Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Chłopiec czy dziewczynka" + wyniki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gratuluje wygranym !
    I teraz mam problem. Wygralam nagrode ale na konto Tosienka nie potrafie sie zalogowac po tej calej migracji i teraz nie wiem czy nie bedzie problemow z przeslaniem nagrody Zreszta po nickach widze ze nie tylko ja mam ten problem.
    Last edited by antalis; 15-06-2009, 17:11.

    Skomentuj

    •    
         

      Dziekuje! i gratuluje wygranym a adres juz poszedl

      Skomentuj


        Gratuluje serdecznie wygranym pozostaje mi jedynie wierzyć że wszystkim osobom ktore wygrały nagrody będa dobrze służyły zgadzam się jednak z postem zapatrzonej,że część nagród ludzie sprzedaja na portalach aukcyjnych stąd wniosek,że im sa one niepotrzebne.Niestety mimo brdzo szczerych chęci nie udało mi się wygrać choć mam małe dziecko i ten zestawik byłby dla mnie naprawdę przydatny jak i mojego maluszka,więc również apeluję Szanowna Redakcjo o baczniejszą weryfikację uczestników

        Skomentuj


          Jestem BARDZO BARDZO SZCZEŚLIWA!!!!!!
          Miło jest dowiedzieć się, że "nasza historia" dla kogoś jeszcze jest wzruszająca i interesująca.
          A że karmię piersią, nagroda na pewno się przyda!!!

          Oczywiście wielkie gratulacje pozostałym Mamusiom
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            DOROTA_CZARNA zapatrzona wybaczcie ale Wasze posty mnie rozsmieszyly. I co moze jeszcze trzeba przyjechac do redakcji brzuch pokazac albo dziecko ? Bo przeciez wyniki mozna sfałszowac - no paranoja jakas.
            W regulaminie nie pisalo TYLKO DLA MAM MALUSZKOW KARMIONYCH PIERSIA czy cos w tym stylu. Ja mam synka prawie 2 letniego - zestawik zostawik dla planowanego rodzenstwa a jak nam sie nie uda to komus sprezentuje.
            To nie sprawa ani Twoja ani redakcji kto co robi z nagroda - zwyciezcy zostali wylonieni fair i na tym to polega .My gramy - redakcja nagradza i wsio. Wygrywaly najlepsze wypowiedzi a nie osoby najbardziej zestawu potrzebujace. Ludzie bawmy sie a nie zazdroscmy. Czerpmy radosc z brania udzialu a nie tylko z wygranej.

            Pomyslcie jeszcze ze ktos cos moze sprzedac by miec pieniadze na inna rzecz przydatna dzieciatku ? Bo nie kazdy ma kasy na wszystko.
            Last edited by antalis; 15-06-2009, 22:41.

            Skomentuj


              Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
              DOROTA_CZARNA zapatrzona wybaczcie ale Wasze posty mnie rozsmieszyly. I co moze jeszcze trzeba przyjechac do redakcji brzuch pokazac albo dziecko ? Bo przeciez wyniki mozna sfałszowac - no paranoja jakas.
              W regulaminie nie pisalo TYLKO DLA MAM MALUSZKOW KARMIONYCH PIERSIA czy cos w tym stylu. Ja mam synka prawie 2 letniego - zestawik zostawik dla planowanego rodzenstwa a jak nam sie nie uda to komus sprezentuje.
              To nie sprawa ani Twoja ani redakcji kto co robi z nagroda - zwyciezcy zostali wylonieni fair i na tym to polega .My gramy - redakcja nagradza i wsio. Wygrywaly najlepsze wypowiedzi a nie osoby najbardziej zestawu potrzebujace. Ludzie bawmy sie a nie zazdroscmy. Czerpmy radosc z brania udzialu a nie tylko z wygranej.

              Pomyslcie jeszcze ze ktos cos moze sprzedac by miec pieniadze na inna rzecz przydatna dzieciatku ? Bo nie kazdy ma kasy na wszystko.
              Zgadzam się z Tobą antalis. Ja czekam na dzieciaczki u mojego brata i myślę że taki zestawik może być super prezentem.
              P.S. Dziękuję za wyróżnienie.

              Skomentuj


                Z pewnoscia bedzie super prezentem i odciazy troszke mloda mame.
                Ja do dzis uzywam aventowskich akcesorii i przy kolejnym dzidziusiu ktory juz w planach tez bym kupila te rzeczy, zwlaszcza laktator bo sie u mnie sprawdzil na tyle ile mogl.
                Powiem tak ... trzeba umiec przegrywac.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                  Z pewnoscia bedzie super prezentem i odciazy troszke mloda mame.
                  Ja do dzis uzywam aventowskich akcesorii i przy kolejnym dzidziusiu ktory juz w planach tez bym kupila te rzeczy, zwlaszcza laktator bo sie u mnie sprawdzil na tyle ile mogl.
                  Powiem tak ... trzeba umiec przegrywac.
                  Mój laktator aventa był tak intensywnie używany, że w końcu pękła mi ta główna część i musiałam go wyrzucić, a szkoda bo myślałam że może się komuś jeszcze przyda. A tu proszę będzie nowy i można dać w prezencie.

                  Skomentuj


                    Gratuluję wygranej
                    A swoją drogą od przybytku głowa nie boli
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Zgadzam się, z poprzedniczkami. Nagdody wygrały te dziewczyny których odpowiedzi były najlepsze.
                      Gratulacje.
                      Ja miałam maleńsą nadzieję, że znajdę sie w gronie zwycięzców... trudno nie udało się.
                      Czekaja mnie zakupy Laktatora i wkładek laktacyjnych. No chyba, ze któraś z Was chciałaby odsprzedać.
                      Jak cos to piszcie na priv.
                      Jeszcze raz gratuluję.
                      Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
                      http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
                      Dziękuję

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez zapatrzona Pokaż wiadomość
                        Redakcji proponuje, by w kolejnych konkursach weryfikowała czy dana Użytkowniczka oczekuje potomka lub ma malutkie dziecko – zwyciężczynie powinny przedstawić do wglądu Redakcji zdjęcie USG, zaświadczenie lekarskie lub akt urodzenia. Duża ilość nagród zostaje sprzedawana na portalach aukcyjnych, czyli wygrywają je osoby, którym są one zbyteczne.
                        Usgczy Ty nie przesadzasz przypadkiem?
                        Nigdzie nie jest napisane kto może a kto nie brak udział w tym konkursie prawda?Nawet jeżeli forumowiczka ma jedno dziecko to może mieć drugie i to jej własny interes co z nią zrobi.
                        Jest wyraźnie napisane
                        Philips Avent przygotował ten konkurs dla wszystkich mam, specjalnie z okazji ich święta!
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Matko, o mało z krzesła nie spadłam jak o tym usg przeczytałam
                          Większej głupoty już dawno nie słyszałam.

                          W konkursach Debiuty z Aventem, też większość nagród to laktatory, butelki itp.
                          i co? Biorą w nich udział wszystkie mamy, ja również mimo, że moja córcia
                          ma juz 17 miesięcy. Ale planuję jednak drugie dziecko, poza tym zawsze mogę
                          wykorzystać nagrodę jako prezent. To chyba już nikogo nie powinno
                          interesować co zrobię z wygraną. Nawet jeśli ktoś ją sprzeda, żeby kupić
                          coś co bardziej akurat jest dziecku potrzebne.


                          Skomentuj


                            Troszkę śmiesznie się zrobiło
                            Nagroda była bardzo atrakcyjna w związku z czym było mnóstwo zgłoszeń.. I dlatego też rozczarowanych uczestniczek też jest sporo. Faktycznie - trzeba umieć przegrywać a do konkursów nie podchodzić jak do walki na śmierć i życie. Ja też czekałam z zapartym tchem na finał bo miałam nadzieję, że ominie mnie wydatek związany z zakupem laktatora. Nie udało się - trudno. Gratuluję tym, których prace zostały nagrodzone

                            Skomentuj


                              Widzę, że finał budzi emocje.
                              Ja też brałam udział w konkursie i może czuję odrobinę żalu,że moja historia nie została nagrodzona (bo dla każdej z nas nasze doświadczenia stanowią paletę barw i uczuć, które zawsze będę powodować dreszcz emocji).Ale jak pisze poprzedniczka - to tylko zabawa i trzeba umieć przegrywać. Zasady były jasne!
                              I ja też przyłączam się do gratulacji dla osób, które zostały nagrodzone!
                              Niektóre historie czytałam i są naprawdę wzruszające i ujęte w niepowtarzalny sposób słowami...!
                              pozdrawiam Kasia

                              Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                              Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                              Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                              poematem niezliczonych słów
                              mą radością, miłości promieniem,
                              dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                              Skomentuj


                                Kochane, jeszcze niejeden konkurs bedzie i bedzie szansa wygrac ja sama w szoku jestem ze redakcja docenila moja prace a zestaw mi sie przyda, bo rodze niebawem pozdrowienia!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X