Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

warto być mamą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    warto być mamą

    Chociaż w roli mamy zadebiutowałam w minionym roku i mogłoby się wydawać, że moje doświadczenia w tej kwestii nie są zbyt bogate, to jednak kiedy tak o tym myślę, to uważam, iż na temat macierzyństwa mogłabym książkę napisać...I na pewno nie byłaby to książka z cyklu "jak mamy radzą innym mamom", ale ogromna "kniga" opisująca emocjonalną stronę bycia mamą. Bo dla mnie to życiowa rola, największa i najważniejsza jak do tej pory.
    Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, targały mną sprzeczne uczucia...cieszyłam się, a jednocześnie bałam tego wszystkiego, co wiąże się z pojawieniem się na świecie takiej małej istotki...Moja miłość do niej rodziła się bardzo wolno.
    Teraz, każdego dnia, jaki jest mi dany przeżyć, patrzę na moją już 11- miesięczną córcię i dziękuję Najwyższemu za taki dar. Niesamowite, ile radości, śmiechu i miłości ta mała istota wnosi do naszego domu. Już nie mogę sobie wyobrazić sytuacji, kiedy nie byłoby jej z nami.
    Każdego dnia patrzę, jak moje dziecko rośnie i zdobywa nowe umiejętności.
    Każdego dnia poznaje świat, a moim zadaniem jest sprawić, by ona ten świat pokochała, by znalazła w nim swoje miejsce, by umiała być szczęśliwa.
    Każdego dnia, krok po kroku, uczymy się siebie nawzajem, uczymy się siebie kochać i szanować.
    A najpiękniejsze chwile, to te, kiedy co wieczór moją córeczka zasypia. Leżąc przy mnie na łóżku wydaje piękne dźwięki, nuci mi do ucha mruczanki i tuli się do mnie całym swym ciałkiem, jakby chciała powiedzieć, że mnie kocha...
    Właśnie dla takich pięknych chwil warto być mamą...
    Last edited by anulka191; 14-05-2009, 14:25.
       
Working...
X