Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    nagroda dla córci

    Najlepszą nagrodą dla mojej córci jest czas jaki po całym dniu może spędzić z tatą Niestety mąż bardzo dużo pracuje,ale wieczory stara się córce wynagrodzić. Wtedy nawet żadna zabawka nie jest w stanie zająć jej uwagi!Liczy się tylko tatuś!
    aniawlkp86

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Najlepszą Nagrodą Dla Mojego Damianka I Bartoszka Jest... Buziak... I/lub Jakaś Słodkość, Np Lizaczek Czy Cukierek. Jeśli Zrobią Coś Wartego Dużej Pochwały Dostają I Buziaka I Lizaczka, A Jeśli Coś Mniej To Tylko Buziaka Lub Tylko Lizaczka.

      Skomentuj


        #18
        Ostatnio najlepszą nagroda jest wyjazd do Babci. Babcia mieszka na wsi, a Kinga cały dzień może biegać po podwórku, bawić się z pieskami, jeździć na rowerku i kopać piasek w piaskownicy. Pełna swoboda i cały dzień na świeżym powietrzu. A latem do tego dochodzi kąpiel w baseniku.
        A tak na co dzień potrafi ucieszyć się z małych rzeczy: wspólna zabawa, czytanie bajeczki,buziak, przytulanko...- tak nie wiele potrzeba aby dziecku sprawić radość.

        Skomentuj


          #19
          Najlepsza nagroda dla naszych dzieci to czas im poświęcony, wspólna zabawa, gry,wygłupy i przytulanki.Drogie zabawki tak naprawdę nie są potrzebne, wystarczy dobry pomysł i można zrobić coś z niczego np.z pudełek i taśmy- robota, z gazet papierowe - czapki, łódki i jesteśmy piratami..........

          Skomentuj


            #20
            Zwariowany wieczór?

            Im bliżej weekendu, tym moje dwa smyki starają się być grzeczniejsze. Dlaczego? Może zasłużą na "zwariowany piątkowy wieczór" - kiedy to zmieniamy codziennie rygorystycznie przestrzegany rytm rytuałów wieczornych. Wtedy moi malcy mogą o wieeele dłużej posiedzieć w wannie, zdecydowanie później idą spać , oglądają na dobranoc bajki na DVD ... a czasami nawet uda im się zasnąć w sypialni rodziców. Hmm, na co dzień takie przyjemności są nie do pomyślenia, ale w wyczekiwany i wyjątkowy "wieczór" - dlaczego nie?

            Skomentuj


              #21
              Przytul mnie mamo..

              Lenka jest pogodnym 3 - miesięczniakiem. Niestety całkiem niedawno rozpoczęłysmy terapię Vojty i jest przy tym dużo płaczu. Lenka codziennie musi pokonac wiele przeszkód i zdobyc się na ogromny wysiłek. Jestem z niej bardzo dumna. Po cwiczeniach musi dostac nagrode - jej oczy mówią wtedy " Przytul mnie mamo"...to jest najmilsza nagroda.

              Skomentuj


                #22
                Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?

                Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?
                Moja Natalka bardzo lubi naklejki. W nagrodę na dobre zachowanie czy ładne zjedzenie obiadu stosuję system nagród w którym przyklejam Jej na bluzeczkę naklejki. Na drugim miejscu po naklejkach są słodycze ja jednak preferuję naklejki - to zdrowsze
                Last edited by brzozak; 27-04-2009, 10:29. Powód: literówki

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Gdy dziecko jest malutkie trudno określić co jest dla niego najlepszą nagrodą, z czego najbardziej sie ucieszy.
                  Marysia ma 11 m-cy, nie zawsze mogę się z nią bawić, ponieważ są też inne obowiązki, wtedy ona przychodzi da buziaka, uśmiechnie się i wtedy zaczynamy się bawić. myślę że wspólna zabawa z rodzicami jest dla mojej córeczki najlepszą nagrodą wtedy na prawde się cieszy




                  Skomentuj


                    #24
                    Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka? Z czego się najbardziej ucieszy?

                    Każde dziecko lubi być nagradzane za swoje małe sukcesy. Jest to bardzo motywujące i wywołuje na twarzy dziecka radość. Ja nie mam określonego sposobu nagradzania dziecka, zazwyczaj jest to pomysł z ostatniej chwili. Jednak najbardziej fascynujące dla moich dzieci jest pomaganie mi w kuchni. Jeśli tylko mam czas, a moje córeczki były grzeczne idziemy do kuchni i zagniatamy ciasto na kruche ciasteczka. Najlepsza zabawa jest w wycinaniu, a potem w dekorowaniu ciasteczek, no i potem oczywiście zjedzenie swojego wypieku.
                    Z nagradzaniem kojarzy mi się również zabawna sytuacja.
                    Kiedyś idę z córeczką,a ona opowiada mi, że ładnie zje obiadek i będzie grzeczna i w końcu pyta czy będzie za to nagroda.
                    Więc, ja pytam: "A jaką chcesz nagrodę?"
                    I padła odpowiedź: "Wąsy i brodę"

                    Skomentuj


                      #25
                      Kacperek

                      Mój synek jak się złości to najlepszą nagrodą i pociechą dla niego jest grająca zabawka a najlepiej jak gra i sie świeci
                      http://kacperekt.synek.pl

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Najlepszą nagrodą dla mojej córci jest wyjazd na wieś. Może tam zobaczyć wiejskie zwierzątka i wybiegać się do woli. Niestety nie mamy babci na wsi, a szkoda bo takie chwile są bezcenne...

                        Skomentuj


                          #27
                          dla mojej dwulatki hasło- pojedziemy do dzieci? wywołuje podskoki i w mig ubrane butki! staram się co najmniej 2 dni w tygodniu zabierac ją do centrum zabaw lub zoo gdzie wybiega się i pobawi z dziećmi. Mamy też taki specjalny rodzinny uścisk- gdy Mała przytula się z nami czasem musimy dłuuuugo postać w tej pozycji- bardzo to lubi
                          ARCYDZIEŁEM BOGA JEST SERCE MATKI

                          Skomentuj


                            #28
                            Wyznaję zasadę, że lepiej nagradzać dziecko za dobre zachowanie aniżeli karać za złe. Mój synek - 20-miesięczny Piotruś jest bardzo żywym dzieckiem i nietrudno u niego o jakąś mała katastrofę. Muszę mieć stale na niego oko i kontrolowac na każdym kroku jego szalone pomysły. Nagrodami za dobre sprawowanie mogą być:
                            - wyjście na spacer i zabawa w piaskownicy,
                            - drobna niespodzianka którą przynosze mu ze sklepu (banan, drożdżówka),
                            - nowa ksiązka lub zabawka,
                            - pochwała słowna lub pieszczota
                            - uśmiech, pocałunek, miłe słowa
                            Nagradzam moje dziecko propocjonalnie do włożonego przez nie wysiłku i tylko wtedy gdy na to zasłuży.
                            Gdy nagradzamy swoje dzieci czują się one docenione i dowartościowane. Wprowadzając system nagród do naszego życia dostrzegamy i nagradzamy równeiż nowe umiejętności dziecka, a nie tylko grzeczne zachowanie. Nie obawiajmy się tego robić, ale jak we wszystkim, również i tu należy zachować umiar.
                            Pozdrawiam

                            Skomentuj


                              #29
                              Najlepszą nagrodą dla Zuzi jest wspólna zabawa naszej całej trójki! Jednak oprócz tego uwielbia otrzymywać różne książeczki z bajkami - dzięki którym wiele się uczy!!

                              Skomentuj


                                #30
                                Dla Krzysia najwspanialszym prezentem byłaby bliskość taty, żeby był blisko nas, żeby już nie musiał wyjeżdżać
                                robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
                                http://beztroskiswiat.otwarte24.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X