Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: allergia kolka pomocy

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    a może coś w tek kawie żbożowej jest co wywołuje taki stan - u nas też były kolki i dieta eliminacyjna i też pamiętam to ograniczanie ciągłe i z tego co pamiętam to trzeba na efekty diety poczekac jakiś czas więc cierpliwości życze =) trzymaj się dzielnie
    dzięki wielkie z kawy już zrezygnowałam cierpliwie czekam na efekty, bo już patrzyć nie mogę jak mała się zwija

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: allergia kolka pomocy

      u nas też były kolki tak do 3,5 miesiąca Zosi więc znam ten ból, też byłam na diecie eliminacyjnej i Zosia też jest alergiczkom =/ - u nas na uśmierzanie bólu kolkowego pomagało noszenie w chuście lub okłady z termoforka z pestek wiśni wcześniej nagrzanego lekko w piekarniku nałożonego na brzuszek Zosi - stosowaliśmy też leki na brzuszkowe kłopoty przepisane przez lekarza ale nie bardzo pomagały z tego co pamiętam, u nas kolki minęły a alergia pozostała i Zosia ma Atopowe Zapalenie Skóry =/, życze by kolki u Ciebie szybko odpuściły jak i alergia

      Skomentuj


        Odp: allergia kolka pomocy

        Podobno te niemieckie kropelki są bardzo dobre Sab Simplex, u nas w aptece tego kupić nie można, ale czasami można kupić na allegro, bo ktoś sprowadza. Wszyscy dookoła je chwalą, ja sama jeszcze jak byłam w ciąży zaopatrzyłam się w jedną buteleczkę na, dzięki znajomej która akurat była w Niemczech i mi przywiozła. U nas na szczęście się nie przydały więc ja sprzedałam. Co do diety to pomóc nie mogę, bo nie mieliśmy takich problemów.

        Skomentuj


          Odp: allergia kolka pomocy

          U Nas pomagała suszarka tylko, że są tego minusy , bo mała tak się już przywyczaiła że teraz bez suszarki ani rusz:/ oduczyć nie idzie . O kropelkach niemieckich dobrze słyszałam. Moja dobra koleżanka własnie podawała je swoiemu maluszkowi i działały rewelacyjne z tym, że jej mąż tam raz na jakiś czas jechał i zwoził.

          Skomentuj


            Odp: Jak rozpoznać że to kolka?

            Jeśli bardzo płaczę to może być kolka. Ale płacz może być spowodowane też innymi rzeczami. Więc dla spokoju najlepiej udać się do lekarza, i przepisze lekarstwa.
            Potrzebuję tonery do drukarek tanio. Znajdę tam http://www.tonery.rdstudio.pl/toner-...str-p-282.html ?

            Skomentuj


              Odp: allergia kolka pomocy

              dzięki dziewczyny za pomoc, kolki trochę ustały a alergia nadal się utrzymuje powoli dojdę do tego na co

              Skomentuj


                Odp: allergia kolka pomocy

                znam te słynne kropelki z Niemczech - i mieliśmy też okazje je zakupić sobie, ale bardzo dobry pediatra stanowczo je nam odradzał bo ponoć mogą mieć wpływ na późniejszy rozwój dziecka - z jakiegoś konkretnego powodu sprzedaż w PL jest tego leku zakazana =/ żeby nie było każdy robi jak chce jeśli któraś z Was chce je podać dziecku to ja nie potępiam i nie neguje - ja tylko mówie co wiem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: allergia kolka pomocy

                  Ja nie wiem, ja nic nie podawałam, suszarka poszła.

                  Zobacz jeśli jeszcz np banany czy czasem nie one ? Ewentualnie, mleko orzechy, jajko , słodycze.

                  Skomentuj


                    Odp: alergia kolka pomocy

                    ja na kolki kiedyś stosowałam sab simplex z niemiec w czechach tez dostępny pomagał za to mała miała problem z załatwianiem

                    Skomentuj


                      Odp: alergia kolka pomocy

                      Drogie Mamy,

                      jeżeli Wasze maleństwa cierpią z powodu kolek, zapraszam do kontaktu testerki@canpolbabies.com

                      Niedługo do wybranych sklepów i aptek trafi nowa, specjalistyczna butelka antykolkowa. Zanim to nastąpi, zależy nam na poznaniu opinii dotyczących produktu, tak aby produkt był jak najlepiej dostosowany do potrzeb i oczekiwań mam oraz dzieci.

                      Udział w testach jest całkowicie bezpłatny.

                      Pozdrawiam serdecznie,
                      Daria Maczukin
                      Canpol babies

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: alergia kolka pomocy

                        Żadne z moich 3 dzieci nie miało kolek. Córki karmiłam piersią i żeby mleko było lekkostrawne piłam codziennie szklankę ziół koper włoski na zmianę z dziurawcem. Małego karmiłam z butelki więc zioła na nic by się nie zdały ale dużo razy kładłam go w ciągu dnia sobie brzuchem na brzuch, jak się wiercił w takiej pozycji to sobie masował brzuszek.

                        Skomentuj


                          Odp: kolka - nic nie pomaga :/

                          kolka to okropna sprawa, ale polecam tobie rozgrzanie brzuszka i masaże. mozesz rozgrzać ciepłą pieluszke, butelkę z ciepłą wodę, termofor, masaż z oliwką.

                          Skomentuj


                            Odp: czy to kolka???

                            wiesz dziecko jak ma kolkę to też się tak charakterystycznie rusza, wykręca, widać, że jest mu nieprzyjemnie poobserwuj malca i bedziesz wiedziała czy to kolka

                            Skomentuj


                              Odp: najlepszy sposób na kolkę niemowlęcą???

                              najlepszy sposób na kolkę to oczywiście masaże i rozgrzewanie, masować możesz dziecko na kolanie albo ręką robić kołą, rozgrzewać butelką

                              Skomentuj


                                Odp: dziecięca kolka

                                kolka to normalna rzecz, dziecko wtedy bardzo cierpi trzeba je po prostu po ludzku wspierać, masaże rozgrzewanie brzuszka przytulanie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X