Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyniki konkursu rymowankowego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wyniki konkursu rymowankowego

    Laureaci konkursu:
    1. alipuchna (post #14)
    2. Kira13x (post #23)
    3. ma~ (post #93)
    4. smyks (post #55)
    5. Milena22x (post #90)

    UWAGA! Z uwagi na podejrzenie naruszenia regulaminu konkursowego pkt. 3.5. "Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane." jedna z laureatek konkursu (smyks) została niesłusznie oskarżona o plagiat i zdyskwalifikowana. Dzięki determinacji w/w użytkowniczki sytuacja została wyjaśniona. W związku z powyższym Redakcja informuje, że użytkowniczka smyks zostaje "przywrócona" na listę laureatów i zyskuje prawo do otrzymania nagrody. Biorąc pod uwagę ograniczoną ilość nagród, jaką dysponujemy, laureatka (Milena22x) wybrana w wyniku dyskwalifikacji użytkowniczki smyks otrzymuje od Redakcji nagrodę pocieszenia.


    Zwycięzcy otrzymują atrakcyjne zestawy nagród od Mini Mini:
    • zestaw małego ogrodnika (roślinka do samodzielnej hodowli)
    • 2 x CD "Urodziny przedszkolaka" (piosenki + bajki)
    • książeczka z zadaniami i naklejkami "Świnka Peppa"

    Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.
    Redakcja
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

    Gratuluję!

    Szkoda tylko,że Redakcja znowu nie zauważyła iż jedna z użytkowniczek złamała 3.5 punkt Regulaminu.Bowiem jeden z wytypowanych wierszy widnieje już na stronie konkursowej innego portalu http://www.rodzinny-krakow.pl/dla_dz...nki_Peppy.aspx.
    Last edited by ewelka21; 08-02-2011, 01:04.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

      Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
      Gratuluję!

      Szkoda tylko,że Redakcja znowu nie zauważyła iż jedna z użytkowniczek złamała 3.5 punkt Regulaminu.Bowiem jeden z wytypowanych wierszy widnieje już na stronie konkursowej innego portalu http://www.rodzinny-krakow.pl/dla_dz...nki_Peppy.aspx.
      mało tego, że widnieje na innym portalu,
      to dziecko z wierszyka na stronie http://www.rodzinny-krakow.pl/dla_dz...nki_Peppy.aspx
      ma na imię Malwinka, nie Hania jak podane jest w wygranym poście...
      bo końcówka wierszyka na tamtej stronie brzmi:
      "Z braciszkiem Georgem w kałużach bryka
      razem z Malwinką koziołki fika."
      i niektóre wyrazy pozmieniane, ogóle to skopiowany, ten sam wiersz...
      Laureatka smyks zmieniła dwa ostatnie wersy... wysiliła się...
      na moje to plagiat, mam nadzieje, że redakcja to sprawdzi...
      Konkursy polegają głównie na dobrej zabawie,
      a jaka to zabawa poprzez kopiuj- wklej? zwykłe oszustwo....

      Pozostałym gratuluje
      Last edited by Milena22x; 08-02-2011, 18:26.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

        Moim zdaniem takie osoby powinny od razu dostawać zakaz udziału w następnych konkursach.W innym wypadku nadal będą czuły się bezkarne.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

          Macie racje dziewczyny. W jednym konkursie ( jedna dziewczyna słusznie zauważyła) forumowiczka przepis dała kopiuj - wklej z strony internetowej i nawet zdjęcie dodała to samo.. a nagrodę i tak dostała!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

            Kathiee wiem o kim piszesz(konkurs na polki.pl)...Dziwie się,że Redakcja nie zrobiła nic aby ją w jakiś sposób ukarać.Pamiętasz bowiem,że TA uzytkowniczka posuneła się do plagiatu już nie pierwszy raz.Ale najwidzoczniej uczciwość nie opłaca...Tak samo jest i tutaj.Niektóre użytkowniczki przykładają ogromną wage do swych wypowiedzi, piszą po kilka wypowiedzi konkursowych,tarcąc na to mnóstwo czasu u energii...Ale nagrody dostają osoby, które skopiują tekst z innej strony...Szczerze mówiąc,trudno mi to zrozumieć

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

              Czsami "ma się wenę" i od razu coś się pisze a czasami trzeba wiele czasu, by coś wymyślić. Zauważyłam też, że wiele osób kopiuje wcześniejsze wypowiedzi w takim sensie, że pisze podobnie. Np. ostatni konkurs na polki.pl "Jak zostać królem". Napisałam o Polsce, w podpunktach, najważniejsze wyrazy pogrubiłam i zaraz pod moją odpowedzią pojawiła się odpowiedź łudząco podobna do mojej, też o Polsce, też w podpunktach i też pogrubione najważniejsze wyrazy - to denerwuje i zniesmacza, ale niektórzy po prostu w konkurach stosują zasadę: Po bykach do celu, nie ważne jak ważne by wygrać. Kopiowanie, przekształcanie, czy (na ja.w.polki.pl) zadawanie pytań na akord naprawdę odpycha ludzi, interesujący uciekają..

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

                Witamy,
                Dziękujemy za informację o plagiacie.
                Zgodnie z poniższymi punktami regulaminu konkursowego, jedna z laureatek musi zostać zdyskwalifikowana:
                3.5. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
                3.7. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.

                Oto nowa lista laureatów konkursu:
                1. alipuchna (post #14)
                2. Kira13x (post #23)
                3. ma~ (post #93)
                4. Milena22x (post #90)


                Na przyszłość, żeby uniknąć podobnych nieprzyjemnych sytuacji, prosimy wszystkie "nowe" użytkowniczki o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursowym.
                pozdrawiamy,
                Redakcja MamoToJa.pl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

                  I to jest sprawiedliwość

                  Milena - gratuluję

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

                    Napisane przez kathiee Pokaż wiadomość
                    I to jest sprawiedliwość

                    Milena - gratuluję
                    Jestem zszokowana, przemiła niespodzianka Córcia strasznie się cieszy!
                    dziękuję bardzo za wyróżnienie a przede wszystkim bardzo fajnie, że sprawa z plagiatem została wyjaśniona i to tak szybko

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

                      Milenko Gratuluję serdecznie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

                        Witam,
                        jako osoba niesłusznie oskarżona o plagiat tej rymowanki:

                        Różowy brzuszek, różowe nóżki,
                        ryjek troszeczkę podobny do kluski,
                        z tyłu ogonek kręty jak loczek,
                        puszysty prawy i lewy boczek.

                        To najróżowsza ze wszystkich świnek,
                        świetna kumpela małych dziewczynek.
                        Ma dwa poliki piękne, rumiane,
                        uszka i ząkbki - wszystko zadbane!

                        Peppa po prostu, Peppa chrum chrum
                        ma wielbicielek niemały tłum!
                        Jeśli masz w głowie różowe myśli,
                        z pewnościa ci się świanka ta przyśni

                        i zdyskwalifikowana laureatka rymowankowego konkursu, po przeprowadzeniu we własnym zakresie postępowania wyjaśniającego, przy wsparciu administratorów portalu rodzinny-kraków, posiadam dowód, że oskarżenie mnie o plagiat było bezzasadne i niesłuszne. Proszę o zapoznanie się z informacją organizatora konkursu "Przygody Świnki Peppy", zamieszczoną pod adresem
                        http://www.rodzinny-krakow.pl/dla_dz...nki_Peppy.aspx

                        Proszę zwrócić szczególną uwagę na przyczynę nieprzyznania I nagrody w konkursie "Przygody Świnki Peppy".

                        Choroba moich dzieci i przeszło dwutygodniowy pobyt z nimi w szpitalu uniemożliwiły mi błyskawiczną reakcję na pomówienia o plagiacie. Ale sezon na wirusy minął, a sezon na prawdę na szczęście trwa
                        pozdrawiam
                        smyks

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

                          i jak widać trzeba dokładnie sprawdzać kto kogo plagiatuje

                          smyks mam nadzieję że Redakcja jakoś to wyjaśni (a swoją drogą mogła to sama dokładniej sprawdzić)
                          pozddrawiam


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

                            jeszcze tak to analizuję i jest jakoś dziwnie
                            bo konkurs na MC został ogłoszony 12 stycznia wypowiedz smyks była z 17 a na stronie którą podała smyks wyniki konkursu były 10 stycznia więc coś tu jednak smyks nie gra


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wyniki konkursu rymowankowego

                              Konkurs "Przygody Świnki Peppy" był ogłoszony 10 stycznia 2011 roku, a trwał do 31 stycznia 2011 roku (poniżej link do jednej ze stron ogłaszających takie konkursy:
                              http://www.e-konkursy.info/articles-2-75533.html
                              Wyniki konkursu na portalu www.rodzinny-krakow.pl zostały zamieszczone na tej samej stronie, na której był on ogłoszony (stąd data 10 stycznia 2011 roku)
                              Wydaje się, że zamieszczone na portalu www.rodzinny-krakow.pl oświadczenie nie pozostawia wątpliwości, że mój tekst został opublikowany jako pierwszy
                              pozdrawiam
                              smyks

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X