Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs z Zieloną Sową

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem...

    nie wymiotowałbym w czasie rejsu jak w wakacje - bo piraci są przyzwyczajeni do bujania

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem,to...

      ...to bez żadnych zahamowań pościągałbym sobie masę filmów z internetu.

      Pytanie zadałam 11 letniemu synowi-jak widać słowo pirat posiada przynajmniej dwa znaczenia
      Konkurs zdecydowanie dla młodszych-
      usmiałam się bardzo i pomimo,że miałam nie brać w nim udziału,nie mogłam się z Wami nie podzielić błyskawicznym skojarzeniem dzisiejszego nastolatka)

      Skomentuj


        #18
        Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to... kupiłabym wszystkich dziewczynkom lalki a chłopcom samochody, żeby wszyscy mieli po równo i zaprosiłabym ich na moje przyjęcie urodzinowe do zamku.

        Skomentuj


          #19
          Konkurs z Zieloną Sową

          Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to...

          - uuu cięcho- odpowiedziała mi moja córeczka.

          Chcąc wydobyć coś więcej z zasobu słów mojej pociechy mającej 1 roczek i 7 miesięcy zapytałam raz jeszcze i usłyszałam

          - Hujjja!!! (czyt.-Hurra!!!)- wykrzyczała skacząc do góry z podniesionym rączkami.

          Do końca nie rozumiem znaczenia tych dwóch raczej wykluczających się wypowiedzi...

          Skomentuj


            #20
            Księżniczka i tańce

            Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to...
            Agatka 2 latka.

            Mama: Córciu, gdybyś jeden dzień była księżniczką, to co byś robiła?
            - córcia wstaje z krzesła i biegnie do swojego pokoju.
            Mama: Gdzie idziesz?
            Agatka: Sukienkę ubrać tańczyć, robić lala lala (czyli śpiewać) szybko choć pomóż ubrać.

            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              #21
              - Gdybyś choć na jeden dzień stał się piratem, to...
              -Zebrałbym wszystkie skarby świata i dał je Tobie !!
              -Pływałbym po morzu i przez lunetę podglądał dziewczyny na plażach, ta najładniejsza zostałaby moja żoną.
              - Piraci to swietni panowie bez oka w czarnej opasce i bez nogi, ale ja nie dałbym z siebie zrobić kaleki.
              - Jadłbym cały czas rybki które tak lubię, może znalazłbym jakiś skarb?
              - odpowiedział 7 letni Krzyś.
              Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
              Dziękuję

              Skomentuj


                #22
                Julka Ksiezniczka

                Spytałam sie córki co by robiła jako ksiezniczka , a córka mi na to nic mamus nic inni za mnie wszystko by robili a ja bym tylko lody jadła i czekolade

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem, to... popłynąłbym łodzią w rejs dookoła świata

                  Skomentuj


                    #24
                    gdybym choc na jeden dzien stał sie piratem... to porwał bym anusie(siostrzyczka) na statek i oddał dopiero za nowe klocki lego

                    Skomentuj


                      #25
                      Mama: Gdybyś choć jeden dzień była księżniczką, to co byś robiła?
                      Madzia: poleciałabym pod chmury na koniku, no wiesz na tym ze skrzydełkami, nio i zjadłabym cały tort z truskawkami a potem to bym poszła na bal.
                      Madzia - 2 grudzień 2007
                      Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        gdybym była księżniczką

                        "Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to...na pewno miałabym swój pałac a w nim mnóstwo swoich pokoi (pokój z lalkami, i z samochodami, i z motorami, i z książkami, i z sukienkami, ubraniami, i z instrumentami, i z maskotkami, i sypialnię) i dużo miejsca do zabawy, własny basen i kółko do pływania i to byłby mój dzień świąteczny bo obiad zrobiłaby babcia a mama i tata cały ten dzień spędzili by ze mną po kolei w każdym pokoju bawiąc się i śmiejąc, a wieczorem razem z mamą i tatą poczytamy sobie książeczki na dobranoc i mocno przytulona do nich zasnę z uśmiechem na buzi szczęśliwa, że przez jeden dzień byłam sobie księżniczką".

                        Skomentuj


                          #27
                          Pola-mała księżniczka

                          -,,Poluniu co byś zrobiła,gdybyś choć przez jeden dzień mogla być księzniczką?"-zapytałam moją 4-miesięczną córeczkę
                          -,,Giiiii...."-uslyszałam w odpowiedzi...co kolwiek miałoby to znaczyć...))

                          Skomentuj


                            #28
                            Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem, to..."

                            agyyyy, agyyyy

                            Skomentuj


                              #29
                              Gdybym choć na jeden dzień stał się piratem, to..."

                              agyyyy, agyyy

                              Skomentuj


                                #30
                                Kamilka 2,5 roczku
                                Gdybym choć jeden dzień była księżniczką, to...
                                -byłabym jak św.Mikołaj i dawałabym prezenty.
                                po chwili namysłu:
                                -ale i ja bym też dostała dużo prezentów od innych księżniczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X