Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs z Zieloną Sową

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs z Zieloną Sową

    Zadanie konkursowe
    Krok 1: Zadaj dziecku pytanie: "Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to..." (wersja dla dziewczynek) lub "Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem, to..." (wersja dla chłopców).
    Krok 2: Na forum w wątku konkursowym zapisz odpowiedź dziecka.

    Nagrody
    Do zdobycia jedna z 10 książeczek wyd. Zielona Sowa. Nagrody będą przyznawane losowo spośród następujących pozycji:
    - 4 książeczki z serii "Klub Tiary"
    - 3 książeczki z serii "Kapitan Fox"
    - 3 książeczki z serii "Pirat Patch"


    Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

    Zasady konkursu:
    1. Konkurs z Zieloną Sową zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl.
    2. Zostanie wybranych 10 najlepszych wypowiedzi, których autorzy otrzymają książeczki z wyd. Zielona Sowa.
    3. Wypowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i mamacafe.pl.
    4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
    5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 5 czerwca do 19 czerwca 2009 roku.
    6. Jury podejmie decyzję 25 czerwca 2009 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
    7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
    8. Zgłoszenia muszą być unikatowymi, oryginalnymi treściami, pochodzącymi od uczestnika konkursu, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Treści, które nie spełniają tych wymogów, w szczególności te, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane przez Organizatora. Prawo Organizatora do dyskwalifikacji nie wygasa po rozwiązaniu konkursu.
    9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
    10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową, na adres: redakcja@babyonline.pl, do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
    11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


    Sponsor nagród:
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to...byłabym bardzo szczęśliwa,mieszkałabym w palacu i ksiąze byłby moim mężem.Bysmy byli szczęsliwa parą na zakończenie tego wątku i byśmy mieli ogród różany ;p
    Last edited by Iskierka25; 05-06-2009, 17:01.

    Skomentuj


      #3
      Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to... miałabym najpiękniejszą złotą sukienkę i koronę, i poszłabym na bal zamiast do przedszkola bo książę chciałby ze mną tańczyć i nie miałabym czasu

      Skomentuj


        #4
        Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to..

        Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to.. bym ubrała taka sukienkę jak mama miała do ślubu i dużo korali i długie kolczyki z brylantami i bym tak poszła na bal

        Skomentuj


          #5
          Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem, to...

          Synek powiedział Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem, to bym zobaczył morze i zbierał bym muszelki bo piraci nad morzem mieszkają prawda

          Skomentuj


            #6
            przecież...

            Maksio 4 i pół roku...

            - Gdybyś choć na jeden dzień stał się piratem, to...

            - Mamaś, przecież ja wczoraj byłem piratem! I jak jutro przyjdzie do mnie Alicja to znów będe piratem...

            hmmm...mama zbita z tropu nie poddaje się...

            - ale synku, co byś zrobił jakbys byl piratem?

            - przecież mówiłem, że byłem piratem - ty w ogóle mnie nie słuchasz....

            Skomentuj


              #7
              księżniczka

              Gdybym przez jeden dzień była księżniczką to ...NIEMUSIAŁABYM SIĘ CZESAĆ...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                "Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to..." mamuś nie musiałabym się codziennie kąpać, bo przecież wiesz jak ja tego nie lubię i jeszcze mamuś chodziłabym po domu w mojej księżniczkowej sukni i jadłabym saaame ciastka- odpowiedź mojej siostrzenicy 2,5 lat
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj


                  #9
                  Powyższe pytanie zadałam mojej 5-cio letniej siostrzenicy.Muszę powiedzieć,że bardzo zaskoczyła mnie jej wypowiedź.Przeczytajcie co usłyszałam:
                  Gdybym choć jeden dzień była księżniczką ,to...kazałabym królowi(mojemu tatusiowi) by sprawił ,aby nikt z naszego królestwa nie był nigdy głodny a wszystkie dzieci były szczęśliwe...

                  Skomentuj


                    #10
                    5 letnia Oliwia

                    Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to... spała bym na ziarenku ..
                    Dlaczego? -zapytałam Oliwię zdziwiona.
                    Bo ja lubię buziaczki - odparła Mała


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Od księżniczki po...wampirka

                      Julka, lat 4 i pół
                      Mama, lat 27 i pół

                      Julka: Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to...miałabym krzesło.
                      Mama: Córciu, krzesło ?
                      J: Oj, mamo, no tron. I jeszcze spotkałabym smoka, konia, księcia, byka i dzika.
                      M: Rozumiem, że smoka, konia i księcia, ale...byka i dzika ? Jak to ?
                      J (z szerokim uśmiechem na twarzy): Albo nie ! Nie będę księżniczką, będę wampirem. I przestraszę smoka, konia, księcia, byka i dzika.

                      W tym momencie nastąpił koniec tej bajkowej rozmowy - zza chmur wyjrzało słońce i Julka pobiegła na ogródek do dziadka

                      Skomentuj


                        #12
                        "Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to..."
                        Martynka lat 3 i pół:
                        ... ale ja jestem przecież księżniczką, bo mam różową koronę... I jutro też będę księżniczką, bo tak powiedział tatuś - dla niego wczoraj będę księżniczką...

                        Skomentuj


                          #13
                          Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem, to...

                          kupiłbym sobie duży statek taki z wielką czarną flagą...
                          A dlaczego z taką kochanie?
                          Przecież mam być piratem, a nie marynarzem!

                          Skomentuj


                            #14
                            piraci i morskie dolegliwosci

                            Mama: Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem, to...
                            Filip: Ale ja nie chce być piratem, wole być rycerzem...
                            Mama: Ale jakbyś miał jeden dzień być piratem...
                            Filip: To...bym się źle czuł...
                            Mama: a dlaczego?
                            Filip: Przecież wiesz że mam chorobę morską....
                            Mama: upsss

                            Skomentuj


                              #15
                              skrzynia skarbów

                              Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem, to...

                              ... to bym płynął statkiem po morzu cały dzień, a pod koniec dnia bym znalazł wielką skrzynię ze skarbem, który kiedyś ukrył czarodziej. W tej skrzyni by były wszystkie bajki świata. Bym je czytał i oglądał. Ale bym był wtedy bogaty... - rozmarzył się synek

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X