Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

    no właśnie to mnie najbardziej dziwi, mówi się żeby nie podawać dzieciom cukru, dbać o zdrową dietę , a poleca się hippa - kolorowy cukier do picia - coś tu jest nie tak. Chyba farmaceuci i lekarze dostają sporo pieniędzy za polecanie tego

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

      Nie znam i nie stosowałam. Na szczęście nie mieliśmy problemu z kolkami. Moim zdaniem u nas sukces przyniosła moja dieta przez pierwsze dwa miesiące karmienia.

      Skomentuj


        Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

        nasza dieta pozwala uniknąć kolek i innych dolegliwości, mojej niestety i tak mimo to zdarzały się kolki, dlatego teraz wolę się zabezpieczyć i mieć w zapasie te herbatki z baby and mama med , żeby nie mieć przykrych niespodzianek

        Skomentuj


          Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

          u mnie hitem przez ostatnie dni jest herbatka Energia i Witalność z tej firmy, na kawę za bardzo nie mam chęci a jakoś się trzeba rozbudzić w tę pogodę

          Skomentuj


            Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

            a u mnie na tapecie ostatnio zioła Relaks i Przyjemność - wszystko przez tę pracę... - całe szczęście one rozluźniają wieczorem i mogę spać spokojnie po nich i nie denerwować się tym co będzie mnie czekać następnego dnia

            Skomentuj


              Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

              Napisane przez ewkowata Pokaż wiadomość
              u mnie hitem przez ostatnie dni jest herbatka Energia i Witalność z tej firmy, na kawę za bardzo nie mam chęci a jakoś się trzeba rozbudzić w tę pogodę
              ewkowata a mozesz mi powiedziec czy można ta herbatke pic w czasie karmienia persiom? czy to wykluczone? jesli mozesz mi dac znac to bede wdzieczna

              Skomentuj


                Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                ewkowata a mozesz mi powiedziec czy można ta herbatke pic w czasie karmienia persiom? czy to wykluczone? jesli mozesz mi dac znac to bede wdzieczna
                na stronie jest tylko o Energia i Witalność napisane : Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w 1 trymestrze ciąży, oraz osób z alergią bądź nietolerancją na którykolwiek ze składników mieszanki. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

                więc chyba podczas karmienia piersią można, zresztą można napisać maila dość szybko odpisują. daje ci jeszcze link to może coś więcej wyczytasz

                http://sklep.babyandmamamed.com/mies...ia-i-witalnosc

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                  Napisane przez ewkowata Pokaż wiadomość
                  na stronie jest tylko o Energia i Witalność napisane : Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w 1 trymestrze ciąży, oraz osób z alergią bądź nietolerancją na którykolwiek ze składników mieszanki. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

                  więc chyba podczas karmienia piersią można, zresztą można napisać maila dość szybko odpisują. daje ci jeszcze link to może coś więcej wyczytasz

                  http://sklep.babyandmamamed.com/mies...ia-i-witalnosc
                  dziekuje bardzo napisze sobie meila dla pewnosci - ale pewno mozna bo jak w ciazy jest zalecana ta pogoda straszna tak zabiera ze mnie energie ze sie musze wzmocnic jakos - jeszcze raz dziekuje za informacje

                  Skomentuj


                    Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                    oj to prawda pogoda jest strasznie nużąca, ciężko wytrzymać, mi się cały czas oczy zamykają.

                    ale generalnie jest tak, że jak coś w ciąży można brać, pić to już każdy to może, ale zawsze lepiej potwierdzić

                    Skomentuj


                      Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                      u mnie na szczęście pojawiło się dzisiaj słońce, gdyby nie ta niska temperatura to już bym na spacer poleciała

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                        Napisane przez ewkowata Pokaż wiadomość
                        u mnie na szczęście pojawiło się dzisiaj słońce, gdyby nie ta niska temperatura to już bym na spacer poleciała
                        to ja poprosze o przesłanie tego słoneczka do nas bo moja Zosie roznosi w domku ale tez zastanawiam sie czy jej nie ubrac ciepło i czy nie wyjść choć na chwilkę

                        Skomentuj


                          Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                          ale z drugiej strony dzisiaj taki ziąb - musisz jakoś ją zawinąć dobrze w kocyk, zeby dziecka nie przewiało -mnie mama kiedyś za lekko opatuliła ja w wózku zasnęłam i potem już miałam pierwsze w życiu zapalenie oskrzeli

                          Skomentuj


                            Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                            Napisane przez patrycjaa88 Pokaż wiadomość
                            ale z drugiej strony dzisiaj taki ziąb - musisz jakoś ją zawinąć dobrze w kocyk, zeby dziecka nie przewiało -mnie mama kiedyś za lekko opatuliła ja w wózku zasnęłam i potem już miałam pierwsze w życiu zapalenie oskrzeli
                            byłysmy chwilke na polku tak pare minutek by złapała coś swiezego powierza i dziecko poszło spac na drzemke sobie - ubrałam ją ciepło - choś nie była szczęśliwa z taką ilościa ubran na sobie

                            Skomentuj


                              Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                              u mnie to nie jest aż tak zimno ale dla mnie to już za zimno, wolę lato już się go nie mogę doczekać jakoś mam lenie dzisiaj , dopiero teraz odpaliłam komputer tak tylko zobaczyć co się dzieje i spadam zpowrotem bo muszę po małą iść do przedszkola

                              Skomentuj


                                Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                                solga to sie ubierz ciepło bo rzeczywiscie wietrzyk taki zimowy bym powiedziala - ja tez czekam na lato brrr nie cierpie zimy jak rano przed 6 szłam do sklepu po świeze bułeczki dla mężą to było mi tak zimo i wróciłam sie po cieplejszą kurtke jak tylko wystawiłam nos za drzwi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X