Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Torba mojej Mamy"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Konkurs "Torba mojej Mamy"

    Torba Mamy? To dla dziecka świat nieznany:
    To błyskotki, świecidełka,
    O! jest i nawet butelka,
    chusteczki w słoniki,
    nauszniki i pierniki
    pomadki czerwone jak maki,
    śliniaczek w ślimaki,
    książka przeczytana w locie,
    i cukierki, i łakocie.

    Torba Mamy to magii świat,
    kiedy ma się mało lat:
    klucze dzwonią jak dzwoneczki
    lusterko puszcza zajęcze oczki
    jak tu dotknę - to się wgniecie,
    ach, tyle rzeczy na tym dużym świecie...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Konkurs "Torba mojej Mamy"

      oj u mlodej mamy
      w torebce jest potrzebne tyle rzeczy
      karzdy o tym dobrze wie co mamie potrzebne w torebce dzisiaj jest
      powinno byc kila pieluszek,chusteczki do przewijania.krem do pupci niemowlecia,pielusza tetrowa lub kocykm to przewijania dziecka,krem na sloneczko lub na zimne dni,wrazie niespodziewanej awarii musi miec cos na przepranie malej pociechy czyli spodenki i bluzeczke,ale takrze nie powinna zapomniec o sobie powinna miec puder krem do rak i blyszczyk dla siebie przeciez kazdy to nosil przed urodzeniem dzieciaczka czemu teraz nie moze byc kawalek miejsca dla mamy.

      Skomentuj


        Odp: Konkurs "Torba mojej Mamy"

        Kiedy będą wyniki?


        Skomentuj


          Odp: Konkurs "Torba mojej Mamy"

          Napisane przez OlkaG87 Pokaż wiadomość
          Kiedy będą wyniki?
          Cierpliwości, dajmy szansę redakcji , na pewno się zdecyduje komu wręczyć nagrody

          Skomentuj


            Odp: Konkurs "Torba mojej Mamy"

            Redakcja coś się spóźnia z podaniem wyników tego konkursu. Czekamy cierpliwie. Pozdrawiam wszystkich biorących udział i życzę powodzenia.

            Skomentuj


              Odp: Konkurs "Torba mojej Mamy"

              powodzenia

              Skomentuj


                Odp: Konkurs "Torba mojej Mamy"

                Fakt - Redakcja się spóźnia, ale odpowiedzi było naprawdę mnóstwo! Wybór na pewno jest trudny! Czekamy!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Konkurs "Torba mojej Mamy"

                  Napisane przez OlkaG87 Pokaż wiadomość
                  Fakt - Redakcja się spóźnia, ale odpowiedzi było naprawdę mnóstwo! Wybór na pewno jest trudny! Czekamy!
                  O rety dopiero teraz spojrzałam ile postów do przeczytania , a torby są naprawdę cudne . Szkoda że tak mało do wygrania

                  Skomentuj


                    Odp: Konkurs "Torba mojej Mamy"

                    ja też czekam z niecierpliwością .... wygrać torbę to marzenie, szkoda, e jest tylko 5

                    Skomentuj


                      Odp: Konkurs "Torba mojej Mamy"

                      Super są te torby, szkoda, że nie otrzyma jej każda z nas :-(


                      Prosimy o głosik:


                      http://www.bebiko.com.pl/#/misiowank...decbaea620bb83

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Konkurs "Torba mojej Mamy"

                        W torbie młodej mamy przede wszystkim na 100% powinno znaleźć się mleko jeżeli mama karmi mieszanką(przecież nie chcemy zagłodzić naszych maluszków) i Butelka z piciem(na dworze dzieci często wołają picie jak i te duże tak i te całkiem malutkie) jak również pampersy(nie pozwólmy naszym maleństwom zbyt długo przebywać w mokrej pieluszce bo to nie prowadzi do niczego dobrego),chusteczki nawilżane (w razie gdyby trzeba było umyć rączki i buzię) oraz maść lub kem ochronny,który można stosować zarówno do buzi(Aby ochronić buzię naszego skarba) jak i do pupci w razie jakieś niespodzianki(Nie chcemy aby nasz słodziak cierpiał z powodu odparzeń-prawda?).W 100% to co napisałam wystarczy nam na spacerze cała reszta jest nam do niczego nie potrzebna bo jeżeli mielibyśmy się martwić o to że się wybrudzi to lepiej wcale nie wychodzić.Pamiętajmy że to tylko dzieci mają prawo poszaleć,a poza tym nie zaśmiecajmy sobie zbytnio toreb,niech znajdzie się tam trochę miejsca dla naszego smyka, na pewno będzie chciał ze wspólnego spaceru przynieść trochę pamiątek do domu.

                        Skomentuj


                          Odp: Konkurs "Torba mojej Mamy"

                          Dziewczyny spokojnie , wszystko w swoim czasie.
                          Gdybyście miały tylko 5 toreb a tyle postów same byście zwlekały z czasem
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: Konkurs "Torba mojej Mamy"

                            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                            Dziewczyny spokojnie , wszystko w swoim czasie.
                            Gdybyście miały tylko 5 toreb a tyle postów same byście zwlekały z czasem
                            ColorWomen długo Cię nie było! Zgadzam się z Tobą, że wybór jest bardzo trudny, ale myślę, że najlepszym rozwiązaniem na zwlekanie z ogłoszeniem wyników byłoby po prostu określenie dłuższego na to czasu w regulaminie! Redakcja daje sobie na to tylko tydzień, a my czekamy, bo wg. regulaminu wyniki miały być już tydzień temu! Gdyby Redakcja dała sobie np. 2 tyg. czasu na wyłonienie zwycięzców wszyscy byliby zadowoleni.


                            Skomentuj


                              dot. wyników konkursu "Torba mojej Mamy"

                              Drogie Forumowiczki,
                              Ponieważ Redakcja nie spodziewała się tak ogromnego zainteresowania konkursem (ok. 150 odpowiedzi), w związku z tym prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Wybór jest bardzo trudny, potrzebujemy więcej czasu na przeanalizowanie wszystkich Waszych postów i wyłonienie (tylko ) pięciu laureatów.

                              Pozdrawiamy,
                              Redakcja mamacafe.pl
                              pozdrawiamy,
                              Redakcja MamoToJa.pl

                              Skomentuj


                                Odp: Konkurs "Torba mojej Mamy"

                                Droga Redakcjo
                                Bardzo dziękuję za informację! To świetnie świadczy o portalu, że tak uczciwie postawiliście sprawę i poinformowaliście nas o tym!
                                Tak więc cierpliwie czekamy na wyniki!
                                pozdrawiam


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X