociaż troszkę mu ulżysz. U nas nie pomogło nic.
                    A jeszcze zapytam jaką podajesz wit D ?
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      #55
                      Kurcze, my od starej pediatry dostaliśmy syropek robiony i kolke mielismy tylko 2 czy 3 razy. Był super. strasznie mi szkoda malego. trzymajcie sie.

                      AMELCIA ur. 08.02.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Sikornik Bebilon Comfort tak się zwie.

                        Próbuj Sikornik, a nóż młodemu coś pomoże, herbatki koperkowe (ale pamiętaj by nie dłużej niż 3 tygodnie), Infacol albo espiticon (espumisan nam akurat w ogóle nie pomógł). Potem polecono mi probiotyk Bio Gaia i
                        po nim była nawiększa ulga, ale i zaczęłam go podawać jak mały zaczynał
                        3 miesiąc więc może i kolki już były mniejsze.
                        Oczywiście, masaże wszlekie, ciepłe okłady. Włącz mu odkurzacz albo suszarkę.
                        Współczuję Ci, ale może to tylko taki pojedynczy prypadek, skoro po miesiącu miał pierwszy atak. Mój Julek to pierwsze bóle miał w 2 dobie swojego życia
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #57
                          Tree a słyszałaś coś o NUTRAMIGEN ???

                          Skomentuj


                            #58
                            Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                            Tree a słyszałaś coś o NUTRAMIGEN ???
                            Sikornik pozwól że ja Ci odpowiem Nutramigen jest dla dzieci z alergią i jest to hydrolizat białka mleka i jest na receptę. Można- kupić bez recepty ale wtedy jest dość drogi.Jeżeli dziecko nie ma alergii lub nietolerancji nie zaleca się podawać tego mleka.


                            Skomentuj


                              #59
                              anna31
                              właśnie dlatego jestem w szoku, że lekarz pediatra dała mi receptę na dwa opakowania tego mleka skoro mój Jonatan nie ma ani alergii ani skazy białkowej

                              tez uważam że to mleko specjalistyczne i nie można go podawać dziecku ot tak

                              zreszta nie sądzę żeby Jonatan jadł je po NAN-ie, bo to kompletnie inny ma skład!!!

                              co prawda jest tez napisane że Nutramigen, cytuję:
                              "Wskazania:
                              Żywienie niemowląt i dzieci z alergią na białka pokarmowe (w tym na białko mleka krowiego) oraz nietolerancją laktozy lub sacharozy. Kolka jelitowa. Profilaktyka alergii pokarmowej."

                              Skomentuj


                                #60
                                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                                Sikornik A jeszcze zapytam jaką podajesz wit D ?
                                Tree
                                Podaje mu Vita D.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X