Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs z Zieloną Sową

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem, to...

    popłynołbym na bezludna wyspe i znalazł skarb w skrzyni a potem ten skarb zamienie na woz strazacki

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      "Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to..."

      - Malwinko, gdybyś przez jeden dzień była księżniczką, to co byś robiła?
      -Juchu!
      - Cały dzień zjeżdżałabyś ze zjeżdżalni?
      -Kak! (Moja córka nie wiem czemu zamiast TAK mówi KAK)
      - Może coś jeszcze?
      - Juchu! Juchu! Minka Juchu! (Malwinka na siebie mówi Minka)
      - I tak cały dzień?
      - Cały, cały. Juchu!
      I tyle w kwestii Księżniczki. Pozdrawiam serdecznie.

      Skomentuj


        #48
        "Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to..."

        byłabym noszona przez mojego ukochanego tatusia cały dzień na rękach, wszyscy by mnie słuchali i spełniali moje marzenia ))

        Skomentuj


          #49
          Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem, to...... pływał bym na wielkim pirackim statku na którym byłbym kapitanem i szukał skarbu A gdyby statek zatonął to zbudował bym nowy z moją siostrzyczką Kasią i dalej bym szukał skarbu i walczył bym w bitwach morskich.

          Skomentuj


            #50
            Gdybym była księżniczką... Martynka, lat 3,5:

            To szybko bym ubrała spódniczkę na tańce, została samolotową stułardesą ( pisownia oryginalna, ze słuchu ) i huśtała się do nieba na huśtawce!!!


            Z czego wnioskuję, że w dzisiejszych czasach stewardessy mają lepsze notowania, niż księżniczki...

            Skomentuj


              #51
              "Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to...

              Moja 3-letnia Martynka błyskawicznie odpowiedziała,że "ja będę ksieznicką,a Kamil będzie klólem".(Jej starszy o rok braciszek i towarzysz wszystkich zabaw i psot) Dodała jeszcze,że"będę robiła czary i wyczaruję taką duzą gólę"
              Hmm...Pewnie na tej górze będzie stał zamek mojej małej księżniczki...

              Skomentuj


                #52
                Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to...

                zaczarowałabym niegrzeczne dzieci tak aby nie robiły minów ( min ) i nie pokazywały języka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to..

                  ... wolałabym być piratem.
                  - Ale co jeżeli byłabyś księżniczką?
                  - Cały dzień bawiłabym się w piratów

                  Skomentuj


                    #54
                    Gdybym choć na jeden dzień był piratem...

                    ...to miałbym swój statek z czarną flagą i popłynąłbym w morze. Potem złowiłbym dużego halibuta i zjadł na obiad a z jego ości zrobiłbym naszyjnik dla mamy, albo jeszcze lepiej koronę... I miałbym tresowaną fokę, z którą mógłbym się bawić aż do nocy...

                    Tak odpowiedział mój synek podczas wakacji na Helu
                    Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      #55
                      ..............to porwałbym Wiktorię- najładniejszą dziewczynę z przedszkola, dałbym jej całusa i sie z nią ożenił.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Gdybyś choć na jeden dzień stał się piratem, to...kupiłbym sobie wędkę i łowił rybki-odpowiada Marcel
                        -Bo przecież wiesz mamo, tatuś mówi,że jętkowanie go wycisza.Ja też nabiorę siły -zjem banana -wyruszę po zaginioną skarbnicę-wezmę ze soba czarodziejski miecz, zeby rekiny odganiać... a jak znajdę skrzyneczkę ,a tam będą same dolary-to dam dziadziusiowi a on kupi sobie wypasione autko!!!albo lepiej być piratem bo oni się ne myją...a ja nie lubię się myć...kąpać lubię, ale myć nie lubię -zapamietasz?

                        Skomentuj


                          #57
                          to..... zanim by się przebrała przed lusterkiem ze 3 godziny by stała, a po malowaniu i ubieraniu na bal udała i do rana tańcowała

                          Skomentuj


                            #58
                            Gdybym choć jeden dzień był piratem...

                            mógłbym w końcu nosić chustkę w trupie czachy, kolczyk w uchu, pić rum i strzelać z armaty

                            Mikołaj, lat 6,5

                            Ładne ziółko rośnie z mojego synka

                            Skomentuj


                              #59
                              "Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem, to...poszlibyśmy do sklepu zoologicznego po gadającą papugę,bo pirat musi mieć papugę,a potem mamo kupiłabyś mi lunetę żeby mógł przez nią skarbów szukać"-tak powiedział mój 4 letni synek

                              Skomentuj


                                #60
                                Pytam swojego 4-letniego synka Stasia co by robił...
                                Gdybym choć jeden dzień był piratem....
                                A synek tak mi odpowiada:
                                -Mamo,ja nie mogę być piratem bo nie mogę prowadzić samochodu
                                Ja pytam dalej i tłumaczę mu,że chodzi mi o pirata który pływa po morzach...
                                Staś odpowiada:
                                -aaaaaaaa,to fajnie by było bo ktoś napisałby o mnie książkę dla dzieci




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X